Jump to content

Deadline - 14 Maj


Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja samo ne razumem zasto je toliko tesko dozvoliti dss-u premijera mup i bia-u?

meni je za sad odgovarala vlast narocito ministarstvo finansija

sledece izbore cu glasati ali se dvoumim izmedju 2 partije roma..

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

ja samo ne razumem zasto je toliko tesko dozvoliti dss-u premijera mup i bia-u?

meni je za sad odgovarala vlast narocito ministarstvo finansija

sledece izbore cu glasati ali se dvoumim izmedju 2 partije roma..

zato shto im se od pochetka dozvoljava previshe a oni nikako da olade malo. oni su bre doshli pod reflektor javnosti samo zato shto je djindjitj izvukao neku tamo stranku zvanu dss iz naftalina, i nekog tamo koshtunicu koji je imao obrve ko de niro i za koga narod nije ni chuo pa nije mogao nishta da mu prebaci.

i shta sada, od ubistva premijera i nekakvog traljavog pucha drzhavne bezbednosti, ta stranka ima skoro sve poluge izvrshne vlasti pod svojim shapama. da imamo normalno sudstvo sad bi makar koshtunjavi, ako ne kompletan stranachki vrh, svirao pijano u zabeli. ako nizashta drugo a ono za umeshanost u sve zakukuljene radnje koje su prethodile atentatu i koje su se ponavljale posle atentata. i na sve to dodaj da imaju 15tak % podrshke birachkog tela. i na sve to da im se da premijer i shef policije (biu ne rachunam poshto biu niko ne mozhe da ima pod sobom, samo iznad sebe kao shto je sad iznad sebe ima dss) na josh jedan mandat? :p

Link to comment
Share on other sites

ne pada mi na pamet da glasam za radikale ako ovi za koje sam glasala nisu oformili skupstinu... jednostavno,necu izaci i to je to... nije mi bitna vlada,vec ko je u njoj !

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

A ti 90-te pamtis po vrticu ili osnovnoj skoli ? Cisto pitam ...

edit: da ne bude da sam troll

Pitam zato sto me zanima koje si godiste ocigledno, gde si bio tih 90-ih i koliko mozes da pricas o njima. Sta znam, evo primer, ako si mladji znaci 16-17 godina ti da pricas o 90-ima je isto kao da ja pricam o Titu i 80-ima.

A povodom kasikare na novinara, glavne teme svih medija a gde sam ja zahvalan sto se na RuR-u o tome nije diskutovalo do sada, od svih prica i pricica kasikaru su mu bacili kriminalci o kojima je pisao.

A MI SVI ZNAMO DA SU SVI KRIMINALCI RADIKALI ZAR NE ?

Izvadi glavu iz dupeta, glavni kriminalni blok ti je na vlasti ili podrzava sadasnju vlast. Nije da ja sad pricam kako bi sa radikalima na vlasti taj isti kriminalni blok otisao u zatvor *mislim na pravu mafiju ne na politicare* vec mi smeta da neko i dalje misli da mafija = radikali. Mafija = vlast tj. vlast je tu gde je zahvaljujuci mafiji.

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

air max i bele čarape svuda, radikalni mentalitet najbrojniji, a za novinare kašikare...

koliko sam primetio, shabanija je vec uveliko uzela maha, a radikala nigde nema u toj prichi.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Da da, totalno si u pravu voodoo_ . Te mlade pro-evropske snage istinskih demokrata su za 5 godina pretvorene u prljave i pokvarene radikalne snage zeljne haosa i rata. A kako su to promenjene zivo me zanima da mi kazes posto si ocigledno upucen u taj proces kao verni posmatrac celog tog procesa. Znaci ocu da mi kazes gde su nestale te mlade snage i nade za ovih 5-6 godina i ko je za to kriv. Mora da su radikali. Naravno da su radikali. Daleko bilo da sve sto se dogadja u ovoj drzavi i sto je ocigledno lose moze da bude direktan uzrok vlasti koju je ovaj narod po ko zna koji put izabrao od pada starog rezima.

Si ti preplacen na b92 ili ima neki mod za NWN gde god se okrenes iskace onaj voditelj iz njihovih vesti pa ti prica sta se danas desilo ?

edit: i odgovorno tvrdim da niko normalan ili nenormalan ali sa duzim radnim stazom od 14 godina se nije palio da ce Srbija '01 i tako taj period da postane deo EU.

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ne, nisam rekao da si fanboy nego da tu skupljas vecinu informacija. I zar stvarno mislis da ces menjanjem imena i mogucim prelaskom u ilegalu da izbegnes gnev F2 komune zbog konstantnog blacenja nase svete igre ?

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Evo ti slika Kragujevca u vise reci. Izadjes iz kuce gde ce te prvo pozdraviti radnik sa gradilista jer se u oko tebe gradi peta po redu poslovno-stambena zgrada. Sledece sto ces da vidis je 10 novih motora ali pod novih mislim novi novopeceni vlasnici istih koji su standardno sitne gradje i jos manjih godina pa kompenzuju. Buduci stanovnici gradskog groblja po nacinu na koji voze. Onda nailazis na baste gde ima da vidis 15 sitnih cigancica kako prose medju stolovima. Kazem baste jer ih ima na jednom mestu 12. Cak su i drvece pocupali da bi napravili mesta za jos stolova. U njima sede standard likovi. Ultra-brzi-zivot je jedan-nemam vremena likovi i likuse koje mozes da prepoznas tako sto imaju sportske torbice ili pederuse, naocare umesto rajfa da im siske ne padaju na lice i mobilne telefone koje konstantno vrte. Onda imas nova mama-puko kondom-sjebala sam se-ali jos sam cool devojke sa kolicima ili mladjom decom koja ih ne zanimaju. Deca trce i urlaju dok se mama druzi jer je ona jos mlada i hip. Oko nje su 3 drugarice, 2 su razvedene a treca je ruzna. Onda imas pomenute motorase koji su parkirali tik uz bastu jer motor je njihov penis i on mora da se vidi. Pesacka zona je u pitanju cdsz.

Ima jos ali generlno je 1/2 tuga 1/3 zalost a ostalo da se smejes.

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

A da dam ja my 2 cents? :D Iako svi znaju da nisam nepristrasan [:D]

Realno gledano ako Kostunica dobije sve ono sto trazi da bi bio premijer vlada sustinski ostaje ista kao i dosad, promene ce biti kozmeticke. Onda se postavlja pitanje zasto smo uopste imali prevremene izbore i zasto je ta vlada pala?

Ako se napravi vlada DS-DSS-G17 na nekim normalnijim osnovama pitanje je opet koliko ce opstati s obzirom da ne moze dogovor oko najonosnovnijih stvari da se postigne na pocetku.

Moje predvidjanje je da Kostunica hoce na nove izbore, jer ce time dobiti dosta u vremenu, u medjuvremenu ce se skoro sigurno postici nekakvo resenje za Kosovo (koje ne deluje da ce biti preterano dobro), a njegova vlada nece biti za to kriva jer je "tehnicka". Posle izbora, iako ce dobiti manje glasova opet radikali nece moci da naprave vladu bez njega i onda ce oni lepo i jedni i drugi da se dogovore da se oslone na Kinu i Rusiju dok preostale velike drzavne sisteme prodaju upola cene jer ce klima za investicije biti generalno losa i lepo uzimati kajmak dok ce narodu davati nesto da bi kupovali socijalni mir.

Iskren da budem trenutno nisam bas preterani optimista kada se gledaju nase politicke prilike i nasa perspektiva kao zemlje uopste, jer smo dozvolili da nas oni koje smo birali vozaju bez bilo kakve odgovornosti (mislim na sve koje smo birali, naravno ne u istoj meri).

Meni je jedna druga stvar dosta zanimljivija, jedina vlada od obnavljanja visestranacja u Srbiji koja je normalno i bez natezanja otisla sa vlasti je bila vlada Zorana Zivkovica, ma sta bilo ko o njoj mislio. Zanimljivo je da tri godine kasnije oni koji su dosli posle njega nemaju svest o tome da kad izgubis izbore ne ostajes na vlasti. Deluje da nismo preterano napredovali, cak naprotiv.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Vlada u roku od dva dana. Nikome ne odgovaraju izbori kao sto u kafani rekosmo, samo radikalima.

DS ce ojacati, DSS nestati, radikali uzeti jos glasova i opet ista prica.

Dakle, dogovorice se, to je politika, a politika je najveca od svih rava.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...