Jump to content

a must see @wow


JetSet

Recommended Posts

Jel moze neko ukratko o cemu se radi...kad downloadujem ne mogu da surfujem ili bilo sta drugo da radim na netu...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Jel moze neko ukratko o cemu se radi...kad downloadujem ne mogu da surfujem ili bilo sta drugo da radim na netu...

radi se o tome da koriscenjem nekoliko bagova dospes sam do chess event-a u karazhanu. i da ga solujes za free epice :D

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

http://img62.imageshack.us/img62/30/wowscr...07030046dj3.jpg

http://img67.imageshack.us/img67/5466/wows...07151011tp8.jpg

sinoc smo do 4 ujutru pokusavali shaman, pala, mage i ja .......nismo uspeli.

Danas je drugar warrior uspeo da uradi....ispao onaj healing shield i mail cizme

ss nisu bas prvoklasni al jbg

btw svaka klasa moze da odradi ....treba samo 2x invisability potsa i swiftnes pot ....naravno za jedan pokusaj ...ali treba otprilike 4-5 sati da bi se uvezbao svaki deo sto mu dodje negde oko 50 potova....svaki put kad pogresis ispocetka . Meni je najtezi deo bio da skocim na onaj stub pre samog skoka do chess eventa i tu sam i odustao jer tamo patrolira ona slina i mora da se ceka da se vrati u onu prostoriju i onda ima oko 5-8 sekundi da se skoci na stub....ako neuspes iz prvog pokusaja da se popnes na stub moras odma da bezis u cosak da prodje slina i onda opet ....treba biti jako uporan ali jako je zanimljivo .....prvi put u wow-u elementi platformne igre :)

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

jbg nisam rekao da sam ja uradio ...na mojim ss se vidi da smo nas cetvorica zajedno dosli do prostorije pre princa. Meni je danas ortak na VT rekao da je uradio i ja mu verujem jer znam da je moguce ....

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

mene jos niko nije cimao i verujem da nece

sem toga ako mi budu uzeli iteme i nesto me kao banovali dobice od mene poduze pismo sa objasnjenjem zasto to ne smeju da urade. pa nek mi onda lepo daju day exempt i nazad iteme. a ako nece da im se ovo vise desava ili nek poprave ili nek objave da je od sad taj exploit banabilan

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Sarmo jebe se njima sta smeju sta ne smeju, to je njihova privatna igra i mogu da rade sta hoce.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Ti samo placas vreme da igras , prema licenc agreementu koji prihvatish svaki put kada instaliras patch / igru ... ti samo zakupljujes vreme da igras na njihovim charaterima . Tako da su pravno sigurni .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Sarmo jebe se njima sta smeju sta ne smeju, to je njihova privatna igra i mogu da rade sta hoce.

to mozda da je igra nasa i da su nasi ljudi.

posto govorimo o civilizovanom svetu u kome je musterija svetinja ne ide to bas tako

jasno je meni odakle vama takav nacin razmisljanja ali niste u pravu.

isto tako je GM pravio problem devojci koja je svoju gildu reklamirala kao gay lesbian transvestite and crossdresser friendly i lupio joj ban. devojka je lepo napisala pismo koje je stiglo do malo visih instanci i najebala im se majke.

doslo je do toga da se glavonja blizzarda izvinjavao javno preko pisma zbog nanete stete itd itd.

tako da ne bismo stvarno tupili previse svet nije srbija jer granice srbije pocinju tamo gde prestaju granice razuma.

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Pa vidish, gay teme su veoma shkakljive i to je moglo da prodje veoma zapazeno od strane javnosti da je riba odluchila da podigne tuzbu.

Blizzardu naravno ne treba negativan publicitet i napusavanje gay lobija pa su se malo izvinjavali i uvlachili.

A kad njima stigne pismo od Perice iz Srbije, koji je ljut na njih zato shto su mu, sa svim pravom, banovali account na par dana, oni ga stave u Fun fun folder i kad neki od zaposlenih u Blizzardu ima crappy day samo pogleda mail-ove iz Fun fun foldera i oraspolozi se kakvih sve pajsera ima. [:p]

Realno imaju 8mil. korisnika i zabole ih patka za tebe jednog shto se bunish, a nisi u pravu, i josh si kriv kao klanfa. [:p]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

ja sam prijavio lika koji je u sred Area 52 gankovao ljude a oni goblini cuvari ga nisu napadali. A kada bi smo se mi poceli braniti naravno nas bi pobili cuvari. A nije u pitanju onaj bug na buretu . Neki human lock je trcao i bacao dotove na sve hordashe kao da je usred ironforga. Posle 1h /w me GM ...kaze da je slucaj pod istragom bla bla bla i obavezno na kraju " let your mana be in plentyfull suplys" lal. I posle nedelju dana vidim tog locka opet smara u Area 52 i opet ga cuvari ne napadaju ...samo sam otisao odatle jer se neisplati pisati ticket

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Moje iskustvo sa GM-om od pre par dana.

Izginem u Shadowmoon-u kod Black Temple-a i dok sam corse run-ovao upadnem u neku retardiranu rupu taman toliku da stane lik.

Iz nje nema izlaza, unstuck me samo cimne i ostavi u rupi.

Napishem ticket i kazem da sam claustrophobic i zamolim ih da me izvade iz rupe.

Posle pola sata dolazi whisp od GM-a i izvinjava se shto nije mogao ranije da me izvadi i kako ce da poprave te rupe skoro blablabla..

I pazi sad, odjednom mi lik (duh) stoji u sred Undercity-a, a lesh ispred Ironforge-a....

/r Thanks jackass.

[GM] :D

i onaj glupavi macro, anything we can do blablabla.

WTF?

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

lol...ja kapiram kako je ovaj lik provalio i netherspace i dosao do malchazara ali nije mi jasno kako je skontao gde da skoci do chess eventa .....

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...