Jump to content

a must see @wow


JetSet

Recommended Posts

Solovanje chess-eventa radi bez problema i niko jos na Magtheridonu nije banovan zbog toga,cak neke guilde i prodaju save ID ljudima koji hoce da soliraju event.Bitno je samo da taj isti lik ne bude u raidu kada opet udjete ili nema nista od chessa ;)

Sunandsteel <Madness> @Magtheridon EU

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

Juhu jedva cejam da probam taj sah :)

Samo da ubijemo midnajta za pocetak :)

Ma kurac ubijemo, da izdrzimo > 15 sekundi :)

P.S Rasparava oko ovog sa sarmom : dok ne objave zvanicno da je zabranjeno nemaju apsolutno pravo na oduzimanje. Mislim oni to mogu jer sigurno imaju tim advokata koji bi skrljao svaki pokusaj tuzbe :) A ghay teme su skakljive ko sto neko rece, sa tim se nije saliti :) Tako je Kole prijavio da my je Epic nestao (naravno nije ga ni imao) ali je blizz ne zeleci da se zamera ghay populaciji dao coveku epic.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Juhu jedva cejam da probam taj sah :)

Samo da ubijemo midnajta za pocetak :)

Ma kurac ubijemo, da izdrzimo > 15 sekundi :)

A ja mislio da si ti ozbiljan wow igras...pih [:D]

Dodji na xavius da ti pokazemo kako se to radi !

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Tako je Kole prijavio da my je Epic nestao (naravno nije ga ni imao) ali je blizz ne zeleci da se zamera ghay populaciji dao coveku epic.

roflmao!

E daj ljudi, bar vi sto ste odradili event, jel ste bili sejvovani pre toga sa ubijenim prethodnim bossovima il ne?

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

A ja mislio da si ti ozbiljan wow igras...pih [:D]

Dodji na xavius da ti pokazemo kako se to radi !

Igram ja i EVE

Onoga dana kad odradim prvu misiju sagradicu si bioskop.

xavius...to neki RPPVE server za decu iz kajblo?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Evo sinoc sam opet pokusao .....nisam stigao dalje od vrata..kliknem auto unstack i ono me vrati par jardi nazad ...ili su ubacili neki hotfix ili sam ja stojao na pogresnom mestu . Posle toga kao da je auto unstuck na cool downu . Nisam hteo dalje da se smaram sa tim.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

i koliko treba da se ceka posle upotrebljenog auto unstuca ako ne uspe? i zar nemoze lepo da se otkljucaju vrata kad jednom uspe ....kada sam ja prvi put pokusava curator je bio mrtav i vrata su bila otkljucana pa je bilo lako

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

roflmao!

E daj ljudi, bar vi sto ste odradili event, jel ste bili sejvovani pre toga sa ubijenim prethodnim bossovima il ne?

Moras da ubijes Curatora da bi mogao do chess eventa koliko sam ja obavesten,5 guild rogova obicno ide do tamo pa se gearuje lagano, uglavnom bitno je da NE SMEJU da budu u grupi sa vama uopste(ni 5man) do reseta ili ce ceo raid da popusi za loot a rog ce ga imati. Mozda je neki bag sa saveovanjem, posto sam radio dosta heroica koji se isto smatraju raidom ali mi se to desilo 1om.

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...