Jump to content

Recommended Posts

@muvash ribe u rachunskom centru na tychusa a? ;oP

dakle ... mislim ovo je legendarna recenica ... tako savrsheno komicno sklopljeno .... lol ribe u racunarskom centru .

koliko sam upoznat nikad nisu objavljeni prevodi sa protosskog =o) pogotovo sto su im neki lajnovi rechi ovako iz pop kulture (ko durass i ogowron =o))

istina, nisam nikad chitao scrpg reffenece bookove, mozda ima neki mini rechnik =o)

hmmm ja sta znachi en taro tasadar en taro addun ? Ziveo/la ? Bilo bi glupo zato sto to kazu za tasadara a on je preminuo .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

en taro bi bilo "za slavu" ili "u ime"...naravno sve nagadjanja...also i adun je mrtav ;o)

takodje osnova 'kha' je red, i Khas je "donosilac reda" i khala "uredjenost"...i onda mozhesh odatle da pretpostavish da je khassar de templarei "nesto nesto red templara" =o))

also

ne prichaj nista kad ne znash kakvi sve avioni mogu da zalutaju u rc na medicinskom faxu, nije dule mutav ;o))

Link to comment
Share on other sites

Adun ce biti ponovo rodjen!

ok thx za ovo drugo .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

en taro bi bilo "za slavu" ili "u ime"...naravno sve nagadjanja...also i adun je mrtav ;o)

takodje osnova 'kha' je red, i Khas je "donosilac reda" i khala "uredjenost"...i onda mozhesh odatle da pretpostavish da je khassar de templarei "nesto nesto red templara" =o))

also

ne prichaj nista kad ne znash kakvi sve avioni mogu da zalutaju u rc na medicinskom faxu, nije dule mutav ;o))

uvek sam tripovao da je khala "svetlost" neam pojma shto mozhda zbog zealotovog response-a "i fear no death for the Khala is my strength" dunno

Našikam se i pravim haos

Link to comment
Share on other sites

khala je ime komunalne psi doktrine koju svi light templari prate, a dark tepmlari je se odrichu jer im je individualnost bitnija...

a full mantra koju fenix govori ide:

i fear no enemy

for the Khala is my strength

i fear not death

for our strength is eternal.

Link to comment
Share on other sites

jebote nije mi se skoro desilo da procitam 26 strana u jednom dahu [:D]

iako nisam TOLIKI :) fan sc(valjda zato sto sam kasno poceo da je igram) dvojku moram da przim.

znaci kad je sad ovoliki hype za igrom,ne smem da zamislim sta ce da bude sa kosookim kad krenu da se cepaju na bnetu :))

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

This week's NPD US game charts makes interesting reading and shows a renewed interest in StarCraft following the announcement of StarCraft 2. Looks like fans are hungry for some SC action once again.

1. World Of Warcraft: Burning Crusade Expansion Pack

2. World Of Warcraft

3. Command & Conquer 3: Tiberium Wars

4. Lord of the Rings Online: Shadows Of Angmar

5. The Sims 2 Seasons Expansion Pack

6. The Sims 2 Deluxe

7. The Sims 2 Celebration Stuff Expansion Pack -

8. Starcraft: Battle Chest

9. Civilization IV

10. The Sims 2 -

Neverovatno :) ljudi kupujue SC lagano :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

ali realno simsi su objasnili kako se prave pare...

no to je druga tema sad,nego kolko je vas krenulo opet ispocetka kampanju da igra,da ne ispadnem jedini debil koji ce da igra igru staru 10 godina :))

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ali realno simsi su objasnili kako se prave pare...

no to je druga tema sad,nego kolko je vas krenulo opet ispocetka kampanju da igra,da ne ispadnem jedini debil koji ce da igra igru staru 10 godina :))

Skinuo juche i krenuo da igram kampanju :) Interesantno je koliko SC dobro izgleda posle 10 godina!

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...