Jump to content

Recommended Posts

Odete lepo na www.starcraft2.com i odete na wallpapers i vidite da se taj wallpaper zove zeratul ... u cemu je problem ja zaista ne vidim ...

zeratul aka ftw !

Blizzard uvek izbacuje vizuelno prelepe igre i nikada nisu zahtevnije od prosecne konfiguracije .. uvek bilo i uvek bice :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahaha sad sam odgledao onaj final battle movie

juju koje je to klanje jebote

i na kraju 3 nuklearke

i pojave se ghostovi

i iskopaju se linge i pojedu ih

i poredjaju se tako da obrazuju GG

a meni suza radosnica u oku :D

nego, shta je ono protosko veliko visoko shto hoda i przhi crvene lasere?

Gde si ti nashao ovaj film????? Na sajtu imaju samo ona 2, artwork i onaj smor sa marincima

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

brate, znaci, zakuco mi trejler na 99% i nece da mrdne tipa pola sata, sad ne znam sta da radim:(

:)))

valjda nece da bude zahtevno, nikad nisam mogao da ispratim nove igre hardverski...

Ugasi downloader i startuj ga ponovo.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

ah, saceko sam jos malo i ipak je skino:)

smorio sam se, sto se nisu rokali, ovako je malo gej, nagruvani marinac koji se oblaci:)

znam ja da nece biti zahtevna tipa ko supreme commander, ali opet, meni je i wc3 bio prezahtevan da bih ga igrao, pa sam ga igrao posle tipa godinu dana. isto vazi i za sc kec, za wc 1 i 2 sam imao amigu:))), tako da, videcemo, jedino ako me usere apgrejd pred izlazak igre ili tako nesto:)

edit:

vido sam ove gejmplej filmice, volo bi da tileset nije toliko tiled, to me smaralo i u kecu, inace, jako lici na keca, videcemo sta ce da ispadne za koju godinu...

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

brate, znaci, zakuco mi trejler na 99% i nece da mrdne tipa pola sata, sad ne znam sta da radim:(

:)))

valjda nece da bude zahtevno, nikad nisam mogao da ispratim nove igre hardverski...

Pusti ga iz KMPlayera.

edit: d'oh! :) brišite :)

Edited by woods_
Link to comment
Share on other sites

Kao sto rece stator, imajte u vidu da je ovo pre-alpha verzija, ne znam da l' je neko ovde imao priliku da vidi pomenutu verziju warcrafta pre 3-4 godine, il' kolko vec, to je bila, blago receno, katastrofa u odnosu na finalni izgled :)

Igrica izlazi bre za cirka dve godine, izgled ce joj se dotad menjati radikalno bar fazon jednom, a i razmislite malo, dve godine su stravichno dug period u ovom poslu, pa kad bi ovakva izasla u 2009/10-oj, blizzard bi zavrsio na lomachi :)

I treba imati muda pa se baciti na pravljenje nastavka jednog starcrafta, znaci svaka im dala, vidi bre koliki je ovo hype ( ukljucujuci i sebe) na sam pomen pravljenja igre, i to u startu odma', a da ne pominjem pritisak, jer su nas razmazili pa je svaka nova igra malo remek-delo i trendseter, pa su sad prećutno obavezani da nadmase i warcraft i starcraft u zbiru, bre majka mu stara kako oni to misle da urade :)

Dakle, ja samo da znam da kad sad izgleda ovako, ne mogu ni da smislim kako ce da izgleda finalna verzija :)

I naravno da nece da bude fajta u prvom trejleru, mora to da se razvlachi =]

:-)

Link to comment
Share on other sites

svidja mi se ingame.. nije smorena akcija kao u wc3 iako su modeli delovali tako meni.e sad ne znam dal je samo radi demonstracije radi ili ce zergovi stvarno imati 10 tona jedinica(morali bi da prosire hotkeyeve nekako [:D])... jedva cekam, jedva cekam

Link to comment
Share on other sites

Zealoti imaju neki charge attack! Sigurno se istrazuje u Temple of Aiur-u za 100/100 =)

Za sad mi se ne svidja cartoony grafiku, uvek sam Starcraft kapirao znatno mracnije od Warcrafta, livadica, patuljaka i gej viljenjaka.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Kod blizzarda je fazon da nije grafika na prvom mestu, ali su zato pricha i gameplay vrhunski tako da niko o grafici i ne brine + imash cinematike koji su uvek vrh vrhova!

Pazi ... sa tehnicke strane nikada nisu bili na samom vrhu ali su bili tu blizu ... fora je sto je neverovatno lepa grafika uvek bila ... recimo posle starcrafta ja u rtsovima nisam video lepshu grafiku od starcrafta ( ni blizu kao sc ) ... bilo je tehnicki boljih rtsova ali nista ni blizu tako lepo ... to je fora sa blizardom .

btw, 15 strana topic za mesec dana...to nije bilo na sc forumu odavno:)

ZIVI TOPICHE ZIVI !

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

According to a story on a pcgames.de, Blizzard are planning to announce Diablo 3 and the next WoW expansion at this year's BlizzCon. I wouldn't normally give too much credence to rumours but this is the second time I have heard this today from two different sources. If Diablo 3 was announced it would be fantastic but we'll have to wait and see. Only a couple more months to find out :) Thanks nobbie .

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe da bude ništa jače od DX9, sa ove "razdaljine" na kojoj se nalazi kamera ionako ne možeš da vidiš one namunjene tehnike mapiranja terena koje DX10 donosi, a za realistične efekte i eksplozije DX9 je puna kapa.

A i naravno Blizzard je uvek izbacivao igre koje su mogle da se voze na starijim kompjuterima. Setimo se Warcrafta 3, beta verzija je tražila 600 MHz, a retail 400 MHz i kartu od 8 MB, što je tad imao svako.

Koliko se ja sjećam, a ispravite me ako griješim, svaka Blizzardova igra je rađena u Open GL-u. Ne vjerujm da će sada mijenjati tu praksu što je odlično za nas koji pripadamo nVidia sekti, a i za vlasnike slabijih mašina.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Koliko se ja sjećam, a ispravite me ako griješim, svaka Blizzardova igra je rađena u Open GL-u. Ne vjerujm da će sada mijenjati tu praksu što je odlično za nas koji pripadamo nVidia sekti, a i za vlasnike slabijih mašina.

WoW je u Direct3D po defaultu. Ima opcija da se ukljuci preko opengl-a ali radi mnogo losije iako ja imam nvidia karticu.

Meni se svidja kako sc2 izgleda. Samo se nadam da nece smoriti sa gameplayom i staviti one gluposti kao u wc3, da mozes da selektujes vise gradjevina i da autocastuje magije. Kontam da je toss userima bedak sto nema dragoona, ja bi se ziv smorio da izbace mutaliske ili linge :p. Btw zasto zerglinzi imaju krila? ^^

Link to comment
Share on other sites

killy - digusting!

za zoom - sav game footage koji smo do sada videli je bio ili skriptovan film ili je neko od dizajnera upravljao jedinicama da demonstrira neki fragment gameplaya, tokom te igre vidi se rotacija do 90 stepeni, nikad full, i zumiranje od nekih 50ak % koje lichi na wc3, znachi ne ide pravolinijski nego po krivoj pa kamera sto je blizhe objektu to je ugao manji

i dalje smatram da ce blizard zakucati pogleda u jednom mestu i da ce to biti official game view, a da ostalo kao u wc3 moze da da lepshi i interesantniji pogled ali nikako pregledniji...ko sto rekoh oni su mnogo tupili o tome kako je menjanje pogleda nepravedno prema nekim igrachima bla bla...

Link to comment
Share on other sites

Koliko se ja sjećam, a ispravite me ako griješim, svaka Blizzardova igra je rađena u Open GL-u. Ne vjerujm da će sada mijenjati tu praksu što je odlično za nas koji pripadamo nVidia sekti, a i za vlasnike slabijih mašina.

Nope, blizzard ima 2 3d igre war3 i wow i obe su radjene u d3d, s tim sto moze naravno da se igra i pod ogl-om. I nikad nisu favorizovale ati/vooodoo/nvidia stranu, jer su to igre a ne tehnicki demoi :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...