Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

This week's NPD US game charts makes interesting reading and shows a renewed interest in StarCraft following the announcement of StarCraft 2. Looks like fans are hungry for some SC action once again.

1. World Of Warcraft: Burning Crusade Expansion Pack

2. World Of Warcraft

3. Command & Conquer 3: Tiberium Wars

4. Lord of the Rings Online: Shadows Of Angmar

5. The Sims 2 Seasons Expansion Pack

6. The Sims 2 Deluxe

7. The Sims 2 Celebration Stuff Expansion Pack -

8. Starcraft: Battle Chest

9. Civilization IV

10. The Sims 2 -

Neverovatno :) ljudi kupujue SC lagano :)

vrh:))...evo od danas krecem da pikam kampanju opet:)...btw, mogli bi stvarno da se malo nadjemo na bnetu, dosadilo mi je da me ovaj peja stalno pere 1v1:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

hmmm ... to zavisi i to dosta . Mozda ce da dele preko nekih nagradnih chatova / mircova random ljudima ... dakle bice public beta 99.99%

Ultimativno mozes da odes na BlizCon das 100E i imash svoj betakey ( bar za closed betu ) 100% i sto kazu ovi sa sclegacyja mocices da napisavas likove posle na foru : ZNASH TI BRE KO SAM JA , JA IGRAM SC2 JOSH OD CLOSED BETE ! KOGA TI ZOVES NOOBOM JEBEM LI TI KRVAVO SUNCE !

... ili samo sacekas public betu gde ce da dele kljuceve :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

teshko da ce biti public bete, nije je bilo za wc3, vec samo closed. Open (ili public kako ti kazes) beta se pravi uglavnom za MMORPG-ove kako bi navukli ljude, dok u sluchaju SC nastavka nema potrebe za tim da navlache ljude, jer su svi vec navucheni ko na pajdo [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

meni je kraj SC najbolji sinematik ever, i uopste nije impresivan tehnichki, tj ne verujem da bi bio mnogo bolji sad uradjen novim tehnikama... sama chinjenica da ovaj radi to sto radi dizhe taj film iznad svega ostalog, in my book that is =o)

Link to comment
Share on other sites

meni je kraj SC najbolji sinematik ever, i uopste nije impresivan tehnichki, tj ne verujem da bi bio mnogo bolji sad uradjen novim tehnikama... sama chinjenica da ovaj radi to sto radi dizhe taj film iznad svega ostalog, in my book that is =o)

Definitivno najbolji. Još da su dodali malo krvi i koje parče mozga na gramofonu bio bi savršen :)

Jedini cinematic osim ovog koji mi se je baš legao je kraj KOTOR-a 1 na tamnoj strani, kada onaj mali Joda smrad provali da se Bastila okrenula protiv njih i kaže nešto kao ''sad smo najebali''.

A kao sve zaštite ovog sveta su nas sprečile da WC3 i TFT betu svi igramo po igraonoma odmasadaodma. Ko zna, ako beta počne krajem ove godine biće veselo

Jedino što te bete nisu imale veze sa finalnom verzijom igre. Samo su mi upropastile doživljaj kada sam nabavio final verziju.

Edited by Myst

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, imale su bete ko zna koliko patcheva, pa je vremenom to doshlo na mesto, al je poenta shto je je mnogo bolje igrati betu na BNET-u, nego u igraoni namestati pvpgn, i moliti boga da radi.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da to je taj :) Mada mi je on prekratak - sada bi mogli da naprave neki uber kraj gde bi se Tassadar prvo oblachio, pa ukljuchivao sve dugmice po svom kosmichkom brodu, pa onda pogledao mrko na sliku Overminda, pa pritisnuo dugmence "start" (na protoskom naravno), pa onda jedna scena gde se milion mutaliska ustremljuje na svemirski brod i tako... [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

DA, kako su samo to jebacki napravili. U celom SC-u Protoss-i pricaju "En taro Adun".

Onda zavrsis SC, Tassadar skenja Overmind-a, i u BW se prica "En taro Tassadar"!

Kao si da licno prisustvovao i ucestvovao u istorijskom trenutku! Mega, mega!111

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...