Jump to content

Jedno pitanje...


Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@xomi

e, ne vredi ajde ovako da ti napišem:

1.nisam imao zle namere ni u tragovima, jbg pogrešno je "zazvučao" post, moja greška.

2.mislim da nisam jedini (moguće je da grešim) koji nije skapirao da se zajebavaš (možda se nisi zajebavao, možda jesi, nije mi bitno, sad kažeš da si se zajebavao, radićemo dalje po toj verziji).

3.nisam imao nikakvo (ni loše ni dobro) mišljenje o tebi sve do pre par postova, kada si krenuo da me prozivaš direktno i indirektno, kapiram ja loš dan, ali danas od juče je sutra.

4.prozivke neću da komentarišem, onako... vrlo argumentovano si ih izneo...

5.pošto te nisam "isprozivao" (nisam ni ranije, samo ti to nećeš da shvatiš) u postu, ne vidim preteranu potrebu da se prepucavamo dalje po temi, blam me je, ko mala deca jbt, tako da za sve odgovore imaš pm. naravno ako toliko želiš da se dokažeš pred "forumom na koji svratim s vremena na vreme eventualno okacim post,dva i postavim temu cisto kad me nesto zanima pa mislim da bi to neko ovde mogao da zna[sto se desava 1 u 3 meseca]" onda mi odgovori ovde, pa ću ti ja onda poslati pm... mada ne vidim neku potrebu za odgovorom. sad je sve jasno....?

edit: e nisam video da si postovao, tako da isqliraj ako je moj post izgubio kontext zbog toga...

Edited by r@ndom@n
Link to comment
Share on other sites

nije mi nikakav zent da zowem zwao bi ih bez problema da mi nesto vazno treba a owo je stwarno totalno pedeseta stvar i stvarno neam nameru da trosim toliko vremena oko toga

hm ...

da...sad cu da zowem rts i u fazonu...e izvinite mozete li da mi kazete kako se zowe gosca od juce iz bg hronike...ma sto da ne sine evo ti i telefon imas i besplatnu veceru u hajatu...:) mislim karikiram ali kapiram da je glupo...:)

e ispao sam idiot i poslao sam mail...i naravno sta se desava kad to uradite...sto bi rekao nas poznati "biznismen"..."bivate" iskulirani...:)

A kad sam vec tu:

..znaci mnogo mi se svidela devojka pa nisam mogao ni da cujem kako se zove totalno sam se pogubio...

ps:ako me upoznate s' njom imate moj komp i has u fransu za dwoje...:) ima li nekoga u parizu...:)

urgh...potrebno je samo da me neko upozna...ostalo je magija...:)))

ajde neko ko je gledao plzzz...zaljubio sam se...:)

Link to comment
Share on other sites

laki_ako stvarno mislis da bih trazio devojku po parizu[tj. da se nisam samo malo salio sa svim tim-cak i vidis smajlije na pojedinim postovima...omg] onda stvarno i neam sta da ti kazem...da me poznajes shvatio bi ovako sve zvuci drugacije kad napises nesto...i kao sto rekoh neam nameru da se pravdam bole me qrac...a ti ako se lepo osecas tako sto ces, i posle mog apela da se ne nastavlja ova rasprava jer je potpuno skrenula sa pravca, da me jos iznerviras ili sta ti je vec namera posto tako izgleda svaka ti cast...jos da ne pominjem da se 2/3 ljudi ovde povode za adminima i svaki drugi post im je svaka cast laki...ivane...i sto znas da ce na tvoj post da se nadoveze jos ljudi i nastaviti da me proziva oko totalno glupe stvari onda stvarno ne mogu sebe da ubedim da si ti to uradio zbog neceg drugog nego da bi nastavio ovu besmislenu raspravu...

ostali_ova cela diskusija mi izgleda kao seansa sa mr. binom...

randoman_ ...[tri tacke - tako jednostavna stvar govori toliko mnogo]

hendrix_nije homi nego xomi...od mixa obrnuto...a xami zvuci debilno tako da je ispalo xomi ili samo xo...

Zove se Ana Zivkovic. Imam msn od njene sestre, seka joj je secer. BTW ne pitaj, ne dajem kontakt [:D]

thx sto si ispao normalan...eto samo toliko...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

laki_ako stvarno mislis da bih trazio devojku po parizu[tj. da se nisam samo malo salio sa svim tim-cak i vidis smajlije na pojedinim postovima...omg] onda stvarno i neam sta da ti kazem...

A jao, vidi stvarno smajliji. Sorry, skroz sam pogresno shvatio, nisam ih "snimio iz prve", sto se ono kaze.

Link to comment
Share on other sites

spu_da mi je neko stavio ovaj post bez tvog nika pogodio bi da si ti ovo napisao...u onako opasno inteligentnom fazonu nema sta...a tebe neam nameru da komentarisem mi smo se raspravili odavno...

Edited by xomi

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

A jao, vidi stvarno smajliji. Sorry, skroz sam pogresno shvatio, nisam ih "snimio iz prve", sto se ono kaze.

ahahhahahaha

(zvuk bacanja koske)

pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje i kao sto rekoh neam nameru da se pravdam bole me qrac...pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje pravdanje

jbga ceo zivot isterujem neku pravdu...valjda sam zato i istoimenom faxu...ovo mi dodje nesto kao praxa...:)

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

e posto vidim da je ovo postao extra popularan topic i da smo skrenuli sa tebe jos pre 50 postova...ako neko ima nokiu 8810 i oce da je proda nek mi se javi na pm...:)))

posto one oglase niko ne posecuje...:(

spu_ neka sam kaze kome je rekao...:)

Edited by xomi

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...