Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pesma je realno teska bananerija. upalilo mi se oko jer sam juce izvadio sociva a nisam oprao ruke. jebote koji sa seljak. sad mi se skuplja nesto sto izgleda kao gnoj tamo gde se ujutru nakupi krmelj..da ne spominjem da sma ih izvadio i da ne vidim NISTA. jedva kucam.

Desilo se i meni to, probaj prvo da isperes fizioloskim rastvorom, i namazi hloranfenikol (ili kako se god zove ona zuta mast). Do jutra ce nestati u najavi.

@sochiva-vs-naochare pricha: Imam oba, nosim oba, zavisno od situacije. Nemam problema ni sa jednim ni sa drugim.

@topic: Moram da polozim racunovodstvo prokleto, za kvantitativne statisticke metode se ni ne nadam, ali racunovodstvo moram! Shto ce reci da moram da ucim.

Krenuo sam da skidam Numb3rs seriju, ono shto sam video na b92 mi se bash svidelo, tako da vidim shta tu ima dalje bez chekanja.

Neshto su mi dani mnogo monotoni, bleja, fax, radnja, bleja, radnja, bleja, fax, radnja... Mora da je do vremena!! [:)]

Link to comment
Share on other sites

sociva su bre super, nego je moja higijena u tom pogledu kriminal. bio u bleji, cvrkucu ptice kao da je jutro, volim brate blok brate bruklin brate blok brate bruklin brate blok brate blok je brate bruklin a ne ledine i surcin!1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

numb3rs je tezak krsh

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja sam slep. -3.5 na oba oka, a pocelo je danve 1995 to coravljenje. Vec jedno 3 godine sam na ovoj dioptriji, a sociva nosim od '99. Za to vreme desavalo se da ih ne skinem po dan-dva mnogo puta, nije bilo posledica. Jedan par, Formula55 koji prema receptu traje godinu dana nosio sam dve i po godine, bez posledica. Prestali su da uvoze Formula55 godisnja sociva, ne isplati se.

Najimbecilnije sto sam uradio i gde je bilo posledica je 4! dana ne-skidanja sociva. Tu sam dobio upalu roznjace cini mi se, bio sam krvav dve nedelje posle.

Eksperiment br.2 je glasio "sta ce meni ona tecnost, imam fizioloski rastovor". Imbecil, naravno, dobio gljivice i vise nikada se sa time nije zajebavao.

Poenta je da, ako ti sociva leze i ako su dobra, mozes da radis svasta nesto. A ako postujes propise, ne osecas ih.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

sad sam slu?o na metropolisu "kiselu pesmu" od mkdsl-a. jebo mater, jedan te isti sempl vrti 10 minuta, i onda se ljute kad im ka?e? kako je tehno repetitivan :\

poslusaj dupe i sise od njega :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sinoc mi je jedna "devojka" 93 priznala da se lozi na mene i da zeli da se kreshe samnom.Rekla mi je da joj je u subotu prazna gajba i da dodjem kod nje na lud i nezaboravan provod.

Zgrozio sam se i pozeleo sam da sam peder...Daki spasi me...

Zvoni mi fixni,a mene boli kurac da se javim.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

[:o]

gospode boze! pa gde su takve bile u moje vreme?! [:D]

javi se stanke [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

hocu da spavam!!!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...