Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jao ustao sa glavoboljom za sve pare...

sjebao me sinoc combo vetar/alkohol...

inace treba jos malo da doteram sobu, usisam i tako to, dolazi drustvance 2nite...

a tako bi se vratio da legnem...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

juče sam bio baš aktivan.

imao takmičenje u centru za talente, moja flash igrica osvojila max broj bodova,

ali sam zato test usro za sve pare.

test bio sve sam delfi koji ja nemam pojma, ne učimo ga na društvenom smeru.

ne znam kako, ali izvukao sam na kraju 85%, a trebalo 90% za prolazak. jbg...

posle toga otišao do madness-a, kupio tike. mLogo su lepe.

uveče izblejo sa devojčicom i tako.

a od jutros sam u "kuvan rezanac" mode-u, nisam ni za šta...

Link to comment
Share on other sites

obezbedio sam mesište za narednih nedelju dana, vrh :)

Prava zona sumraka :) Kao da ga ja prikljucenje na drugi kabl u drugoj sobi "odbagovalo", u sta bih i mogao da poverujem da je neki malo napredniji model, ali s obzirom da je najobicniji moguci, eto jos jedne zone sumraka.

brate, lepo ja kažem, opet su neke eksplozije na suncu koje ometaju rad elektronike. uskoro možemo očekivati planet-wide EMP i kolaps svetske ekonomije.

Link to comment
Share on other sites

Pa koji su uredjaji sigurni? Radio na kurblu? :))

Bio nenead, pikali malo tenkitje i virtua tennis, sad cu da rucam, pa da jos malo sredim ponesto, onda posle jos malo da sredim ;) i onda mogu i da odmorim :)

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Lale otkad ima Wii postao najpopularniji čovek u Beogradu. ;)Je li, da li se poseta ugovara kod sekretarice, ili se samo bane? :)

1. Pa nije to na wwiju nego na kompu. Wii Sports je na Wiiju, Virtua Tennis je na PCju + sam ja oduvek bio popularan :>

2. Kod sekretarice, ali ako je neko koga znam i to javis se pa sredimo preko veze.

Odlichno ruchao, sad tju da dremam posto izgleda od shetnje nema nishta.....ova kisha nikako da padne ili da ode.....

stvarno brate odvratno. nit tamo nit ovamo.

Jeo sam tjevape :) Sad da sredim neke papire, pa cu da vidim sta i kako dalje.

Link to comment
Share on other sites

pa dobro nije mnogo uopste, kao neki malo bolji mobilni a izgleda da je mnogo zabavniji od sonija ili xboxa ako si vikend igrach

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Svugde je 250, ima negde popust da se nadje i za 240, ali to je cena "na zapadu". Kod nas valjaju na par mesta i ugradjuju se 100 evra, tj. kao "carina", tako da je 350 ... kada sam poslednji put proveravao virtual master je valjao za 28000 dinara, isto i beosoft, pa ne znam gde nadje kole onih 300?

A da je zabavno jeste :)

Link to comment
Share on other sites

1. Pa nije to na wwiju nego na kompu. Wii Sports je na Wiiju, Virtua Tennis je na PCju + sam ja oduvek bio popularan :>

2. Kod sekretarice, ali ako je neko koga znam i to javis se pa sredimo preko veze.

Izvini. :(

Hteo sam da napi

Link to comment
Share on other sites

-ne valjaju ove slave nikako!1

-apelujem na sebe, da prestanem, ponavljam da prestanem, da budem stoka...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...