Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

setim se da mi se možda otkačio kuler procesorski ponovo, krenem da ronim po kućištu i dred mi uleti u ventilator od proc-a i polomi mu dva perceta.

to jah pokušava da ti kaže da se ošišaš :)

Link to comment
Share on other sites

Izmedju dva uzdaha

Na koji da se oslonim?

Jutros posle 2.5 sati treninka u svacionici bacali smo haiku freestajlove [:)]

Inace ne znam smorio sam se nesto, svi me prodali za veceras, pa cu da izbelim gaibi :/

I zaboravio sam da uplatim net tako da su m sada iskjucili pa moram da koristim ovaj drugi ptt-ov :/ Bas me danas nece :/

Link to comment
Share on other sites

evo me na poslu, danas niko ziv ne radi osim nas izgleda. vatam zjala dok ne otkuca 4.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta cu danas da radim... ako bude pala kisa i ako ne budem izasla, verovatno cu probati neke stvari za exqrziju. yay! :)

u svakom slucaju: kako je lep ovaj raspust :))

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Poslusao sam Ivana.Spakovao sam sendvce i sipao caj u termos.Idem nesto do bga da obavim pa na fax...Mrzim lepo vreme,mrzim beogradjane,mrzim rur,i kvazi ribe sa rura,zelim laga da vodim ljubav sa njim...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

evo me na poslu, danas niko ziv ne radi osim nas izgleda. vatam zjala dok ne otkuca 4.

Ma nisi jedini, vidim i ale radi, a i ovi neki drugi koje poznajem se javljaju sa posla, tako da ne tuguj! :) Ili na kraju krajeva, uzmi pa radi nesto svoje ako vec blejis.

Link to comment
Share on other sites

ma ovde uvek ima posla, samo kad nije ludnica ja to zovem hvatanjem zjala ;)

od sutra bajsem na posao \o/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...