Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2. Video sam Milku Canić u gradu omg ftw!

omg imaces 7 godina srece!

Izvinte gospon rodstjuarte, a po cemu je ova devojka olicenje lose ribe?

i jos je pored toga napravila jedan tamo neki projekat, zar ne dvny? :>

jebote, imam još 180 giga i ne znam šta ću s njima :P a i ovih 16 MB keša se baš oseti, na siroma maxtoru od 2 MB kopiranje u okviru istih particija je trajalo primetno sporije.

Ne brini se, napuni se to za cas :) Tako sam i ja mislio "sta ce mi 120GB, kad cu ja to napuniti", a onda je, stizanjem adsl-a, dosla i situacija da mi vise nego dovoljan broj puta zafali prostor jer padne ispod giga. Sad cemo da vidimo dokle ce da traje ovih 700tinak gigabajta :)

Bio do Nenada da napravimo neki koncept, pa ga sutra finaliziramo i saljemo dalje, i tako. OK smo stvari odradili, ali moram da se sve lepo uoblici i zauzme neku formu itd itd. Posle toga se malo provoz'o po kraju, pa sad idem da posaljem neke mailove i ondaK na spavanje. I mozda se i javim opet iznova na forumu oko 7 ujutru odma' ispod ovog posta ;)

Link to comment
Share on other sites

i jos je pored toga napravila jedan tamo neki projekat, zar ne dvny? :>

aman ljudi ja a nisam rekao

btw skidam sliku saljem tekst i idem na spavanje konacno

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

2. Video sam Milku Canić u gradu omg ftw!

Moja keva radi u JAT-u na izradi rezervacija i jednom prilikom javila joj se gore pomenuta milka sa "Dobar dan, ovde jedna mnogo lepa zena Milka Canic". Moja keva mislila da je shala, a ova mrtva ozbiljna! ^^

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

haha... kako mi ide. znachi sve mi je onako krenulo pocev od februara ne moze da mi svane.

serem se na zivot

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

sreca, sreca, radost, uzivancija... neshto sam extra raspolozena ovih dana... a ne bi trebalo da budem, s obzirom na okolonsti i na to da mi je dragom mama preminula... prsla sam sa mozgom definitivno...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Slusham ziku i pokusavam da nateram sebe da uchim za sutrasnji ispit....

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

lep dan danas..

:]

sve je pochelo od sinotj..

oprala sam kosu 2x tog dana samo zato shto mi se nije svidelo kako izgleda.. i tako neke na izgled nebitne stvari.. ujutru sam se lako probudila.. otishla na net.. izdvoJila disk koji tju dnaske slushat.. slushke u ushi.. vetar u kosi .. osmeh na lice.. i udjoh u 37.. tu negde u zharkovu jedna seljanchura mi rekla da stisham muziq.. i da se zhali 10oro ljudi.. jes slushala sam neke psihoze.. drm drm tras.. i tako kasnila na ispit zbog guzhve na adi.. za divno chudo.. posle 15min mi prihvatila inedex.. iako niujednom ispitnom roq to nije uradila.. gle chuda.. i nije ghrela da odlozhi ispit tj da da drugi termin.. seljanka.. izbukla ja tri pitanja.. od kojeg tretje nisam znala ni da beknem.. vratila pitanja i rekla dovidjence.. dosjla qtji i odmah na gladan stomak roknula 2chashice pelinkovca na ex.. malo mi se vrti u glavi.. def sam trebala ovaj dan prespavat..

aj zdravo..

Link to comment
Share on other sites

Doso u kancelariju da pokupim neka sranja pa odoh u policiju da sprijavim svoj boravak u BiH.

nemoj molimte ti da se prijavljujes ! uhapsice te odma!!!

Ako ne zele govna, koja sam im velikodusno nudio,

zadrzacu blago i zlato za sebe...

Link to comment
Share on other sites

Smoorrr, keva me strashno iznervirala jutros kad me budila za shkolu, i nakon 10 min bleje na stanici, nisam ni otishao u istu. Lanzao po gradu malo, pa svratio u igraonu u kojoj sam blejo kad sam wow igr'o, sad trebam opet da idem u Dgra, na zelenjak T_T

ima da se bacim da prespavam posle podne, moram da se malo rasteretim sa mislima :p

Link to comment
Share on other sites

Uzimam auto \o/

Nova opel corsa c'mon. Treba da stigne za oko 2 meseca iz fabrike... weeee

Sada ce naravno neko da dodje i kaze kako sam za 20% manje para mogao da kupim duplo bolje [:p]

Ne, reci cu samo da ovo nije CCCP gde si narucivao kola par dina unapred ... Koja je to akcija za 2 meseca auto? Sta je ovo kurdistan?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...