Jump to content

Dota Liga


Jackass

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

radule sad si odvalio , u rdu je sve oko silencera ko uzme silencera taj je dobio odnosno sent posto oni prvi biraju. oko biranja strana je najmanji problem dogovoriti se, ili nije posto ce svi hteti sentinel zbog silencera... samo nek pocne ovo i sve ce biti lako, svi nesto izmisljaju a nismo ni poceli.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

O boze Mare pocetnice o cemu ti pricas koja sreca koji bakraci i jos nabedjeni leekovi poceo si da igras pre koji mesec i sada ti popujes o nekim pravilima i nekim leekovima a nemas blage veze o igrici a obracas se nekome koji je uzeo sve sto postoji u ovoj DOTI zato molim te suzdrzi se komentara ako nesto imas da pokazes pokazi na turu a ne posle sjebao nas MODE itd [}:)]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

a' date='Apr 6 2007, 23:13' post='967600']

O boze Mare pocetnice o cemu ti pricas koja sreca koji bakraci i jos nabedjeni leekovi poceo si da igras pre koji mesec i sada ti popujes o nekim pravilima i nekim leekovima a nemas blage veze o igrici a obracas se nekome koji je uzeo sve sto postoji u ovoj DOTI zato molim te suzdrzi se komentara ako nesto imas da pokazes pokazi na turu a ne posle sjebao nas MODE itd [}:)]

hahahaahaha, poceo sam da igram igricu pre 3 nedelje, kao i ceo moj klan... to je to... Svaka tebi cast sto si uzeo sve ti si moj IDOL!!!

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

a' date='Apr 6 2007, 23:13' post='967600']

O boze Mare pocetnice o cemu ti pricas koja sreca koji bakraci i jos nabedjeni leekovi poceo si da igras pre koji mesec i sada ti popujes o nekim pravilima i nekim leekovima a nemas blage veze o igrici a obracas se nekome koji je uzeo sve sto postoji u ovoj DOTI zato molim te suzdrzi se komentara ako nesto imas da pokazes pokazi na turu a ne posle sjebao nas MODE itd [}:)]

Ja stvarno ne znam ko si ti ,i KO GOD da si jako nervira sto se interpretiras kao Bog.Ne razumem to ponizavanje drugih ljudi i sa druge strane uzdizanje sebe .Mada nisi jedini, vecina igraca u Srbiji koji misle da znaju da igraju Dotu(cast izuzetcima,ne kazem da samo 10 ljudi dobro igra dotu kod nas),su umislili ako su DCE safe da su neki dota mega pro igraci,sto je najgore vicu na sav glas.Mozda si ti dobar igrac ,najbolji igrac ,igras na IHCS,i sve to, ne kazem ja ,ali bre cemu to vise , prosto mi je muka od DCE-a i uopste igre kad je pun/a takvih egoista.

Objasni mi molim te ovo "sve"

Edited by Coffin

DAMKE: teli smo malo basket al nemamo loptu

Link to comment
Share on other sites

Lik je igrao u DeuS-u, dok su jos postojali i uzeli su sve sto ima u Srbiji, a tek sada kada je najvece interesovanje za dotom, oni su se raspali, ali dobro kako god... I ne vidim sto uopste ulazis u raspravu sa njim, neka se ponasa kako oce... Te fore kao, pocetnice bla bla bla... Moze da bude i najbolji igrac na svetu kada je [V] kao covek...

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Ju ju,znaci zgrozilo me je ovo masovno proseravanje.Znaci 1)fato: zivota ti,sta si ti uzeo u doti,pa da prosipas pamet ovde,i da pricas da se sve vrti oko silencera?oemdzi? 2)Ticke:Stvarno ne znam sta si ti decko umislio,igrao si neko kratko vreme za deus kao backup,i oduvek si bio govno od coveka.Stvarno te ne shvatam ,idi igraj tetris,umesto sto dolazis ovde i spamujes ''vi ste rtd-i,ja sam bog''.Odrasti

Znaci nikakav flame,samo ne mogu da citam ovo,a da ne prokomentarisem.

Edited by FreeStyler>GT-R

Guild Wars[MOJO] aka Flash In The Night

Dota[Copavci] aka 3L3M3N7

Link to comment
Share on other sites

E Mare mozemo da zavrsimo za neki autogram videcemo nije frka mozda ti dam poster sa WCG-a i potpisom ako ti se posreci a ti Coffin br0 jednostavno ne mogu i necu da se raspravljam sa tobom jer si za mene UNKNOWN i niko od nas sto igra dotu 1000 nevoli da neko neko levi - desni dodje na forum pred tur i izmislja toplu vodu,covek je rekao mod i to je to ako neces da igras imas DCE kao sto kazes pa pikaj brale aha i da na DCE neigram ima 9 meseci samo na GGC a i dotu nisam igrao 5-6 meseci jer znas kada imas NAJ NAJ clan onda ti dosadi + mi smo se raspali i organozatori su se smorili jer sve sto organizuju mi UZMEMO [:D] a i dota me je malo smorila kao i ljudi sto je igraju ( u pravu si malo je kod nas igraca sto zna da igra moze na 2 ruke da se nabroji ) sve u svemu GL na predstojecoj lizi [:p]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

FreeStyleer ko je nesto umislio hmmmm? kao 1) skoro 2 god ; 2)molim te objasni mi BACKUP? ; 3)hahaha ( govno od coveka hahah ) brate ti si sigurno jedan od onih sto je sedeo kuci i gledao nase taktike i grickao nokte tipa jbte kako leek skupi radiance na 7-8 lvl WTF i koji se zestoko spremao za svaki tur da NAMA pokaze i istrese nas iz gatja i posle je otisao na BUREK tu iza coska mada sumljam da si bio na nekom turu uopste,od 90% ljudi koje igraju igrice sirom zemlje i BG-a svi znaju kakav sam covek i sa svima sam extra a ti ako imas neki kompleks ili nesto licno vs mene mozemo to da sredimo.I sto bi se ja cimao uopste oko tebe kada vidim da si neki iskusan novinar koji je vodio evidenciju oko mene i ostalih i kada si upucen u sve nase tajne a bolje bi ti bilo da ucis da igras dotu nego sto nam prosipas fore tipa DECKO ; ODRASTI a da pa tetris je igra samo za leekove sa mozgom ali vidim da je tebi to prob ali nije frka sredicu ti nesto preko neta moze MJAU MJAU ? [:D]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Lik je igrao u DeuS-u, dok su jos postojali i uzeli su sve sto ima u Srbiji, a tek sada kada je najvece interesovanje za dotom,

Jesi siguran za ovo oko najveceg interesovanja?

Recimo kad sam 'teo da napravim turnir pre 2-3 meseca prijavilo se 4-5 ekipa.

A cini mi se da ni u NS na turniru nije bas vrvelo od ekipa.

Moguce da se masovno igra na GG-u DCE, Dota-league (mislim na FFA dotu), ali kakva je situacija sa ekipnom dotom?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Igice bar ti znas kakva je situacija sa klanskom dotom uvek se prijave 6-7 sigurnih i 10 nesigurnih ekipica jedino na WCG-u mozes da imas tur snova preko 30 ekipa [:D] zbog toga je i vecina nas starih igraca prestala da igra jer nema konkurenata a igra se na GG-u kvalitetna dota samo na IHCS mada i to polako se zatvara jer se svadjaju kao besni i leekovi koji vode to pravili su IHCS po sopstvenim pravilima tako da nije ni za k... poz Igice za tebe i mog bucka MAXIMUSA [8D]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

@Ticke

Da sam levi, jesam,ali to ne znaci da sam se juce rodio.

Ovo je valjda slobodan forum,to sto nisam igrao za Deus,ili nisam Kojot ili Igor ne znaci da nemam prava da pisem ovde,ili su zbog toga ono sto pisem gluposti.

Ja samo iznosim neke logicke cinjenice,sto se tice moda,reci mi da nisam u pravu.

Ne moras da mi pricas o timu Deus,sta su bili i sta su uradili,predpostavio sam da si neko od njih jer si "sve uzeo".

BTW Deus je bio godinu dana ispred svih timova na proslogodisnjem WCG-u.

Nemam nista protiv tebe,samo citaj dvaput ono sto pises.

Ljudi otisli smo offtopic [:)]

DAMKE: teli smo malo basket al nemamo loptu

Link to comment
Share on other sites

Dogovorili smo se nemoj da mi zaboravis autogram to ce mi biti najvece dota iskustvo... Joj kako sam srecan...

@F4tso

Realno sada igra najvise srba, i kada bi se na netu napravila neka liga kao sto ce sada, i kada bi se ljudi malo vise obavestili, mislim da bi sigurno bilo vise od 30-ak ekipa... Mi smo na wcg-u kao anonimni posto nismo jednostavno igrali turnire, podelili trece mesto a niko nije ni znao za nas, ko zna koliko takvih ekipa ima... Samo kada bi se obavestilo jos negde sem na ovom forumu, kao sto se zna recimo za wcg. Za ovaj tur su pristojne nagrade i cenim da ako ljudi saznaju bice bar 30ak ekipa...

@Jackass

Dajte vise taj sajt, ziro racun itd...

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

a' date='Apr 7 2007, 11:45' post='967759']

Igice bar ti znas kakva je situacija sa klanskom dotom uvek se prijave 6-7 sigurnih i 10 nesigurnih ekipica jedino na WCG-u mozes da imas tur snova preko 30 ekipa [:D] zbog toga je i vecina nas starih igraca prestala da igra jer nema konkurenata a igra se na GG-u kvalitetna dota samo na IHCS mada i to polako se zatvara jer se svadjaju kao besni i leekovi koji vode to pravili su IHCS po sopstvenim pravilima tako da nije ni za k... poz Igice za tebe i mog bucka MAXIMUSA [8D]

kojih vas starih leba ti ? [:D]

Dok smo se mi i fjuz klali u 5.84 i verzijama pre, vi ste se igrali u blatu [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma bre Coffin opusti se nemam nameru da se svadjam na forumu samo ti kazem da ne mozes da promenis odluku organizatora jer je rekao da ce da bude RD onda ce da bude i to je to.Sto se tice foruma mozes da pises sta hoces to zavisi od tebe . GL [:D]

E Highli za to je zasluzan Targa on nas je navadio igrali smo i mi to nego idi vezbaj fudbal mozda me dobijes [:D] nemam orig tt ali ce se dogovorimo nesto

Edited by Ticke[P]a
k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

i taj Targa, batalio wc3 radi dote, ne ide to [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@marebg : pa gde obavestiti ljude nego ovde :)

Jel ima neki dota sajt da tako kazem.

Ja bi odma sad odma pravio turnir kad bih imao barem 12 ekipa...ali nema ih :)

No valjda ce biti WCG - a :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1) U Igraonici je skoro radjen ghost na 98ici tako da GGC nije opcija. Prijave i sam pocetak lige odlazemo za nedelju dana jer vlasnik ima nekih sitnih komplikacija oko ziro racuna jer mora da otvori novi ( fizicko lice )...da ne ulazim u detalje. Odlucili smo se za mod -rd iz nekoliko razloga. Prvi: Bilo koj drugi mod bi zahtevao da se igra na 2 pobede shto bi oduzilo samu ligu isuvishe...a u random draftu ce moci svako da pokaze kakav skill ima a ne tipa ( -tp )...ja sam nauchio da igram KotL-a u sentinel a Vipera u scourge i sa njima rezem a ostale neznam...20 sec po igrachu pa ti vidi jer cesh da uzmesh team heroja ili nekog zbog koga ce ekipa da cola...Dakle...igrace se preko b-neta...dolazili su nam momci iz vranja,leskovca,odavde iz nisha za prijave vec i potvrdili da ce dolaziti svaki vikend u nish...iz nisha atm 5 ekipa shto znachi jug oko 8-9...ja mislim da samo bg i ns imaju preko 10...zato trenutka kad bude linkovan broj ziro rachuna i vidimo kakav je odziv dobicete sve detaljne informacije...

Sad shto se tice vase rasprave...2 coveka ( ja [montoya] i maksa [Jackass] ) smo jedini kojima je dosadilo da srbija ima igrachki potencijal za odredjene igre a nema sponzore ili odziv zbog smeshnih nagrada ili poziv turnira...zato smo dobili najveceg sponzora u vidu vlasnika igraone koji ce izdvojiti iz svog dzepa preko 1500 eura zbog nashe ideje...Ja i maksa b.net acc ( Mephisto-Soul i Br0 ) igramo za CID5,DCE safe,IHCS etc etc...private games ussualy and lan focus ali moj savet svima je da skill pokazete na terenu na na forumu...Uostalom dota je timska igra i zbog te cinjenice ima najvecu strast...ti mozesh da budesh uber gosu im ba bla bla bla ako imash prodavace u ekipi...Pozdrav svima od Montoye i vidimo se.

Nadam se da SBB nece prodati shto se tice interneta makar za ovu ligu...posle koje se nadam da ce biti dosta novih i dobrih ekipa kao i sponzorski ispracenih turnira i liga...Pozdrav svima!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...