Jump to content

Dota Liga


Jackass

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Playoff tj polu finale i finale ce se odigrati u nishu i tu nema govora niti pitanja drugih ekipa za mishljene...vec je velika glavobolja za mene i maksu ( organizatore) shto moramo da se cimamo dodatno za GGC zbog gospode van nisha :)...shalim se naravno ali kao shto sam vec reko svaki detalj ce te dobiti od makse ( jackassa)...Pa se vidimo u igri...broj ziro rachuna do veceras ili sutra ujutru.

Link to comment
Share on other sites

A jel bitno koji igrach igra za koju ekipu ? ;) Mislim igranje preko neta se u tom pogledu ne moze kontrolisati. Tipa neki nazovi do jaja igrach moze da odigra za neku ekipu i samim tim bustuje skill toj ekipi , sto automatski ne bi bilo fer prema protivnichkoj ekipi u tom sluchaju. Ispravite me ako greshim...

Edited by Eskimo

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako... zvanicno ce biti igranja preko neta, tako da... spremajte se... te ce verovatno znaciti mnogo vise ekipa od planiranog ali... the more the merrier... ovih dana ce sajt biti postavljen i tamo ce se sve organozivati i desavati...

Jos uvek cekam broj racuna za uplate... kontam sutra ili prekosutra...

Za sada toliko... postovacu adresu kada budem postavio sajt...

Edited by Jackass
Link to comment
Share on other sites

A jel bitno koji igrach igra za koju ekipu ? ;) Mislim igranje preko neta se u tom pogledu ne moze kontrolisati. Tipa neki nazovi do jaja igrach moze da odigra za neku ekipu i samim tim bustuje skill toj ekipi , sto automatski ne bi bilo fer prema protivnichkoj ekipi u tom sluchaju. Ispravite me ako greshim...

ala si se ti istripovao.....

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

U krajnjem slucaju imas Ban liste, a ako je neko vec iz srbije i dobar je igrac verovatno ce imati i svoju ekipu... Da li bi ti boostovao tudju ekipu??? Tako da ono... Sto pre sajt i ziro racun, i da krenu pripreme :)

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

U tripu je da recimo, tvoja ekipa ako izgubi nece uci u prva 4, neko ce uci ekipa x, pa ce neko iz ekipe x igrati iz ove da bi tebe izbacili... Nemam pojma sve je bolje od 7 odlazaka za Nis...

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Yup...but shto se tiche nameshtanja mislim da cemo ih izbeci time shto cemo zakazati da se svi mechevi preko GGC-a igraju sa nashim hostom i svi u isto vreme tako da ce meshanje ekipa ili boostovanje igracha time biti izbegnuto...uostalom ako je ekipa toliko slaba da mora da boostuje kada dodju u nish nece se bash lepo provesti :)

Link to comment
Share on other sites

' date='Apr 5 2007, 04:24' post='966957']

Koga ti razumes inace fato?

drugare mandrile u zoo vrtu [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne mozhesh ti detetu zvechku da otmesh, a kamoli da pucash

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kako ne razumete... Ako Fati (platoplus ako se ne varam) fali jedna pobeda da ima isto pobeda kao cetvrtoplasirani, a pritom je platoplus u medjusobnom susretu pobedio tu cetvrtoplasiranu ekipu, e sada neko iz te cetrvtoplasirane ekipe posudi igrace nekoj X ekipi, da bi pobedili platoplus, i ta cetvrtoplasirana ekipa ide dalje... Ako sada niste razumeli onda stvarno...

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

@Marebg

Pa pitanje je koliko to moze da pomogne, mozda ako se zameni cela postava...ne znam , ja recimo nebi nikad dao drugim likovima da mi igraju pa posle ako izgube da bude trebali smo mi ili tako nesto...

Uopste ne mora da znaci da je bolja ekipa iako su ispred tebe, posto se igra samo jedan mec protiv jednog protivnika , dosta ce biti na srecu dobijenih meceva.

Druga stvar...zasto -rd ,uopste nije mod za bilo kakvu ligu ili tur, mogu totalno bedni heroji da upadnu sto je i manje bitno ,nego cemu svrha to igrati kad nista ne moze da se uvezba , ni jedna kombinacija...mora sve za 20 sekundi da se odluci...

Treca stvar...1 partija(mec)...ali i onako nema svrhe igrati 2 meca -rd ,zato bi blio mnogo bolje da se igra 1 partija -ap,a zna se sta bi bilo najbolje,2 meca -tp(sentinel i scourge)

Svrha ove lige je popularizacija dote, ali ovo sto sam naveo bi definitivno poboljsalo sam kvalitet iste.

DAMKE: teli smo malo basket al nemamo loptu

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahah da da PAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ma kakav tp to je smorilo bolje ovako igras tipa lich na ghola i ghol sabije licha opusteno 1v1 i posle kazes lich igracina [:D] sta ti znas sta se igra po turnirima i ligama kada ni na netu neigras pffff random guys speak about RULES nego ajde dajte taj ziro racun pa da pocnemo sa prijavama [:p]

Edited by Ticke[P]a
k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...