Jump to content

General Movie News Thread...


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Блејд у затвору

Чак ни јемци попут Дензела Вошингтона и Вудија Харелсона нису могли да убеде строге судије да Весли Снајпс није заслужио максималну казну за избегавање плаћања пореза. Звезда филмског серијала о Блејду осуђена је да иза решетака проведе чак три године.

Федерални апелациони суд у Атланти потврдио је пресуду на три године затвора америчком глумцу Веслију Снајпсу због утаје пореза, објавио је Холивуд рипортер (Hollywood Reporter).

Адвокатски тим бранилаца сматра да је пресуда „неразумна" јер је у питању максимална казна за избегавање плађања попреза.

Снајпса је 24. априла 2008. године порота осудила на три године затвора због намерног пропуста да плати порез на доходак.

На основу података које је Пореска управа доставила суду Снајпс на име пореза на непријављен приход током 1999, 2000. и 2001. године од 13,8 милиона долара дугује 2,8 милиона долара.

Иако је одбрана позвала судију и пориту да буду благи при доношењу пресуде, тужиоци су захтевали да Снајпс буде пример управо због тога што је позната личност.

Након жалби и поновљеног процеса, звезди филмског серијала „Блејд" суд је потврдио казну па ће се 47-годишњи глумац вероватно ускоро наћи иза решетака.

Прослављени глумац од дванаесте године тренира борилачке вештине и носилац је црног појаса у Шотокан каратеу, а као студент бавио се и капоером, различитим стиловима кунг фуа и бразилске џијуџице.

Крајем деведесетих година са братом је основао фирму за пружање телохранитељских услуга познатима.

Снајпс, јунак акционих филмова, играо је у остварењима „Сам против свих: издаја", „Убиствени уговор", „Посредник", „Мрачна игра", „Незаустављив", „Стрела", „7 секунди", „Цик цак" и многих других.

Link to comment
Share on other sites

nisam upućen u materiju, ali meni deluje da je vesli posisao deblji kraj batine zvane "za bogate i slavne ne važe isti zakoni kao za tebe i mene".

Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno u čemu je problem odvojiti 3 milke, a zaradio si skoro 14, mislim nije mala para, ali i od 10 mogu i unuci da ti žive ko bubrezi u loju ako se baš ne majmunišeš previše okolo. Posebno što ti iz poreske tamo kao ajkule vrebaju upravo selebriti ličnosti da im se najebu mame baš za primer kao što je i rečeno.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jel ti znaš kolko leba može da se kupi za 10k dinara, a koliko za 10 mil. dolara? :)

Nije baš sve stvar nula, tamo da staviš te pare u banku pa bog da te vidi sa kamatom.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pa da se ne bahatiš kao oni bolidi iz Entourage, sasvim fina svotica da se skućiš, investiraš negde i digneš sve četiri u vis. E sad što svako u Holivudu mora da ima vilu sa 150 soba i 10 kupatila, to je druga priča.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

GOD OF WAR TREJLER AMAGAD

just kidding, fanmade, al' je sjajno :D

First Look At Ryan Reynolds In Full ‘Green Lantern’ Attire

jaoj sto mi je smesan

ovo mora biti biti sjajno

Russell Brand and Luis Guzman as Batman and Robin in Arthur

e da, novi hulk

Mark Ruffalo In Late-Stage Talks To Be Marvel's New Hulk in 'The Avengers'

retosi, norton car :(

i nemam pojma sta je ovo, ali natali portman i zoi desanel zajedno = svrsh

First Official Photo: David Gordon Green’s Your Highness

al' sam vez'o kombo s' postovima i editima, jebiga :D 

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...