Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad možeš da otvoriš myspace nalog.

Tooo! To sam oduvek zeleo! Da li hoces da mi budes prijatelj na myspace-u, ili kako se to vec zove? :) I onda da stavim neku tile pozadinu i da ubacim neki .midi da se pusta kad udjes na sajt!

Link to comment
Share on other sites

ukrali mu action man-a

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Tooo! To sam oduvek zeleo! Da li hoces da mi budes prijatelj na myspace-u, ili kako se to vec zove? :) I onda da stavim neku tile pozadinu i da ubacim neki .midi da se pusta kad udjes na sajt!

Sada se osecam bolje jer sam mislio da jedino meni ide na kurac one pozadine i zika koja ide.

Link to comment
Share on other sites

Tooo! To sam oduvek zeleo! Da li hoces da mi budes prijatelj na myspace-u, ili kako se to vec zove? :) I onda da stavim neku tile pozadinu i da ubacim neki .midi da se pusta kad udjes na sajt!

i obavezno zvezdice (***) koje padaju kao sneg! ako to ne ubaciš, ne možeš da mi budeš top friend!

Link to comment
Share on other sites

chekirajte ortaka iz bloka sa nickom "krv smrt strah" koji je zvezdice koje padaju doveo na vishi nivo...

hint: micubishi.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

i obavezno zvezdice (***) koje padaju kao sneg! ako to ne ubaciš, ne možeš da mi budeš top friend!

Ja sam mislio da su zvezdice podrazumevajuce, kao i slika animirani gif postanskog sanduceta iz kojeg izlazi ptica i smeje se iznova i iznova, sto je simbol za moj e-mail i ti kad tu kliknes onda mi pishesh!

Lucky jesu ove slike grada po noći slikane sa ili bez stativa ili nečeg sličnog?

Sve slike sa fotoaparatom su slikane bez ikakvih pomagala kao sto su eksterni blic, stativ i slicno. Sve je "iz ruke", i to od strane vise ljudi, mada je glavninu slikao dovla zapravo.

Link to comment
Share on other sites

slugo rezima.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...