Jump to content

Bele patike?


Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledao sam i ja patike po gradu i zakljucio da jos uvek zivimo u komunizmu. Ako ima boja, nema broj, ako ima broj, nema boja, ako ima model nema broj/boja, itd. svega ima a niceg nema. A i to sto kaze Kole, mene cudi da ovde jos nisu otvorili neku mega prodavnicu za patike, valljda im se isplati da deru jer mislim da su ovde patike najskuplje na svetu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

znash kako, u srbiji udjesh u najki shop i sve sto nije djubre je iznad 12k din, sto je debelo preko 80 jura, a patike od 20+k din shto vredjaju normalan svet sto su istaknute u prvi plan...sramota

u pomenutim prodavnicama po nemachkoj ima lepo tresh/noname po 20-30 evra, onda snizhenja 40-70e i "normalne" patike za 60-150e, mostruozne cene ko ove kod nas zaista nisam video

mislim, 6400 din za patike koje mi se svidjaju bih u beogradu dao bez razmisljanja, nazhalost naci patike koje ti se svidjaju u ovom gradu je umetnost koju je bolke opisao...

Link to comment
Share on other sites

Mozda ovako nesto:

PATIKE.jpg

Meni su ovo preterane patike i cekam da vidim da li ce ih tetka u australiji naci pa da mi posalje...

Posto ovo 90% nema kod nas a i ako ima, tesko je naci, ali gledao sam po radnjama ima na slican fazon Lacosta patika, takodje prelepih.

Takodje sam primetio na kile "nike court tradition" modela, obicne, bele, plitke, ali jebachke, kakve ja sada imam :)

Link to comment
Share on other sites

E Longley, vid'o sam danas ove tike u gradu, u Trendu na Trgu Nikole Pasica. Sad, ne znam koliko ti to znaci posto nisi iz bgda, ali je to jako blizu Meka na terazijama ;) Cak su iste kao ove na slici, samo imaju braonkast djon a ne beo. I ima jos majica, koshulja itd iste firme. Mozda Trend ima i radnju u NS-u.

Link to comment
Share on other sites

E Longley, vid'o sam danas ove tike u gradu, u Trendu na Trgu Nikole Pasica. Sad, ne znam koliko ti to znaci posto nisi iz bgda, ali je to jako blizu Meka na terazijama ;) Cak su iste kao ove na slici, samo imaju braonkast djon a ne beo. I ima jos majica, koshulja itd iste firme. Mozda Trend ima i radnju u NS-u.

Nemoj zezati!!!

Hvala ti puno, sledecu subotu sam u bg-u 100%, idem po tike.

A jel znas koliko para su odprilike?

Link to comment
Share on other sites

ne'am blage veze, bila je zatvorena radnja (nedelja). Samo sam video to u izlogu, neke maje i neke koshulje plus plakat pomenute firme. Znaci ne znam cak ni dal' imaju jos neki par pored tog ili koliko su kesha ... ako me put nanese od nedelje mogao bih da pogledam, ali nemam nikakvog posla u centru narednih dana pa ti to bas nije sigurica varijanta :)

Link to comment
Share on other sites

ne'am blage veze, bila je zatvorena radnja (nedelja). Samo sam video to u izlogu, neke maje i neke koshulje plus plakat pomenute firme. Znaci ne znam cak ni dal' imaju jos neki par pored tog ili koliko su kesha ... ako me put nanese od nedelje mogao bih da pogledam, ali nemam nikakvog posla u centru narednih dana pa ti to bas nije sigurica varijanta :)

Pre subote sigurno necu ici, tako da ako slucajno budesh video u toku nedelje, ostavi ovde cenu ili na PM kako god :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...