Jump to content

aDSL veza


Green

Recommended Posts

Prvo, ne znam ni da li ovo smem da postavim na forumu, a ako ne smem, neka neko od admina obrishe i izvinjavam se.

Dakle, meni treba neko da mi sredi aDSL kod Telekoma, jer cu da se osushim od chekanja. Dakle, sve tehnichke mogucnosti imam, ne treba nikakvo planinarenje da se vrshi, samo mi treba da se stavi moj zahtev na vrh gomile, nishta vishe, nishta manje.

Onome ko mi sredi to dajem 50 evra.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uh Green od tebe ovo nisam ochekivao [:D]

Ne vredi ni da zovesh i smarash, ja chekam vec odavno, gomilu likova koji su se prijavili POSLE MENE su dobili jos pre 4 dana, a ja evo nista...

Nadam se barem u toku sledece nedelje da cu dobiti, ali nikakvo zvanje i smaranje tamo ne pomaze nazalost...

Link to comment
Share on other sites

Prvo, ne znam ni da li ovo smem da postavim na forumu, a ako ne smem, neka neko od admina obrishe i izvinjavam se.

Dakle, meni treba neko da mi sredi aDSL kod Telekoma, jer cu da se osushim od chekanja. Dakle, sve tehnichke mogucnosti imam, ne treba nikakvo planinarenje da se vrshi, samo mi treba da se stavi moj zahtev na vrh gomile, nishta vishe, nishta manje.

Onome ko mi sredi to dajem 50 evra.

Najbolje ti je da pozoves provajdera i da ih pitas da li ti to mozes malo da "poguras" nekako i koliko bi to kostalo ? Jer oni iz provajdera najbolje znaju kome i sta i koliko.

Link to comment
Share on other sites

Probacu ovo Shatorovo, ali meni je provajder Telekom (prijavio sam se i kod YUBC-ja pre 2 godine, ali nishta od njih izgleda).

Shto se tiche svakodnevnog zvanja, zovem vec nekih mesec dana ama bash svaki dan... i slao sam nekoliko puta mailove. I uvek mi kazu da budem strpljiv i da ce to brzo.

@Exile: Jebiga, smorio sam se skroz, pa pravim ocajnicke poteze.

Link to comment
Share on other sites

ja sam cekao 2.5 godine na ugradnju adsl-a

zivkanje nije pomoglo nichemu

jedino resenje je cekati da neko odjavi svoj adsl da bi ti umesto njega dobio svoj prikljucak ili da u tvojoj oblasti de zivis prosire mrezu

sto mu dodje kao da cekas da Srbija napreduje na gore [:D]

Link to comment
Share on other sites

Imas uvek i varijantu da se prijavis kod nekih drugih adsl provajdera, jer neki znaju kako da kod telekoma dobiju "prioritet" pri uvodjenju. I onda uvedes recimo ABC provajdera ADSL i sutnes ih posle mesec dana (osim ako nemaju onaj rok od tri meseca ali ni to nije puno) a u medjuvremenu se prebacis na nekog drugog posto vec imas "plochu" i eto.

Link to comment
Share on other sites

Green ne znam sta da ti kazem ja kada sam ispunio uslove cekao sam par nedelja za uvodjenje kod Sezama , a sada mi kazu tamo da u mom mestu ovde tj u mom naselju nema vise portova i da to treba telekom mrtvi da pusti

, tako da moguce je da nemaju tih portova ili jednostavno u tvom kraju nema dovoljno musterija ili nemam pojima sta pa im se ne isplati da pustaju portove za vas tu par . Posto ja kada sam pricao sa provajderima oni su meni tako nesto slicno rekli ako nema dovoljno zainteresiranih klijenata ne isplati im se da stavljaju tj pustaju te portove .

Link to comment
Share on other sites

Kakva gomila neupucenih likova, za nevericu :)

Green, sto ne kazes gde zivis, koji deo grada? Na koju si centralu povezan? Jel mi sad treba da gledamo u pasulj da bi izvalili u kom delu grada zivis?

Ako hoces da ti se sredi dslam port u centrali - to je najmanji problem. Ali za 50 evra mozes jedino neku ciganku da navatas ispred Ekonomskog da ti ga p*pusi (bez uvrede). Ako te mrzi da cekas za adsl, bolje spremi malo veci kes...

p.s. Niko nece da rizikuje da izgubi posao zbog tvojih pisljivih 50 evra, ali ako si spreman da izdvojis malo veci kes, javi mi se na p.m.

Edited by aLti
Link to comment
Share on other sites

Kakva gomila neupucenih likova, za nevericu :)

Green, sto ne kazes gde zivis, koji deo grada? Na koju si centralu povezan? Jel mi sad treba da gledamo u pasulj da bi izvalili u kom delu grada zivis?

Ako hoces da ti se sredi dslam port u centrali - to je najmanji problem. Ali za 50 evra mozes jedino neku ciganku da navatas ispred Ekonomskog da ti ga p*pusi (bez uvrede). Ako te mrzi da cekas za adsl, bolje spremi malo veci kes...

p.s. Niko nece da rizikuje da izgubi posao zbog tvojih pisljivih 50 evra, ali ako si spreman da izdvojis malo veci kes, javi mi se na p.m.

Decko ti se salis jel tako [:D]

Pa meni je tetka direktor u telekomu ( doduse ne u komunikacionom sektoru , tj za net ) pa i dalje sam cekao na net i placam papreno i jos me zajebava net .

Nema tu nikakve veze moras jednostavno da cekas i ja sam cekao 2 god adsl , a 4 god bilo koji net brzi od modema pa eto stigao je na jesen 2006 . A pre toga sam umro na modemu mrtvom i svaki mesec racun 3500-400 dinara za nista :)

Dakle ko ceka taj doceka .

Link to comment
Share on other sites

Uopste se ne salim. Te fazone tetka mi radi, techa mi radi, ujka mi je generalni u Telekomu i slicne batali molim te...

Cena za telefonski prikljucak u novoj zgradi, i to u situaciji kada su parice "dogurane" do unutar same zgrade iznosi 150e na crno. U protivnom izvoli pa cekaj 6-12 meseci na "redovno" uvodjenje.

Situacija sa adsl-om je jos grdja. Pojedini provajderi imaju svoje veze u centralama koje nikada ne potezu za obicne korisnike. Plati pa klati... Ili cekaj godinama...

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne daje mi se veci kesh za ovo shto meni treba, radije bih sachekao nego dao nekom tamo papku 200-300e (ili vishe mozda treba??) da bi mi samo preneo zahtev na vrh gomile. Ne treba meni nikakvo sprovodjenje kablova, izgradnja nove centrale ili tako neke perverzije. Samo zahtev na vrh gomile, nishta vishe.

@Lucky: Prijavljen sam i kod YUBC-ja i od njih josh nishta...Chak bi i ostao kod njih ako bi dobio.

Link to comment
Share on other sites

Decko ti se salis jel tako [:D]

Pa meni je tetka direktor u telekomu ( doduse ne u komunikacionom sektoru , tj za net ) pa i dalje sam cekao na net i placam papreno i jos me zajebava net .

Nema tu nikakve veze moras jednostavno da cekas i ja sam cekao 2 god adsl , a 4 god bilo koji net brzi od modema pa eto stigao je na jesen 2006 . A pre toga sam umro na modemu mrtvom i svaki mesec racun 3500-400 dinara za nista :)

Dakle ko ceka taj doceka .

ta tetka te mrzi :D ocigledno :D ja sam preko veze sredio

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne daje mi se veci kesh za ovo shto meni treba, radije bih sachekao nego dao nekom tamo papku 200-300e (ili vishe mozda treba??) da bi mi samo preneo zahtev na vrh gomile. Ne treba meni nikakvo sprovodjenje kablova, izgradnja nove centrale ili tako neke perverzije. Samo zahtev na vrh gomile, nishta vishe.

@Lucky: Prijavljen sam i kod YUBC-ja i od njih josh nishta...Chak bi i ostao kod njih ako bi dobio.

oce kaki, nece kaki

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

oce kaki, nece kaki

Ne brate, oce kaki, ali nece da ima proliv.

Mislim, ovo shto meni treba stvarno nije nishta posebno, bar ja tako mislim. A valjda nije ni nelegalno, minimalna korupcija je ok u Srbiji, right?? [:)]

@Corey: PM me plz?? [;)]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...