Jump to content

aDSL veza


Green

Recommended Posts

neshto si ti tu pobrkao stvari. ako su krenuli sa uvodjenjem adsla u tvojoj centrali realno ne bi trebalo da chekash vishe od 10tak dana, ma koji da si na redu. ako nisu to shto cesh da budesh na vrhu spiska ce ti ushtedeti maks tih 10 dana, a to zapravo moze da pochne i za 8 meseci.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne brate, oce kaki, ali nece da ima proliv.

Mislim, ovo shto meni treba stvarno nije nishta posebno, bar ja tako mislim. A valjda nije ni nelegalno, minimalna korupcija je ok u Srbiji, right?? [:)]

@Corey: PM me plz?? [;)]

sine, isdn se placao po 1000 eura na crno, a za 50e neko nece ni da ustane iz fotelje, tuzno ali je tako

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja dobio PM, mozda neko i hoce [:)]

@urgh: Moja centrala ima sve tehnichke mogucnosti od kad je krenula cela aDSL pricha. Samo je sve vreme manjkalo portova. Ima ljudi ovde kod mene u kraju koji vec imaju aDSL, ali mene ne zovu pa ne zovu...

Link to comment
Share on other sites

zato shto se to radi u turama, niko nece da se cima da instalira par portova. treba samo znati prave ljude jbg, porotva uvek ima samo kako za koga. na slichan nachin sam ja uveo drugu tel liniju i ako su mi rekli da je to apsolutno nemoguce.

za nekoga ima za nekoga nema;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ja chekam neku broadband vezu od 1996, (ili aj` da kazemo od 2000. kad sam pocheo sa online igranjem, i skapirao da je modem go ku*ac), a aDSL konkretno od trenutka kad je pochela ta pricha kod nas. Nekom` je zivot majka, a nekom` maceha. Al` zato sam prvi imao digitalnu centralu u BG-u [:)]. HA!

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

I ja sam isto poludeo chekajuci ADSL, prijavio sam se 4. decembra i tada mi je recheno da prikljuchivanje "krece od 15. decembra", shto se, naravno, nije desilo. To tada sam osudjen na lokalnog kvazi wireless provajdera koji radi shta hoce...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam isto poludeo chekajuci ADSL, prijavio sam se 4. decembra i tada mi je recheno da prikljuchivanje "krece od 15. decembra", shto se, naravno, nije desilo. To tada sam osudjen na lokalnog kvazi wireless provajdera koji radi shta hoce...
ako si polse tri meseca poludeo uskoro mozemo ochekivati i neko samoubistvo:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ja sam umesto 10 dana cekao tacno 5 nedelja.

pitanje je da li bi i tada dosli da poslednju nedelju nisam zvao svaki dan i ne samo se raspitivao nego se sve vise otvoreno govorio o tome shta mislim o svemu.

i onda posle 5-6 dana, oni na vratima.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Upravo to :)

Zovem ti ja pre par dana telekom da vidim da li cu i kad li cu biti ukljuchen, kad ona meni kao:"Budite srecni, Vi ste jedan od retkih ljudi koji su na spisku da dobiju adsl prikljuchak, mnogi nece"

E BASH TI HVALA, A KADA CE TO BITI TO POJMA NEMAJU

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...