Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Vudu je debil ^_^

Pravili moji porodichni ruchak sa sve penzionerskom gerijatrijom, kasnije do ortaka na chukanje jajima, sad varim prasetinu od ruchka pa onda cu da shibnem do grada na neko pice sa koleginicama. U svakom sluchaju dobar dan.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popove ćerke su dobre ribe!

As seen in Balaševićevoj pesmi.

Kad smo kod toga, i meni je kevina koleginica nameštala kombinaciju sa svojom ćerkom, koja se super riba osim što ne zna da sastavi jednu ipo rečenicu.

Ah, što sam odbio... :)

A da je nisi "odbio" zato sto je mnogo dobra riba za tebe? A to sto ne zna da sastavi recenicu je izgovor. OCIGLEDNO

Link to comment
Share on other sites

cistim neka sranja po saund fordzu, eh sto ne izmisle neki kurac sto automatski izvaljuje sta da ponabada, a sta ne, na kraju poludis i ojadis snimak ko kreten, ni ne izvalis da si ostao bez brdo frenkvencija koje ti trebaju...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kao i vecina ljudi ovde, najeo sam se k`o 2 svinje. Lazanje, lazanje, lazanje, mnogo lazanja, pa kolachi... Ne mogu da se pomerim.

Inache, bio sam danas na EP u Judo-u sa burazerom, malo da gledam, malo poslom nekim.

Aj` kao, gledao sam i ranije Judo, ali nikada ne ovaj nivo (gledao sam josh EP - apsolutna kategorija) i ne mogu da verujem koje su to zveri. Ajde muskarci, ali zene... Poljakinja od 196cm i 100+ kg je uzela bronzu u 78+ kg. kategoriji. Koliko je to chudo.

Link to comment
Share on other sites

cistim neka sranja po saund fordzu, eh sto ne izmisle neki kurac sto automatski izvaljuje sta da ponabada, a sta ne, na kraju poludis i ojadis snimak ko kreten, ni ne izvalis da si ostao bez brdo frenkvencija koje ti trebaju...

da, to je bash bedak :)

Edited by RaveN
Link to comment
Share on other sites

cistim neka sranja po saund fordzu, eh sto ne izmisle neki kurac sto automatski izvaljuje sta da ponabada, a sta ne, na kraju poludis i ojadis snimak ko kreten, ni ne izvalis da si ostao bez brdo frenkvencija koje ti trebaju...

mozda i ima, sta tebi zapravo treba? :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

posle sinocne akcije sam i ja resio bar neko vreme da prestanem da pijem, nema poente. dosla dunja sa sela pa vrnula do mene, sad slusam novi apparatov album i malo blejuckam pred kunt, sutra idem na rostilj :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ne postoji nano od 30 gb, to što tražiš se zove samo ipod. i košta nešto tipa 350 eu u radnji, a tamo je valjda 250 dolara, tako da kupi i donesi i meni jedan.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...