Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^Pelivan.Nema te poslasticharnice u gradu za koju ja ne znam.

Pa zapravo ne :) Pelivan je kul, ali je odma' na startu dole kod poste, ja mislim na Bombaj, koji je gore blizu crkve u kajmakcalanskoj. Cak obe poslasticarnice imaju i isti "logo" :)

Ust'o jutros nesto ranije, pa dok ne krenem dalje rek'o da overim forum, nece da skodi :)

Link to comment
Share on other sites

ustao.. pocetak jebenog dana... krecem za nekih pola sata na fax0r, pa kafa negde da padne u gradu, pa poklon... pa.. za ostatak dana procitajte sta pise par postova iznad [:D]

eventualno cu ubaciti neko spavanje izmedju fax0rza i zubara...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Pa zapravo ne :) Pelivan je kul, ali je odma' na startu dole kod poste, ja mislim na Bombaj, koji je gore blizu crkve u kajmakcalanskoj. Cak obe poslasticarnice imaju i isti "logo" :)

Aha, Bombaj. Ne znam, ok je Bombaj, ali nekako nije oldskul. I ne znam za to da su u nekoj vezi or sth. U Bombaju sam samo sladoled jeo nekoliko puta...

@topic: Probudila me ortakinja iz srednje, da me pita da li sam chuo da je ortak iz srednje poginuo?!?! Ne verujem josh dok neko ne potvrdi, ali neshto me stomak zaboleo odmah. Valjda nije istina... [:(]

edit

`Ladno je istina. Ne verujem. Sloshilo mi se jako.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

brate koji rejv. zovem juce artist systems (da znate da ubuduce ne kupujete nista kod njih) da vidim za neke midi kontrolere koje sam snimio na njihovom sajtu.

ja: "dobar dan, ja bih zeleo da znam cene kontrolera koje sam video na vasem sajtu, i sta od toga imate na lageru jer bih odmah da kupim"

shaban: "nema problema gospodine, samo nam posaljite upit(?) faksom(?!)"

ja: "kakav bre upit?"

shaban: "pa samo napisite sta vas zanima i posaljite nam faksom"

ja u konfuziji: "u redu, prijatno"

ajde kao nema veze, na poslu sam pa cu lako da posaljem faks (pitajuci se sta radi 99% ljudi koji nemaju faks)

posaljem faks, uz molbu da mi u toku dana dostave cene na mail.

dostavili su mi kurac. i danas sam dobio kurchitj.

okrenem lyra style, riba mi izdeklamuje cene za shes' sekundi, i dogovorim se da odem posle posla da pokupim spravu.

firme poput artista treba zabraniti nekom poveljom, a vlasnika obesiti.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

firme poput artista treba zabraniti nekom poveljom, a vlasnika obesiti.

doći će to vremenom, kada se razvije potrošački mentalitet ovde. za sada ljudi još uvek kapiraju da je opasna privilegija kada nađeš da kupiš nešto što ti treba, kao da smo tunguzija. kada ih većina odjebe i kupi kod ovih drugih, kao što si ti uradio, propašće.

Link to comment
Share on other sites

realno.

sto volim ove msn one linere od kojih umrem od smeha [:D]

Zoran/Advanced Records/F1 says:

chek da se naduvam

[roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@kruko : pa jel ta firma kakovec radi vele ili naloprodaju. Mislim nebitno jer su evidentni sabani, al ako su VP aj bar 1 posto da ih razumemo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@kruko : pa jel ta firma kakovec radi vele ili naloprodaju. Mislim nebitno jer su evidentni sabani, al ako su VP aj bar 1 posto da ih razumemo

naravno da rade maloprodaju, zato mi je sve ovo i cudno. da sam naglasio da sam iz te i te firme, i da trazim ponudu, ok bi bilo da saljem upit. ovako nema veze s mozgom.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

^Pelivan.

Nema te poslasticharnice u gradu za koju ja ne znam. [:)]

Shto se tiche shiptara, i to shto kazesh, stvarno je tako. Al` shto jes` jes`, dobri su u tome...

jbt kultna poslasticarnica u Pancevu je bila pelivan...isto covek bio siptar,morao da je zatvori kad su krenuli ovi kurchevi palchevi,cesto su mu urnisali izlog...sad je tu neka pekara "hermes" ili jos bolje "herpes" :))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

konachno sam malo ustala iz kreveta i doshla da radim... ubi me ovaj vikend... shetala sajmom 5 sati kao blesava i nashla novu ljubav svog zivota... alfa spider je neshto najlepshe shto su moje ochi videle i to u plavoj boji...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...