Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-veceras na vino / rakija / sok od crne ribizle...

-bitje esktra.. ali ne sme da se pretera..

-sutra se igra tekma za faks..

-bitje dobro bitje...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Pio sam onaj coca cola blak sto je coll bio preporucio pre nekoliko dana/nedelja, dosta interesantna stvar. Ima skoro ukus kao one bombone od kafe kockaste sa krugom u sredini, ako se neko toga seca, sad sam zaboravio kako se zovu. A plus sam dobio i neku lepu chashu jer sam kupio dve flashice, ou jea ;)

Pored toga imam blagu upalu od igranja Wii-ja, ali sam barem imba u odnosu na drugare. Jednog umalo ozbiljno da povredim dok sam igrao tenis, nisu za dzabe sva ona upozorenja da pored tebe ne sme da bude osoba ili predmet dok se igras :)

I kao vrhunac, ripoff American Idola na pinku u novoj sezoni Zvezda Granda, s tim sto su vrhunac potpuno prekopirana spica idola (naravno u nasoj izvedbi mnogo, mnogo jadna) i voditeljski par ena i marko iz velikog brata, omg.

Link to comment
Share on other sites

Igrao si wii :(

Aj leba ti ako IKAKO mozes, ne znam, neki test ako radis, dobijes na probu, ma sta god, zovi da probam.

Igramo box :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pio sam onaj coca cola blak sto je coll bio preporucio pre nekoliko dana/nedelja, dosta interesantna stvar. Ima skoro ukus kao one bombone od kafe kockaste sa krugom u sredini, ako se neko toga seca, sad sam zaboravio kako se zovu. A plus sam dobio i neku lepu chashu jer sam kupio dve flashice, ou jea ;)

I mene je ukus odmah podsetio na te bombonice :) Bl(j)ak je ok drink ... mada ja to cirkam samo uvece kad ucim jer volim nesto da pijuckam a "standardnu" kafu ne pijem posle 17h jer me onda uvece odvaljuje stomak :)

Evo me back home - video sam 300 (jebeni vrh!), smorio se uz tekmu Ceska - Nemacka (1:2 pwned) i sad cu da odvucem par poteza u Travainu i odo da legnem ... sutra dosadan dan :(

gn to all :)

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

slusam kruka na b92 i odlichan, mada ruku na srce ja ne volim minimal. I want something more engaging for saturday night.

Ali ono sto me je smorilo za ovih sat i po kako slusam Idemo na mars emisiju , odnosno marka nastica i flipa, je sto na svakih 15 sekundi pomenu majspejs, a za mene je taj sajt tooooliko ruzhan da izgleda kao da ga je neko izgubio 1997me

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...