Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

sad odgledah 300, nije losh... odlichna bitka, jes da nije bash oako kako sam zamishljao al ae:)

( prochitao sam pre dinu dve ognjenu kapiju od Stiven Prfesfilda, pa ono... )

al bilo je dobro.

nekoliko ceres`a (pivo), Bolivar (cigara), bogata vecherica, i filmic... milina:)

( [;)] )...

mmm, a sad jagode... sa shecerom.. :D

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^Samo naivnom mladom oku.

@topic: Trebalo je da spavam vec 2 sata, moram da ustanem u 9, Italiano lingua lezione a dieci ora.

Pogledao sam sve epizode Prison Break-a shto imam, sad gledam da nabavim 20-tu epizodu druge sezone. Mnogo dobra serija, nema shta.

Imam kolokvijum iz najgoreg predmeta u istoriji 14-og aprila. Kvantitativne metode. Matematika koja se ne zove tako. Ja stvarno ne vidim nachin kako cu ja da dam taj predmet, ikada, osim da krenem od prve godine srednje i polako redom... Znao sam da je trebalo bar malo da pratim matematiku u gimnaziji.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

sutra pokusavam da ispravim sranje koje uopste nisam pocinio...

kako je to kul, kad ti se navali na grbacu nesto sto uopste nisi uradio, pa ti ispadnes jos veca konjina kad se cimas da se izvadis...

lol.. nisam verovao da cu to raditi... ali eto...

sad cu malo da igram dungeon keepera, pa sutra ustajanje u 8, cim do faxa, neke ruze, buketi, ovoono... al kako imam brutalan osecaj da cu biti ispaljen onako pred gomilom studenata ohohohohoho...

later pplz [;)]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ko prati izbore u americi skontace :)

a902_bm.gif

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

moraces na staromodni nacin [:D]

rdin166l.jpg

taj je resho sve probeme onda...

@divini, extra [:D]

mada, reci chamuga da bude prezident, kontam da se nece desiti al ono... ako se desi bice zanimljivo :)

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

vec 10 dana ustajem u 12+,ne idem na fax,nikako da pocnem da ucim,raspadam se,od jutra do sutra sam na slotu...smor jbt,sta mora da kvrcne u mom mozgu da se uozbiljim...:((

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@ migsha:- lichim na = good, izgledam kao = good, lichim kao = not so good

@ topic - \o/ ozdraviJo!

bem te... zar i na forumu imamo grammar police... pa dosta ste nas gankovali u wow`u, sad ocete i ovde...lele

:D

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

bem te... zar i na forumu imamo grammar police... pa dosta ste nas gankovali u wow`u, sad ocete i ovde...lele

:D

( [;)] )...

ne mozhe tebi migsha niko nistha, ti imash epix sholderse, remeber? ;o)

a ale druagre, pametujem ne samo zato nego se poklopilo da sam zavrshio neke textice i skino se sa wowa (ko mark tven sa cigara) pa kao ajd malo ;o)) nego nisi prijavio da je gile otishao 4 epizode na sabbatical...zomg tuga csi brez gileta =o(((

Link to comment
Share on other sites

ustao posle popodnevne dremke.. hohoho.. kako to volim, narocito kad je vreme skurcano kao danas..

sad tush, hranjenje, pa na trening..

ustvari, uglavicu i nekih sat vremena dungeon keepera izmedju jela i treninga [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...