Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cak sam i stao na vreme jer nisam hteo da ti kazem kako ce te decko kad te bude gladio po butkicama, to raditi ne zato sto te voli, vec da bi nabrao celulit da se onako bas lepo vidi, a drugom rukom slikao to spijunskim fotoaparatom i okacio na net i poslao u kurir. Onda ce izaci naslov "medolinkino salce" i bices prokuzena!

stop it.. stop it right now! :(

:>

nije da sam nesto u fazonu da teshim bulimichare-amatere koje igor podjebava, ali realno ja volim da podbadam igora, pogotovo kad je u krivu

naravno da se resporpcija hranjivih materija ne vrshi u zheludcu vec u crevima (pochinje nakon 12palachnog u tankom) a povratjeni sadrzhaj je realno onaj iz zheludca i 12erca (jer mizarere necemo da pozhelimo ni najgorem protivniku)

NO!

povratjanje ostecuje jednjak i zube (malo al ono...), chisto da se malo grizes ;oP

odma posle sam oprala zube, tako da... :)

neki savet? :))

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Ne jos je jebenije kad sutra potrosis 30 da zalecis kljekavi stomak :)

@voodoo : sta je drugari vise ne gotive power metal, oce kintu, a :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jebem ti zivot kad se covek napije od 2 piva i 2 tekile...ne znam koji mi je...

pa toliko i ja mogu da popijem i da mi ne bude nista...

izgleda da je ovo bilo neko "slow" veche u gradu. nije bilo puno ljudi napolje, za subotu uveche

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Stigao kuci, umoran sam do jaja, bio u Sargonu sa ljudima iz srednje, nije loshe bilo. House celo veche, ok atmosfera i tako...

U povratku smo svi stali u Stepin Vajat i ozdrali se mnogo (i ne, necu se buditi da povracam [:)]).

E sad, iako sam umoran, cenim da ce Prison Break da nadjacha umor...

Link to comment
Share on other sites

jebote ale sa kojim se ti to zenama motash kad toliko nemas srece? [:0]

Ma nemam pojma....koju god da upoznam sve nesto fino jao ovako onako, kao ima neki stav, neko svoje ja i onda kad krene da lupetara kojekakve gluposti....pogazi sve sto je rekla na pocetku......muka mi je vise.....

/edit

@topic

Nocas sam sanjao kako cuvam nekog predsednika ili nekog takvog baju i napadnu nas neki likovi (da ne detaljisem mnogo) i mene izrokaju sa tri hica [:(]

Glupost...

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...