Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

veceras na dupli trening - aerobik, ima se nabildujem, da da :D

ide mi se negde za vikend, tj. ici cu 100%, samo jos uvek ne znam gde. :/

Edited by medolinka

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

kewa poludela skorz ...ovi na poslu je navukli na nokiu 6233 i hoce da joj prodaju za 30000din LOL...kao na krediti munje fore ...samo da je zajebu ....ccccc......

Inache sada skupljam muda da odem u skolu i da pitam disu koliko trazi para da me puste god

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

zavrsih sa zezanjem po gradu , sad na neko rastavljanje od dote ili necega tako pa na neki party \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

jel neko nekad iznajmio kurve :)?

najozbiljnije pitam to mi se nesto mota po glavi ovih dana

pa se razmishljam dal na mestima tipa plavi most stvarno postoje tamo

al da nisu neke ciganke odvratne i slicno

wtb hawt whore !

lawlz

potrazhi erotske masazhe i tako neshto u oglasima [:D]

ili kupi par sladoleda pa pred osnovnu [;)]

Link to comment
Share on other sites

kakav sam imao samo danas dan.

legao u 4, digao se u pola osam, na poslu 6 sati, vozikanje od sumica do hale vizura na nbg, po gradskoj vrevi....jedino dobro prepodne sto mi se desilo je sto sam sreo spukija na adi i to sto su mi ugradili novi monitor na poslu.Plazmu widescreen

mon.jpg

ali onda, do danasnjeg dana,nisam svojim ochima, uzhivo lepshu devojku nego veceras, pogotovo vrshnjakinju.

Na povratku kuci svracam po neki svoj honorar, do nekog modnog studija u francuskoj, koji treba da pokupim od izvesne Jovane koju sam do tada samo vishe puta cuo preko mobilnog. Ok, snadjem se ja, dodjem tamo a ono, vrata mi otvara visoka brineta ravne frizure do ramena, visoka 185, bez stikli sa majushnim simpatichnim mladezom na bradi. A tek ochi....Iskreno bilo me je toliko sramota, da ne pomisni da blenem u nju, ali nisam mogao da trepnem ijednog trenutka jer sam toliko bio fasciniran. Znate onaj osecaj kada vidite nesto toliko lepo, da vam se osmeh sam stvori na licu? E pa ja sam se tako osecao thih 15 minuta razgovora. Totalno razoruzan, totalno fasciniran. I pametna je. I zove se Jovana. I 1981. godiste. I prelepa je. I videcu je opet, makar radio nocima samo da opet dobijem honorar da odem kod nje

tako sam hepi. veceras cu da bahanlishem

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Igi, jel to neki studio?

Bio do faxa, profan zadovoljan enterijerom shto sa uradio za neku kujnu sad to moram da izmodelujem, a ja ga zakomplikovao do zla boga. Vecheras cu verovatno da se zabodem negde u gradu poshto ocu da sutra odmoran odputujem do rodjake u ns i malo da zrachim dakija :)

Ps: lepota fascinira bez obzira na visinu

Edited by stalja_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...