Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

idi i ti tamo, mozda jebesh nesto na skamiji. samo ponesi neki trougao, vec si bled i ovako, pa cesh se lako uklopiti medju ostalo jadne studente arhitekture. Ako te pitaju za dimenzije cigle reci 25(19)x12x5(6,5).

a giter blok je 19x19 cm, mada ima i 25 x 19.prost krov, bez roznjaca, stolica, ide na duzine roga krova do 5,5 m. To bi trebalo da ih uveri da si student arh.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

obecao sam pesmi da cu danas svratiti na mortal i pivo, ali sam se zadrzao na poslu :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

idi i ti tamo, mozda jebesh nesto na skamiji. samo ponesi neki trougao, vec si bled i ovako, pa cesh se lako uklopiti medju ostalo jadne studente arhitekture. Ako te pitaju za dimenzije cigle reci 25(19)x12x5(6,5).

a giter blok je 19x19 cm, mada ima i 25 x 19.prost krov, bez roznjaca, stolica, ide na duzine roga krova do 5,5 m. To bi trebalo da ih uveri da si student arh.

...ili jednostavno kupi onu arhi_mega_ružnu_plastičnu_tvorevinu_u_kojoj_drže_papire. Imaćeš na šta da sedneš. A ima mesta i za neku devojčicu sa hamerom, pa odradite neki tlocrt [:)]

Link to comment
Share on other sites

upali msn, nemo' si cava, znash shta ce sve da bude majklu, nisi ni svestan [:D]

Necu, jadan, shta mu se vec sve desilo, srce mi se cepa [:)] Bolje da ne znam...josh.

post od 3 kilometra vertikalno i ukupno 30 karaktera

Cerak.

Cekaj, ti si sa Ceraka?? Daj, budi normalna malo, pomislice ljudi da smo svi odande...hm...malo nakrivo?

Green ako te PB sezona 1 toliko drži budnim šta ćeš onda raditi kada počneš sa drugom :) s2 >> s1

Ne znam, stvarno sam se zabrinuo sad [:)]

Odo da gledam josh, 14-ta epizoda je na redu.

Link to comment
Share on other sites

idi i ti tamo, mozda jebesh nesto na skamiji. samo ponesi neki trougao, vec si bled i ovako, pa cesh se lako uklopiti medju ostalo jadne studente arhitekture. Ako te pitaju za dimenzije cigle reci 25(19)x12x5(6,5).

a giter blok je 19x19 cm, mada ima i 25 x 19.prost krov, bez roznjaca, stolica, ide na duzine roga krova do 5,5 m. To bi trebalo da ih uveri da si student arh.

kolko dana treba betonu da se stvrdne ono u fulu?

to ce ga pitati kao trik pitanje

Link to comment
Share on other sites

@ green

thanx, ali bio sam dalekovid davnih dana, pa nisam prodao kimono ;]

@ thread

izblej dan... prosetao se do grada za dz, nisam dobio revakcinu, ambulanta se rasformirala.

posle malo setnje, pa kuci na spavanje, pa kod drugarice, pa u klub po neke fotke sto sam dodao na sajt.. i tako...

jebene pizde, pivo se nisu setili da me caste sto im odradih prezentaciju...

jebacu ih ruzno, nekada...

sad jos malo bleje, pa o5 kunt...

treba preziveti sutra ^_^

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

I tačno. [;)]

ne bih rekao.

jao sreco Bozija, ima li spasa od retardiranih ljudi na ovome svetu?

upravo su mi zbog retardiranog burazera kome se digla kita da igra original CS na netu banovali Steam. lepo sam mu rekao da ne ide na net sa njom.

pa sreca njegova shto sam u tri picke materine daleko.... jao kako cu da ga gazim kad se vratim kunem vam se.

cesljem cu da ga bijem

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

-ustao preterano, kahm, PRETERANO, rano..

-al' kad pomislim sto sam ustao pa i nije toliko loshe ^_^...

-inache jos 15 dana do premijere...

-leonida...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

nalozio si se ko curica ^_^

trebas da vidis ovde likove danas po faxu. svi trepere od uzbudjenja.

wow Greece!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

zaboravljas srpski brate :(

izvukao sam iz starog kompa hard od 80 giga pun rejva, satju ponesem stare umekove setove na posao da mi rendaju mozak dok radim, tubc, tubc, tubc, tubc!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nalozio si se ko curica ^_^

-al' stvarno jesam...

-nisam ja u nekom military fazonu, cak sam i protiv vojske..

-ali kad je to nacin zivota....

-onda je to ushitjenje..^_^..

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...