Jump to content

OMG Evropa 3 izasla a svi cute


dvnityCker

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma de sve pise, ne pise nista:) uglavnom, meni je ono jako tesko da kapiram. recimo, to za pare, tek sam na netu procitao za inflaciju da treba da je drzim na nuli ili u minusu i necu da gubim pare i da to radim sa onim treasury slajderom, to ne pise nigde:) a i sad ne znam kako to funkcionise, samo znam da ne gubim pare ako ga ne stavim u plus, a to mi je bezveze da tako djuskam. sad sam se opet smorio, uzmem teritoriju i nije moja i ja kao ajde da aneksiram i kurac, nece. uzmem ja tako 4-5 komada i ne mogu nijednu da uzmem i onda me turci ponabadaju. bas sam se skenjo:)

a taj gajd nisam nasao, a trazio sam, ako mozes da linkujes/okacis bio bih ti vecno zahvalan.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

igro sam koh ranije, ali realno igre nemaju veze jedna s drugom. koh mi je bio simpatican jedno vreme, ali se secam da je bilo par stvari koje su me ekstra smarale, samo ne mogu da se setim koje:)

naso sam manual u medjuvremenu za eu3 i ono, sad sam valjda skontao...nije meni komplikovana igra, nego mi tutorijal nije nista reko:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

krivo mi je sto su poizbacivali evente sve u eu3 pa je sad igra jednolicna.. inace doolio, ako hoces da uzmes neku provinciju, moras da osvojis veci deo neke zemlje.. tipa ako hoces da uzmes banat moras madjarima osvojiti banat i jos jednu ili dve teritorije pre nego sto ti daju.. a da bi aneksirao celu zemlju, ta zemlja mora da se sastoji od jedne provincije koju moras jel da osvojis..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Neshto sam se izlozio pa sam uzeo da igram EU3 sa svim patchevim i expanzijama i brate al' je teshko sa Srbijom. Ima li neko nekih tipova kako preziveti prvih 30-40 godina. U pocetku mi ide dobro, ali jebena Golden Horda je jebeno prejaka. Ratuje samnom, Turcima, Madjarskom, Poljskom, Litvanijom, Moscowy, Novgorodom i dobija nas sve.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...