Jump to content

Alice in Wonderland McGee's!


masta b

Recommended Posts

Nisam josh igrao ovu igru,ali nahvalishe je neki ljudi pa reko aj da je nabavim i sad kad je imam ne mogu da je startujem dok kod ortaka i josh par ljudi radi...a neki imaju iste probleme kao ja...zanima me dal' je josh neko okusio ovakav problem i ako ga reshio da mi objasni kako?Znachi instaliram normalno igru,i kada kliknem na ikonicu na desktopu izbaci mi onaj windows-ov "send error"....probao sam i da reinstaliram directX poshto je igra poprilichno matora,i trazhio neke petcheve (ako imate vi neke dajte [:D] ) ...a kontam i da je do windowsa jer kao shto rekoh da je igra je matora...mada opet i ljudi kod kojih je radilo to imaju instaliran XP...jooj ne znam....ajde helpppp...zhelim da ubijem zlu kraljicu i armiju karata hehe [:D]

Link to comment
Share on other sites

Nisam josh igrao ovu igru,ali nahvalishe je neki ljudi pa reko aj da je nabavim i sad kad je imam ne mogu da je startujem dok kod ortaka i josh par ljudi radi...a neki imaju iste probleme kao ja...zanima me dal' je josh neko okusio ovakav problem i ako ga reshio da mi objasni kako?Znachi instaliram normalno igru,i kada kliknem na ikonicu na desktopu izbaci mi onaj windows-ov "send error"....probao sam i da reinstaliram directX poshto je igra poprilichno matora,i trazhio neke petcheve (ako imate vi neke dajte [:D] ) ...a kontam i da je do windowsa jer kao shto rekoh da je igra je matora...mada opet i ljudi kod kojih je radilo to imaju instaliran XP...jooj ne znam....ajde helpppp...zhelim da ubijem zlu kraljicu i armiju karata hehe [:D]

Moras prvo da jedes malo vise gljiva ali onih sto su kao MAGIJA da bi ti radila igra!

btw. radi i kod mene na budjavom "prenosivom racunaru".

Edited by VEGE
Link to comment
Share on other sites

Ista stvar. Ja sam dobio nekakavu zakrpu na disku sa igrom. Ali zvanicne stranice jednostavno nema. :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ima na torentima patch, kao i cela igra.

Error koji se tebi javlja pokusaj da prevazidjes kompatibility opcijom, probaj u kompabiliti modu za 98.

Da je do frke sa OpenGL, tesko da bi radilo (zabode na ucitavanju "konzole" kad nema ogl drajvera-barem q3.)

No svakako je da ti se komp raspada.

I naravno igra je vanvremenski dobra.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...