Jump to content

end of WoW


moyo

Recommended Posts

Opusti se killy i nemoj da hejtujes na Druid and You topicu!

(da ne bude posle "nisi mi rekao") ^^

lawl jel i ti cepas onaj I-Doser?!

btw ja sam casual jos sam 65. ne jurim za gearom, ali necu da poreknem da mi je drago kad zabodem neki lep item. ja uzivam u svakom delu wowa. jos sam u zangarmarshu, ostao mi jedan quest (zavrsio sve u hp). uzivam u fakanim "kill x number" questovima. uzivam u Underbog-u! u tome je u stvari poenta. kad previse ocekujes od necega killy i puno ulozis u to, cesto se razocaras rezultatima. i sam vidis da se wow okrenuo casual igracima. najveca 5-man instanca ima jedva 5 bossova. secas se pre schola sa 15+ minibossova (koji i nisu tako mini). ja cak ne verujem da cu stici da downujem ilidana, ali me bas briga. igracu pvp, snimicu film, a cepati pve kad budem imao vremena.

poenta: zasto su svi hard coreovci odustali?

jure gear koji je nemoguce uhvatiti i ne uzivaju u igri. cim nisu najbolji polude.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chini vam se =o)

treba 2-3 meseca na max nivou nekim ljudima da skapiraju koliko je sati...evo na magtheridonu nubova koji nece videti kharazan epixe josh 6 meseci kolko ocesh (a sad su 40-60ti nivo...ma i 70ti =o))

Da [:D]

Evo i na maghteridonu profesionalaca koji znaju wow u male prste, i znaju igru napamet :))

Ali, nikad nece nauciti ni straight-forward-jump a kamoli strafejump :)

Click and enDZOJ :

CLICAH!!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@Xzor

Brate ti si jos u ZGu, ne razumes jos igru... Shvati da green geared 60ica kao ti ne moze da dobije lika sa nightslayerom i perds/dragonfang(w/e) kapiras? WoW se vrti oko opreme a ne oko puvanja npr ja sam pro ti si noob. Jeste, moras i skill da imas ali i najgori ebayer 10yo sa t3 likom moze da dobije maga sa t1. Oprema ti je sve, bez opreme si bulja, niko i nista. A sad ako nisi odustao treba da ides malo u MC pa BWL itd, videces imaces potpuno drugaciji pogled na igru. Shadowcraft nemoj ni da pokusavas da skupljas, gubljenje vremena. Idi u MC, uzmes NS ko od sale ali i to ti je sad shit u poredjenju sa TBC green itemima. Videces kasnije, WoW ti je farm, raid, farm, farm, raid... Ili mozes da picis svoj trip i da te isprozivaju onako najgore. Sto pre shvtis to bolje. Evo bas sad prodajem svoj zadnji account i skupljam pare za motor. Bez WoWa mnogo bolje!

ZzzzZZzz

Kad je izasao TBC wise niko ne pomislja o instancama od zg do naxx, why should i ? Ne gleda se samo oprema nego lvl*skill*oprema*talenti i special(racial) abilitys*latenci*preformance*koncentracija. Pre nego sto sam pauzirao sa wowom otisao sam ispred orgrimara da preispitam svoj "skill" sa kolegama rougovima, imao sam warlord cheast, general djanobran, blood guard rukavice i tikepa, champion shouldere i onu masku sto dropuju pristovi u zg, od oruzija HW razor i dager koj dropuje rend, a od ostalih stvari sve je bilo plavo. Imao sam combat dagger spec (58% crit with backstab ftw). Ownovao sam sve kombinacije rogova blue/warlord, ns/w, ns/bf, bf/aq40, naravno sastavljali su i oni mene ali vise ja njih :). Volim da idem u dvoboj sa rogovim, tako naucim dosta trikova, a ne ko oni smaraci sto koriste adonove i neznaju nista drugo sem da koriste sub talente, i oni su kao sabijaci, oni mogu da sabijaju sa zelenom opremom, koj ce ti qrac epix kad u talentima imas +15% agi i stun forevah. Ali neznaci ako sam ja sabijao dosta rougova da sam ja najbolji, je nemogu ni da pipnem neke klase dok ostali se izivljavaju nad njima.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

rogovi koriste addonove i stunlockuju...zomg shta je sledece?

paladin bubble?

hunter postavlja zamke u duelu?

lol mage me shipovao juce....dva puta za redom...

lame...

da ti kazem ja,tebratore,to su ti obicne picke koje ne smeju prsa u prsa ko ljudi da se biju!1

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Pa mislim, Xzor sad si pokazao da si veca noobara nego sto sam mislio.

Dakle idemo po stavkama :P

1) Izgrindovao si PvP ko chinese keke farmer za tu tvoju opremu i time dokazao nasu teoriju da nab moze da dobije bolju/slicnu opremu kao ovi likovi sto se ubijaju po raidovima.

2) Dueli rogue vs rogue su totalno irelevantni: naravno da ces da sabijas kad imas riposte, disarmujes ga i lik moze samo da ga duva, to je jedna od cinjenica.

3) Talent buildovi... Reci znaci, ti kazes da su likovi koji koriste jedan od Rogue talent treea nesto kao citeri? Pa jebote care, ne mozes ti liku da kazes koje talente da koristi samo zato sto ih ti ne volis.

4) Dobijas roguove AQ40 geared? Tu postoje tri opcije. Da su ti roguovi ebayeri(verovatno), da se nikad ili malo bavili PvPom(ima i takvih likova) ili da se ti drogiras jer ovo sad sto govoris prosto NIJE moguce.

5) Roguovi i addon... Lol care, stunlock is what rogues do. To je cilj, da ne mozes da im naneses dmg a da oni tebe ispeglaju. A lepo idi na shamana koristi evisc i ambush pa ces lepo da prodjes(sa tvojim buildom). Ali ti si naravno jedan od onih sto spucaju adren. rush evasion tj. sve CDove u jednom duelu.

6) Mislim, sta reci vise, osim lol nab l2p bezi tamo u ZG ubi hakkara and stuff.

Link to comment
Share on other sites

takodje ako mislis da 60lvl raiding expiriance nije bitan grdno se varas

preTBC raiding XP ne vredi nimalo. ako mislis da sa 25 ljudi ubijes nesto(da ne govorim o karazhanu i 5men instancama) mora max focus. preTBC raiding je maltene 50% slacking.

killy igraj maga, jebo te troll :D.

speccovao sam se na prot i tankujem redom sve instance. najs je :)

Link to comment
Share on other sites

preTBC raiding XP ne vredi nimalo. ako mislis da sa 25 ljudi ubijes nesto(da ne govorim o karazhanu i 5men instancama) mora max focus. preTBC raiding je maltene 50% slacking.

killy igraj maga, jebo te troll :D.

speccovao sam se na prot i tankujem redom sve instance. najs je :)

Da ali likovi koji nisu raidovali su uglavnom nabovi bez ikakvog raiding discipline itd... jednostavno ne znaju da raiduju.

Link to comment
Share on other sites

ja nisam bio raider. u aq40 sam ubio samo skerama. u bwl vecinu bossova nisam ni video zato sto mi puca veza svakih 10sec. ja ne volim raiding. ali zato ja volim 5men akcije. meni je najveca milina bila kada nas 3-4 odemo oko 2-3ujutru i cistimo CEO brd. nije problem u dropovima. nije problem u tezini. poenta je u zanimljivosti. a meni su 5men jedan od najboljih aspekata igre. strat, scholo i ubrs su bile najcesce posecivane instance pre 1.10 dok nisu limitirane na 5 odnosno 10ljudi. ne mora da sija ljubicasto kada god te neko inspectuje.

Link to comment
Share on other sites

lal ladno lik hejtuje sto ljudi koriste talente [:D]

takodje ako mislis da 60lvl raiding expiriance nije bitan grdno se varas

i sad takvi ljudi uzimaju bolje iteme od naxx itema zato sto je igrica prodala dusu zbog para [:D]

Ja mora da sam nepismen pa me ljudi nerazumeju sta pricam. Ne hatujem ja talente, nego ne obozavam ljude koj imaju suptlety talente i addonove za to, jer je to stun forever. Izmedju svakog stana se pomeris za 1 do 2 pixela, on ce da te dobije, ali ne znaci da je on bolji od tebe. Mnooogo je lako igrati tu vrstu speca sa addonoviam, a mnooogo je tesko igrati je bez addona. Zato ja obozavam ljude koj igraju taj spec bez addonova i sabijaju, a divim se ljudima koj to pokusavaju bez addona. Assassin rougove podrzavam ako koriste addon za gogue, jel im stvarno to treba. Kombat rougovima samo treba da imaju zvuk da znaju kad su uradili pery, netreba im nikakav addon. Sad sto 90% ljudi koriste addonove, jbg kvare sebi zabavu ali, ja sam ok sa tim. Meni je zabavnije bez addonova i igram na preformanci. A wow sam poceo da igram prvenstveno zbog pvp-a. Sto se tice pve-a, u guildu sam gde nema epix frikova kao killy(nista licno) i raiduje sa kako se svi dogovore uz odobrenje oficira. Imamo 1 gm i 2 oficira, ali se svi smatraju jednakim. I nema onog pritiska moras da budes tacno tu tad i tad. I ne, guild nije ocajan zbog takog nacina igre jer su oficiri sa mozgom, normalni ljudi koj imaju zenu i decu i igraju "phor phun" i imaju veliko raid iskustvo (bili su ally, tier something,pa kad su uocili sa kojm kretenima su imali posla, presli su u hordu (ne kazem to ja nego su oni tako rekli)). Meni su primer dozvolili da nemoram da koristim ventrilo ili ct raid :), jos :(. (ne kazem da sam 1337 nego da ljudi imaju razumevanja). Nadam se da ste sad razumeli sta hocu da kazem.

Pa mislim, Xzor sad si pokazao da si veca noobara nego sto sam mislio.

Dakle idemo po stavkama :P

1) Izgrindovao si PvP ko chinese keke farmer za tu tvoju opremu i time dokazao nasu teoriju da nab moze da dobije bolju/slicnu opremu kao ovi likovi sto se ubijaju po raidovima.

2) Dueli rogue vs rogue su totalno irelevantni: naravno da ces da sabijas kad imas riposte, disarmujes ga i lik moze samo da ga duva, to je jedna od cinjenica.

3) Talent buildovi... Reci znaci, ti kazes da su likovi koji koriste jedan od Rogue talent treea nesto kao citeri? Pa jebote care, ne mozes ti liku da kazes koje talente da koristi samo zato sto ih ti ne volis.

4) Dobijas roguove AQ40 geared? Tu postoje tri opcije. Da su ti roguovi ebayeri(verovatno), da se nikad ili malo bavili PvPom(ima i takvih likova) ili da se ti drogiras jer ovo sad sto govoris prosto NIJE moguce.

5) Roguovi i addon... Lol care, stunlock is what rogues do. To je cilj, da ne mozes da im naneses dmg a da oni tebe ispeglaju. A lepo idi na shamana koristi evisc i ambush pa ces lepo da prodjes(sa tvojim buildom). Ali ti si naravno jedan od onih sto spucaju adren. rush evasion tj. sve CDove u jednom duelu.

6) Mislim, sta reci vise, osim lol nab l2p bezi tamo u ZG ubi hakkara and stuff.

1) Igrao sam malo vise od mesec dana po 4 sata dnevno. Ja vas nisam terao da se ubijate u raidovanju, niko mene nije terao da radim pvp ...

2) So true :D, cant live w/o it, <3 riposte

3) Pricam o mixu talenta i addonova, a ne o tome

4) Ni ja nisam mogao da verujem :), zato izgled da su se bavili malo pvp-om, inace bili su iz jakih pve gildova. Ja sam pomisljao da sam na nekim drogama, ali tesko, ja cak ni ne pusim :)

5) Assassinima netreba stun lock, combatima samo u nekim slucajevima. Na duel sa shamanima idem samo u zatvorenom prostoru, hi hi hi hi hi :). Ne, nisam ja taj sto spuca sve CDove, naprotiv, ja ih nikad ne koristim u duelu ili 1v1, cak ih retko koristim u 2v2 (ne kazem da sam 1337, ne znam zasto :)), CDove koristim u pve-u a sto se tice pvp-a kad sam flag carior ili jurim ally flag cariora sa nasom zastavom.

6) Mnogo koristis tu rec nab i noob, mora da si imba pro skill. Plz, molim te ko covek coveka da mi ispricas wow iz tvoje tacke gledista.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Ja mora da vas pitam nesto, a koji to deo wowa tacno zahteva SKILL ??

Mislim ako igras PVE ides i ubijas kompjuterske likove, nekad te i ubiju kad nisi pazljiv, ali gde je tu skill??

Ako igras PVP, koji je tek tu skill potreban, kad sam ja ubijao ljude stojeci u mestu i stiskajuci 3-2-sunder-1 i tako. Eventualno sam par puta morao upotrbiti tidal charm ili bombu. Mislim isto tako su ubijali i mene.

Za pvp se igra q3, war3 i slicno gde zaista treba neki skill i trening. Ja uopste ne razumem kako neko moze da kaze da je u wowu skiller iliti imba?

Ako mislite na krivu ucenja kad-iskoristiti-koju-magiju-sposobnost, da ona je ogromna, zahteva sigurno 2 sata citanja sajtova i 1 sat pvp arene.

Sto naravno ne umanjuje ogromnu zabavnost wowa :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pazi ... pamet u pvp u ti pomaze i to dosta... ali nije neophodno biti pametan .

Sto se tiche pvea sve sto sam igrao pre karazahana zahteva neke osnovne komande ljudskom mozgu medjutim, od karazahana recimo od shade of aran i netherspite ti bosovi zahtvaju minimum iq90 da se downuju .

Necu da ulazim u war3 gde je mnogo komplikovanije stanje , ali sto se quakea tiche , skill + pamet = win . Ne vredi tebi sto si ti bolji i skilovaniji player ( bolje pucas skaces kreces se ) kada ne znas da se pomeras po mapi i predvidis poteze protivnika .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pa pod skillom sam podrazumevao skill za snalazenje u igri + utreniranost. I cvrsto stojim da za wow ne treba skill u tom smislu.

A jedva cekam da odem u outland posto neki nezavisni izvori tvrde da imam iq 140. Znaci kad raid bude wipe-ovan zbog mene vadicu se na iq :)

Naravno ako postoji 3-man raid :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...