Jump to content

RHCP


f4ts0

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Poshto sam iz Indjije...i imam vishka sobe...pozivam sve Chehinje,Madjarice i Poljakinje da mi se jave na msn...

naravno ovo je sve shala sem da sam iz indjije i znam da cu biti uvek tu da pomognem i organizaciji i prijateljima ali moje ushi nece njih slushati...ukusi su razlichiti....i svi koji dodjete sve najbolje i lepo se provedite..

ps:videcu da *odshtampam* par majci i dacu je u dobrotvorne svrhe...

ps2:brate minli...jel neko sanjao da ce skidati link RhCp.Live@Indjija.07. [:D]

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ma neshto mi to sve zvuchi kao neka shala, mislim, indjija zaboga :)

(-.(-.-).-) shta fali indjiji?

Inache @Sale

shto si ti tako fino vechito? brte, deri shvabe kada mozhesh :))

mljac...Ovako, strancima sobe 150e notj, zemljacima 50, RURovcima specijalni popust od 5% na ovu drugu tarifu i zagarantovana topla voda, jedan shkirpe i parche gibanice

...navali

Link to comment
Share on other sites

btw a wi kako te?

ma bre...plashim se...chuo sam da se doshtampava josh karata...samo pssttt :P

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

...se otkazuje...

razlog...nisam hteo da dam njivu da mi neki tamo ret hod chigli pejpers gazi po repi!!! [:0][:0]

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozdrav za društvo iz suncem osunčane Inđije na obali mora. Talasi su veliki, ali se mi ne damo.

indjija1dt5.th.jpg

Uskoro možda okačimo još pokoju sliku, za sada toliko. btw, oni koji dolaze, mogu da uzmu taksi do koncerta, ali 4km nije toliko daleko da se prošetate peške, i možda uštedite i pokoji dinar.

Pozdravlja vas i Dovla, on i ja evo sedimo, pijuckamo, hot spotujemo na internetu i čekamo da dođu i ostli iz ekipe!

Link to comment
Share on other sites

evo vratih se...

smoren...

nista mi specijalno nije bilo, pocetak samog koncerta je bio kul, ali samo zato sto su poceli posle 45min zakasnjenja..

mozda me je ubilo to sto smo parkirali kola sat vremena hod od same bine (kod one fabrike)..

inace, izasao sam ranije, sto je bila najpametnija stvar uradjena veceras..

Link to comment
Share on other sites

Sjajan koncert, prekratak koncert - jebem mu mater, cekam ih 15 godina ko najgora sirotinja, pa nisu bas morali da odrade tezgu. Nisu.

Ali ucvrscena moja odluka da vise nigde ne idem sem u poneku instancu i raid.

Dosta je bilo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

svirali sat i 22 minuta ravno :)

fina svirka, odlicno zvuce. glas mu je krenuo da puca posle jedno chuku, ali ga vadi onaj lik na gitari (koji je na pola koncerta solo odsvirao i otpevao sos od abbe - rofl)

pokisao ko mish, 10 minuta po kraju koncerta spustio se pljusak, kola bila na 45 minuta peshaka.

one fine evening

John na svakom koncertu (ili skoro svakom) radi neki solo na taj fazon.

Ae sad kao moji neki utisci.

Sestra je otishla tamo josh sinoc, na Darkwood Dub (i da zauzme busiju). Stigao sam tamo oko pola 12, odsedeo ispod nekog improvizovanog zaklona (zauzela sestra), i stao u red negde oko pola 2. Dok smo stajali u redu, ortakinja se onesvescuje, prenosimo je preko ograde, moja devojka ulazi sa njom, a mi ostajemo prvi na ogradi. Ulazimo prvi, ja sam otvorio kapiju br. 67 (chisto da se zna [:)]), uzeli one narukvice za fan pit, skapirali da imamo 2 neiskoriscene karte (ortakinja i devojka su ushle "na prevaru"), al` je bilo kasno da ih prodajemo...mozda nas je i mrzelo. Izblejali malo, jeli, i chekali da krene. Od ovoga shto je bilo pre RHCP svideo mi se Kiril extra, ostalo me vishe manje smaralo.

Peppersi su odsvirali vrh, bash su dobri, i stvaraju nenormalno dobru atmosferu, ali taman kad sam mislio da su se zagrejali i da krecu da sviraju bez pauze, oni kao goodbye... Shta bre goodbye ludaci. Vratili se, odsvirali josh jednu stvar i cao. Mnogo, mnogo jako dobrih stvari nismo chuli, ali kapiram da koliko para, toliko muzike. Mada, kada im je vec bio prvi put ovde, mogli su da odrade carski.

A posle, smrt. Shatro svi busevi su zauzeti, svi imaju neki cilj, koji ni oni ne znaju, a pola ih je prazno... Peshachili smo do zeleznicke stanice po onoj najsmrdljivijoj kishi, ushli u 5-ti voz koji je naishao, stajali u okviru od vrata i to na jednoj nozi, dok mi se i devojka nije onesvestila, pa joj je neko ustao da sedne. Odatle je bilo malo lakshe... I da, najgori hejt na pogane pedere prevoznike koji su naplacivali Indjija - Beograd 500 din.

Sve ukupno, super su oni sve smislili, ali do kraja samog koncerta. A posle, snalazi se kako ko...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da se javim.

Imao sam neka posla ujutru rano u Indjiji, pa naravno nisam imao problema sa stizanjem do tamo. I odradio sam sve sta sam imao, i krenuo put koncerta. Tu je bilo malo guzve (idem kolima) ali mahom zbog voza koji je prolazio, nakon toga je sve islo ok. Onda ide deo sa parkiranjem, takodje ok uradjen, dosta ljudi iz organizacije, dosta pandura. Onda standardno ulazak unutra, i ono sto me najvise nervira je ta shema - baci flase vode, pivo i sokove, ne sme da se unosi", i onda unutra kupis sta god hoces upravo od tih flasha i sokova.

Ono sto je meni kasnije uticalo na to kako ce mi se dopasti koncert jeste cinjenica da sam cuo da ce pevati 55 minuta i da koncert pocinje u 21h. Obradovalo me je samim tim sto je koncert trajao sat i dvadeset, iako je i to relativno kratko, ali sta sad, medjutim, pocetak u 21hh mi je potpuno sve poremetio jer su kasnili do 21:45h, odnosno 45 minuta. Svirka kao takva mi je ok, gore rece stija valjda da entoni nije izdrzao do kraja kako treba i mislim da je to u pravu. Prvo, na samoj PRVOJ PESMI je ostao bez daha vise puta (jednom bas kriticno) a kasnije se skoro svaka muzicka deonica zavrsavala soloom da bi ovaj mog'o da se odmori.

Takodje, dobra stvar je sto su pevali samo 1:15h pa sam imao prilike da dodjem do kola, udjem u njih, i tada je pocela kisha. A uz kishu ide blato, sto naravno nije jedni razlogo zbog toga sto sam pokusavao da izadjem sa parkinga ravno cetiri sata. Pohvalno je i sto je b92 napravio vanredan program, kako bi to radnicima bilo sto lakse.

Neka bude to za sada, poslacu neke detalje kasnije, ali kao sto mozete da vidite po vremenu postovanja, bio sam u Indjiji do oko pola pet ujutru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...