Jump to content

Zeljko shutnuo Cecu sa Pinka :)))


Recommended Posts

editx2>

branim Cecu jer je svi napadaju kao ratnog zlocinca, a 90% se bar jednom sevdachilo uz njene pesme.

Mozda u tvojoj okolini Dei ... i naravno da nije ratni zlocinac, ali meni licno to sto tolika deca rastu uz njene sugave pesme i grade svoja zivotna merila po Ceci i ostalim retardima je ravno ratnom zlocinu.

A da puno ljudi zna reci pesama, je tuzno - ali to nije zato sto je ljudi vole, vec zato sto su sa svih strana bombardovani tim pesama, zato sto gde god da sednu, gde god da odu cuju te pesme... jebiga, ureze se u mozak.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok,pesme ... i ja ih znam ;)

ali pesme su jedno...a izgled i njeno misljenje je nesto sasvim drugo,tako da cecu posmatram kao obicnu kafansku pevacicu,tipa mirjanu karaklajkovic iz kafane "mlinarev san" :)

just entertainment ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Ono sto je Britni u Americi to je kod nas Ceca, ja ne vidim uopste razliku izmedju te 2 pevacice, svi ste stvorili citavu ideologiju od Cece...

britni je u pogotovu u americi vec zaborabljena i sigurno ne mozes da nadjes armiju ex-zeldija od po 35+ dina koji se u nju kunu i nazivaju se srpskom majkom :)

Edited by Nikola_

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

...

Ste videli ljude na trgu za Srpsku Novu A????

...

kad vec spomenu trg...

th_trg.jpg

...dok je ishla ceca, laserskim slovima je bilo ispisano neshto u fazonu - /'... grad bez kicha, to je nasha pricha!" respect za ljude koji su to uradili! ;>

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Mozda u tvojoj okolini Dei ... i naravno da nije ratni zlocinac, ali meni licno to sto tolika deca rastu uz njene sugave pesme i grade svoja zivotna merila po Ceci i ostalim retardima je ravno ratnom zlocinu.

A da puno ljudi zna reci pesama, je tuzno - ali to nije zato sto je ljudi vole, vec zato sto su sa svih strana bombardovani tim pesama, zato sto gde god da sednu, gde god da odu cuju te pesme... jebiga, ureze se u mozak.

brate mili, koja ti je to prica?

ima dece koja odrastaju uz metal, hip-hop, tehno,... njihovi tekstovi variraju od satane, drobilica za kicmu do pistolja, kokanja, rokanja, drogiranja, medju tekstovima furbo folker kurava ima onih koji otvoreno pozivaju na kurvanje, sponzorstvo i sl. pa mi nije jasno sta je to strasno sto deca pevaju "Zuto pile"...

i sad, Ceca, koja ima najbenignije tekstove u svojoj bransi, koja u javnim nastupima podrzava ideju porodice, materinstva (i slicnih "ne-kul narodnjackih sranja") predstavlja propast... pa ko je tu lud?

ili vam UOPSTE nije stalo do dece, nego ih trpate prema napamet naucenim matricama u pricu.

sad, imao bih i ja da kazem ponesto lose o Cecinom uticaju, ali vi toliko serete da me primoravate da je branim do kraja. sto cu i da radim sve dok se ne pojavi neka normalna argumentacija.

Ono sto je Britni u Americi to je kod nas Ceca, ja ne vidim uopste razliku izmedju te 2 pevacice, svi ste stvorili citavu ideologiju od Cece...

bravo.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

sad, imao bih i ja da kazem ponesto lose o Cecinom uticaju, ali vi toliko serete da me primoravate da je branim do kraja. sto cu i da radim sve dok se ne pojavi neka normalna argumentacija.

tajrad

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

brate mili, koja ti je to prica?

ima dece koja odrastaju uz metal, hip-hop, tehno,... njihovi tekstovi variraju od satane, drobilica za kicmu do pistolja, kokanja, rokanja, drogiranja, medju tekstovima furbo folker kurava ima onih koji otvoreno pozivaju na kurvanje, sponzorstvo i sl. pa mi nije jasno sta je to strasno sto deca pevaju "Zuto pile"...

i sad, Ceca, koja ima najbenignije tekstove u svojoj bransi, koja u javnim nastupima podrzava ideju porodice, materinstva (i slicnih "ne-kul narodnjackih sranja") predstavlja propast... pa ko je tu lud?

ili vam UOPSTE nije stalo do dece, nego ih trpate prema napamet naucenim matricama u pricu.

sad, imao bih i ja da kazem ponesto lose o Cecinom uticaju, ali vi toliko serete da me primoravate da je branim do kraja. sto cu i da radim sve dok se ne pojavi neka normalna argumentacija.

Ok, aj da se slozimo sa tim da su njene pesme poslednjih nekoliko godina nekako "kvalitetnije" od konkurencije, i da od "... joj miki moj ..." i slicnog bullshita je dosla do nekog levela turbo folka sa nekim semplovima, i da te pesme su zapravo pevljive i ulaze u glavu, sto je jedna od stavki hita. I aj da kazemo da je u Sbriji to ok, da deca pevaju i vole Cecu jer je kao popularna.

Ali kad bolje pogledas pocetak topica, poenta nije u tome da li njena pesma (koji verovatno ni sama nije napisala, a ni komponovala) je zlo, poenta je da Ceca kao Ceca je sabanka. U jednom momentu titpicna kafanska profuknjaca, posle velika riba i zena mafijasa, *paf* Arkana vise nema, odjednom je tuzna udovica, pa posle toga brizna majka... e sad ljudi tome veruju, naravno al da li ti zaista mislis da je ok, da takva osoba propagira neki fin zivot, porodicu and so. Pa moze to da proda seljacima i deci, svako iole normalan je odavno o njoj stvorio sliku. Sliku droce mafijasa i dvolicnog zivota punog nekog pretvaranja na javnosti ...

Hejtujem Cecu i da, smeta mi ... al opet, ajde njenu muziku da stavimo na stranu, jer to nije nikakava stavka. Te pesme je mogla da otpeva bilo koja druga pevacica i da budu isto tako uspesne (ili neuspesne?).

Ajde da pogledamo Cecu kao javnu licnost i osobu (onolko kolko se javno o njoj zna). Aj da pogledamo kako ona izgleda i kakav primer toj deci daje ... Da li tebi to izgleda se ok? Da li bi ti dozvolio svojoj cerci da se za maturski obuce u Ceca fazonu, jer jebiga to je sad in? Ona je srpska majka...

Jebes metal, rock i rap ... to decu bre manje vise ne zanima... tek kasnije ljudi to slusasju. Iimam dve sestre od tetke od po 12 i 14 godina, gledam tu decu i njihove drugarice. Sve se bre pale na Cecu (sad vec koristim Cecu kao sinonim za nasu turbo folk/dance scenu). Sve gledaju kako da se nabudze, da imaju bogatije decake od sebe (jebote, u 14 godina...) koji ce negde da ih izvedu ( za sada bioskop ili kafic do 19h). Strasno. I nisu one sabanke (bar po okolini) vec glavne ribe u skoli ... iz bogate porodice su, pa opet sta to vredi. Kad god je pitam: Sto bre slusate takva sranja, koji vam je? Odgovor je veoma prost: Pa to svi furaju, ako hoces da izlazis na splavove/klubove i slicna mesta, to je to. Naravno, i roditeljski faktor tu igra veoma veliku ulogu i mislim da moja tetka mnogo malo truda ulaze u to neko vaspitanje sto sam joj x puta rekao al opet - kako jebeno braniti deci nesto kad svi drugi su u tom fazonu i to je svuda oko njih... Seti se samo 90tih i najki, onih sirokih platnenih lona (kako su se bese zvale?) i dance muzikice, i koliko je to bilo popularno po osnovnim skolama.

Naravno nise sve devojcice u Srbiji takve, hvala bogu - al kad toga majku mu ima po Beogradu, sta se desava sa manjim gradovima gde osim Pinka i rts-a i jos par nacionalnih televizija koje jedva hvataju, nista drugo nemaju? Ko su toj deci "heroji" iz mladosti? Cemu ce oni da teze?

E zbog toga mi smeta kad neko kaze: Ma Ceca je bre cool. Pesmice su ok, ona kad se pojavi negde se prezentuje kao relativno ok. Sve je ok.

Auuu gledam sad, mnogo sam se prosrao :))

Pazi, nikad nisam bio dobar u pisanju (moja gramatika ftw :p), tako da se nadam da si nekako shvatio sta sam hteo da kazem. Necu vise da kenjam i smaram ... neki na to gledaju ovako, neki onako. Kapiram ja da ima tu puno stvari koje sa druge strane su opet za-Cecu al jebiga ... ne mogu da shvatim kako ljudi povrsno gledaju na neke stvari.

I da nekako finaliziram post, njene pesme su "mnogo" manje zlo od ostalih turbo folk sranja, i zato kapiram da se slusa medju decom, starijima. Veoma su pevljive i lako se pamte, imaju "dobar" ritam - ok.

Al ajde nemojte da zbog toga dizemo Cecu u oblake i da gledamo na nju kao na neku ikonu i postenu i uzornu osobu, jer to zaista nije (i to je x puta dokazano).

P.S. I realno, Ivan_ je sve reko postom sa neke prve-druge strane, sve posle toga je cist trashtalk :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Koje su ovo price pa ovo je uzas, btw da vidimo sta popularna Americka pop diva peva:

All you ladies pop your pussy like this

Shake your body, don't stop, don't miss

All you ladies pop your pussy like this

Shake your body, don't stop, don't miss

Just do it, do it, do it, do it, do it now

Lick it good suck this pussy, just like you should

Right now, Lick it good

suck this pussy just like you should

My Neck, my back

Lick my pussy and my crack,

My Neck, my back

Lick my pussy and my crack

My Neck, my back

Lick my pussy and my crack

My Neck, my back

Lick my pussy and my crack

My Neck, my back

Lick my pussy and my crack

Znaci ovo je OK i KUL a ono sto Ceca peva je shund i kitch, ja ne kazem nista sem da je Ceca isto to samo u nasoj verziji, nema tu nikakve ideologije, ne mesajte osnovnu kulturu i ponasanje sa pesmama, jednostavno to ne ide zajedno niti je ikada islo zajedno, ima po kafanama ljudi koji su doktori nauka pa se vesele uz Cecu i sl. to nema nikakve veze i nemojte mesati te 2 stvari.

Jebes metal, rock i rap ... to decu bre manje vise ne zanima... tek kasnije ljudi to slusasju. Iimam dve sestre od tetke od po 12 i 14 godina, gledam tu decu i njihove drugarice. Sve se bre pale na Cecu (sad vec koristim Cecu kao sinonim za nasu turbo folk/dance scenu). Sve gledaju kako da se nabudze, da imaju bogatije decake od sebe (jebote, u 14 godina...) koji ce negde da ih izvedu ( za sada bioskop ili kafic do 19h). Strasno. I nisu one sabanke (bar po okolini) vec glavne ribe u skoli ... iz bogate porodice su, pa opet sta to vredi. Kad god je pitam: Sto bre slusate takva sranja, koji vam je? Odgovor je veoma prost: Pa to svi furaju, ako hoces da izlazis na splavove/klubove i slicna mesta, to je to. Naravno, i roditeljski faktor tu igra veoma veliku ulogu i mislim da moja tetka mnogo malo truda ulaze u to neko vaspitanje sto sam joj x puta rekao al opet - kako jebeno braniti deci nesto kad svi drugi su u tom fazonu i to je svuda oko njih... Seti se samo 90tih i najki, onih sirokih platnenih lona (kako su se bese zvale?) i dance muzikice, i koliko je to bilo popularno po osnovnim skolama.

Ovo o cemu ti pricas je globalna stvar koju fura EU i Amerika, a to je nastalo tamo, kapitalizam stvara zelju za bogatstvom, a samim tim kad nekom seljaku das gomilu para onda dobijas tako nesto nakaradno, tako da nije to samo u Srbiji vec toga imas svuda u svetu, to isto imas i u HR, to isto imas i u Bechu to isto imas i u LA, realno bolje da joj je idol Ceca nego Paris Hilton, anyway to sto govoris da se te pop zvezde druze sa mafijasima nije slucaj samo kod nas vec i u drugim zemljama sveta imate na hiljade slucajeva, shou biznis i mafija su usko povezane grane, ne kod nas nego svuda u svetu.

Ne volim sto ne razumete kako se menja drustvo, to jednostavni nije samo u Srbiji tako, generalizujete stvari i stvarate neku sliku koja nikako nije takva.

Da se razumemo ja ne branim ni Cecu ni ostalu bolumentu sa estrade ali neke stvari koje vi iznosite ne stoje.

Pa i Zeljko Mitrovic je kriminalac, Karic je kriminalac, imate jos niz takvih ljudi, opste je poznato da Mafijasi u mnogim zemljama drze industriju zabave.

Edited by Sasa_Matic(BlindProphet)
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

[butterly effect OFF]

U skladu sa svim rechenim ovde, ja imam jednu revolucionarnu ideju,

ajde da se trudimo da nam ne budu idoli ni sugava ceca, ni raspala paris, ni glupa britni,

i ajde da ne trazimo izgovore da postoji i neko gluplji, gori od nas, jer to ne vodi nigde.

Sta me boli qrac ako je britni veca kurava od cece, kako to tachno menja stvar?

Jebeni fifti sent je odbrusio nekoj novinarki, kada mu je kenjala zbog omladine koja ga slusa, da ako ona ochekuje da joj zabavljachi budu glavni faktor vaspitanja njene dece, da joj nisu sve na broju,

a vi se ovde raspravljate ko je podobniji po tom pitanju,

pa recimo niko od njih,

i ne zanima me ko vise, a ko manje od njih se jebe u chmar,

Ovo su elementarne stvari, a vi ste to uspeli da razvucete na sest strana.

Bravo.

[/butterfly effekat ON]

:-)

Link to comment
Share on other sites

Znaci ovo je OK i KUL a ono sto Ceca peva je shund i kitch

Gde je bre ok i kul, pa kad si video da je ovde neko rekao za Britni da je dobra pevaljka? Ej, Britni! Pevačica za decu uzrasta 10-12 godina!

nema tu nikakve ideologije, ne mesajte osnovnu kulturu i ponasanje sa pesmama

Gde se Ceca slu

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Sve je to super, a onda jednog dana vidiš svoju ćerku od 14 godina, koja je inače veliki Cecin fan, kako se oblači ko prostitutka, a verovatno je i fute stariji drugari. A sve fino i naivno, pesme spore i lepe, tekstovi simpatični itd. Kako onda, otkud to?

I ko je ikada ozbiljno pratio tekstove u muzici? Ko zapravo sedi i analizira tekstove? Kako to da ćeš mnogo pre dobiti batine na mestu gde se slušaju te benigne pesme nego na nekom brutal death metal najtu ili gengsta rep događaju?

Daj i ti neki dobar argument, osim "ne dirajte cecu, nemate pojma". Kako bre neko može da poštuje takvu ženu, a gledali smo je u Šoder listi na Politici '91, gledali smo je uživo kako se venčava sa velikim herojem oslobodiocem srpske bele tehnike, gledali smo kako su se '95/'96 u minimaksoviziji javljali ljudi da pitaju Cecu kako joj je lepa ogrlica i da su istu takvu ostavili u spaljenoj kući u Bosni, druži se sa kriminalcima koji ne znaju da čitaju al znaju da zavrnu ruku na 5 načina, al sve to nema veze jer su joj pesme dobre kad se napiješ? Jel neko takav treba da bude uzor deci, "ne vidi se direktno da je krimos pošto se ne slika dok obavlja krimilanle aktivnosti al su pesme naivne i lepe"? E pa izvini, ja bih radije da moja deca slušaju nekog ko peva o drobljenju kičme, a u RL vodi običan i pošten život.

Priceless. Svaka čast voodoo.

Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo ja ne branim ni Cecu ni ostalu bolumentu sa estrade ali neke stvari koje vi iznosite ne stoje.

Pa i Zeljko Mitrovic je kriminalac, Karic je kriminalac, imate jos niz takvih ljudi, opste je poznato da Mafijasi u mnogim zemljama drze industriju zabave.

sve shto smo izneli stoji kao granit.

zheljko je krimos, kao i karitj, u redu. ali oni nisu ubijali ljude majka mu stara. dok oni dodju na red za lustraciju treba prvo svi arkani i kumovi da zavrshe u zabeli svirajutji pijano.

i onda imamo dva mozga kojima je ljubav prema najvetjem shundu i kichu (i netju da chujem da to radite iz osetjaja pravde, jer time ne lazhete mene vetj sebe) zaslepila zdrav razum pa prichaju kako treba ipak da imamo mere, "to je ceca o kome prichate". liek wtf? delujete mi kao dve propale komunjare kojima su se svi ispishali u chabar i njihova verovanja, sve iluzije su pale, svima sem njima dvojici. i oni kapiraju u malom mozgu da je to tako, ali NE, netje oni biti ti koji tje medju poslednjima izdati.

nema tu mnogo priche.

lazhu vas: da je pristojna, da dobro peva, da nije imala pojma o tome shta je arkan radio, da je sa legijom i drugarima bila iz pristojnosti, da dobro peva, da dobro peva, da dobro peva, i naravno, lazhu vas da je svi vole i da se svi vesele uz njene pesme.

istina je: da je bila i ostala neobrazovana kafanska pevaljka, da nema glas ni za na kraj sela zhuta kutja, da je uzhivala u tim krvavim parama i krvavom nakitu, da je uzhivala u bahatom ponashanju legije i drugara kad izadju negde, da je NE vole svi... zacudili bi ste se kolko ima tih koji je ne vole i koji se ne vesele.

nije srpska majka i nichim nije zasluzhila da je iko od vas brani, a ako je jedini argument "pa kako niko ne napada britni?" onda je valjda jasno i vama koga branite.

Link to comment
Share on other sites

mala digresija, ono je bila khia ne britney.

p.s.da napomenem da se slazem sa maticem

Khia mia britni, pera mika i naravno dzej

sve shto smo izneli stoji kao granit.

zheljko je krimos, kao i karitj, u redu. ali oni nisu ubijali ljude majka mu stara. dok oni dodju na red za lustraciju treba prvo svi arkani i kumovi da zavrshe u zabeli svirajutji pijano.

Pa nisu fizicki ali ubijali su ljude jer su krali pare i obogatili se na ljudskoj nesreci, mnogi ljudi su ostali bez hleba da bi Karic i Zeljko imali para, sto se svodi na isto.

i onda imamo dva mozga kojima je ljubav prema najvetjem shundu i kichu (i netju da chujem da to radite iz osetjaja pravde, jer time ne lazhete mene vetj sebe) zaslepila zdrav razum pa prichaju kako treba ipak da imamo mere, "to je ceca o kome prichate". liek wtf? delujete mi kao dve propale komunjare kojima su se svi ispishali u chabar i njihova verovanja, sve iluzije su pale, svima sem njima dvojici. i oni kapiraju u malom mozgu da je to tako, ali NE, netje oni biti ti koji tje medju poslednjima izdati.

Pa niko nije ni rekao da Ceca nije olos i sljam, ona je pevaljka i samo to...

nema tu mnogo priche.

lazhu vas: da je pristojna, da dobro peva, da nije imala pojma o tome shta je arkan radio, da je sa legijom i drugarima bila iz pristojnosti, da dobro peva, da dobro peva, da dobro peva, i naravno, lazhu vas da je svi vole i da se svi vesele uz njene pesme.

Ne znam sta tebi nije jasno ako neko moze da se veseli uz nju a moze puno ljudi to znaci verovatno da valja zar ne, na stranu da je olosh i sljam.

istina je: da je bila i ostala neobrazovana kafanska pevaljka, da nema glas ni za na kraj sela zhuta kutja, da je uzhivala u tim krvavim parama i krvavom nakitu, da je uzhivala u bahatom ponashanju legije i drugara kad izadju negde, da je NE vole svi... zacudili bi ste se kolko ima tih koji je ne vole i koji se ne vesele.

nije srpska majka i nichim nije zasluzhila da je iko od vas brani, a ako je jedini argument "pa kako niko ne napada britni?" onda je valjda jasno i vama koga branite.

Brate i Toma Zdravkovic nije bio skolovani pevac pa ga svi zivi cene, evo pitaj ljude, intelektualna elita je volela kada im peva Toma Zdravkovic, covek je jednostavno pevac i on je tu da zabavi ljude to je to.

Niko nista ne brani nego vi umisljate neke stvari koje ne postoje.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Deca u americi se sa 18 suoce sa realnoshtju i zaborave na idole iz mladosti dok ovo kod nas slusha i mlad i star.

E sad jedna stvar je kad se napijesh i igrash uz bilo sta (kapiram i da bi ovi veliki srbi po forumu igrali uz albansku muziku da se dovoljno napiju) a sasvim druga kad neko kuci pusti grome moj na repeat (samo tu pesmu ne ceo KOMPAKT cd) ceo dan.

Da ne pominjem sto su te "pesme" koje pozivaju na materinstvo i ko zna sta jos usko povezane sa cecom kao idolom cime dolazimo do izradjanja sponzorusa na lopate u ovom gradu pod sloganom "TI MENE OBEZBEDI A JA CU TI RODIM DECU". Jako zdravo razmishljanje nema sta. To sto ti textovi ne pominju drogu, oruzje i sl uopste ne znachi da su dobri. To bi bilo isto kao kad baba kazhe DOBAR JE MOMAK NE DROGIRA SE NE KRADE .... Poenta je u tome kakve ljude pravi takva pesma, text i takvi idoli itd itd

E sad sve ovo pada u vodu posto je drashkov motiv za cecu da se radjaju mladi srpski vojnici tako da ni sam ne znam zasto ovo objasnjavam.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Deca u americi se sa 18 suoce sa realnoshtju i zaborave na idole iz mladosti dok ovo kod nas slusha i mlad i star.

Sto znaci da se sva deca u americi sa 18 suoce sa realnoscu, brate al si ti video, znaci mi se razlikujemo od Amerikanaca mi nismo ljudi kao oni, toga ima svuda...

E sad jedna stvar je kad se napijesh i igrash uz bilo sta (kapiram i da bi ovi veliki srbi po forumu igrali uz albansku muziku da se dovoljno napiju) a sasvim druga kad neko kuci pusti grome moj na repeat (samo tu pesmu ne ceo KOMPAKT cd) ceo dan.

Nije bito koja je muzika bitno je da valja i da mozes lepo da se zabavis, bar ja tako rezonujem.

Da ne pominjem sto su te "pesme" koje pozivaju na materinstvo i ko zna sta jos usko povezane sa cecom kao idolom cime dolazimo do izradjanja sponzorusa na lopate u ovom gradu pod sloganom "TI MENE OBEZBEDI A JA CU TI RODIM DECU". Jako zdravo razmishljanje nema sta. To sto ti textovi ne pominju drogu, oruzje i sl uopste ne znachi da su dobri. To bi bilo isto kao kad baba kazhe DOBAR JE MOMAK NE DROGIRA SE NE KRADE .... Poenta je u tome kakve ljude pravi takva pesma, text i takvi idoli itd itd

E sad sve ovo pada u vodu posto je drashkov motiv za cecu da se radjaju mladi srpski vojnici tako da ni sam ne znam zasto ovo objasnjavam.

Pa to pevaju i Americke pevaljke a bogami i mnoge druge, to donosi kapitalizam a ne Ceca, znas kako te pesme lepo oslikavaju stanje u zemlji, taj kapitalizam za koji se toliko zalazes dolazi iz EU i Amerike to je onaj HC kapitalizam koji donosi to da za pare mozes biti sve, takodje da se sa parama sve moze i da pare svuda vrte(gde burgija nece), dok god budemo imali takav sistem vrednosti gde je novac najbitnija stvar dotle cemo imati i takve pesme i sponzoruse i sta ti ja znam.

Po celom svetu imas primere da se zene udaju samo zbog para i da su im pare glavni razlog za udaju, ja ne vidim zasto mislis da je to izmislila Ceca ili neka nasa pevaljka, to je jednostavno stanje u kome se nalazimo da je klinkama najbitnije da im neko kupi mobilni ili da ih vodi na skupa mesta.

Kazes da ljude pravi pesma, ja kazem da je obratno ljudi prave pesmu, kakvi ljudi takva pesma.

Dok smo vezbali sociologiju na faksu radjena je neka studija bas na ovu temu i to u AMERICI i EVROPI, naime pitali sta im je primarno kod muza da bude ne znam lep, zgodan, dobra osoba ILI DA IMA PUNO PARA, sta mislite kakav je ishod bio, pa vecina je glasala da je primarno da ima puno para.

Edited by Sasa_Matic(BlindProphet)
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

o chemu bre ti prichash dechko?

po kom celom svetu? sponzorushama se u americi i zap. evropi smeju. tamo je blam to. ne izvoze oni to, u najboljem sluchaju mi uvozimo.

kakva crna anketa bre, to je mozhda DB neshto ubacio da snimi situaciju (:D), ali to tako nije. i ne treba mi anketa koja mi kazhe dal jeste ili nije. kao kad bi mi neko sad doshao i rekao kako je prochitao anketu koja mu kazhe da su oni tamo svi na kreku, ili da bi svi prodali kevu/tjaleta za pare poshto je to kapitalizam!!1

"Nije bito koja je muzika bitno je da valja i da mozes lepo da se zabavis, bar ja tako rezonujem." a ovo je prajsles. kako nije bitno koja je muzika ako je bitno da valjda. ili si mozhda mislio da nije bitno koji je zhanr sve dok je kvalitetna?

i nego shta nego se razlikujmo od amera, ili od celog zapadnog sveta. ne zbog toga shto smo genetski drugachiji, vetj zato shto zhivimo u drugim svetovima. bre, ovde devojka netje da pomisli da treba da plati svoje pitje a kamoli da chasti dechka. kao da imaju zmije u tim tashnicama.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...