Jump to content

Koja je najveca glupost koju ste culi u WoWu?


ragnarokk

Recommended Posts

vidi ga budna kucka a nece na frostmane da farmujemo primal water... ccc :) kako mislis da napravim cekic ako ti neces da se isprsis i pomognes? :))

onTopic: paladin u rfd nije mogao da ozivi priesta, warrior radi whirlwind na thrashu u stratu, BE male :D, cene rude na AH posle izlaska TBC, druid koji ne moze da razume zasto joj treba spirit(31 u resto a nema 15% regen mane dok kastuje), farq... mozda ima jos ponesto.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima mnogo debilizama... ali bolje da postujemo svoje...

Moja dobra ekipa radi DM north pre nego sto smo poceli da raidujemo i nemamo petog, dva tri nocu, krenemo u cetvorci i sve ide lepo, poslednja grupa pre Kapetana, ja krecem da sapujem, oni svi na mene i odma posle na popa... Wipe.

Izuvatch: Bate, Sap zahteva stealth...

Ja: Jebiga zaboravio da kliknem

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

vidi ga budna kucka a nece na frostmane da farmujemo primal water... ccc :) kako mislis da napravim cekic ako ti neces da se isprsis i pomognes? :))

onTopic: paladin u rfd nije mogao da ozivi priesta, warrior radi whirlwind na thrashu u stratu, BE male :D, cene rude na AH posle izlaska TBC, druid koji ne moze da razume zasto joj treba spirit(31 u resto a nema 15% regen mane dok kastuje), farq... mozda ima jos ponesto.

/agree

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

HA Kolko suptilnog hejta i ponizavanja u jednoj recenici :) - a taman sam teo da ti pozajmim hdd da mozes da igras ko covek dok ne kupis novi. Sad cvrc milojka :)

Ovaj ramirez mora da je imao 5 iz srpskog :)

Necu se prebaciti to je sigurno, sad vidim zasto magteridon rula.

imao sam 4 :[ nije kukavka htela da da 5 iz pristojnosti prema dobroj deci ;[

daaaaaaaaj mi igore hard na ler. treba da uteram neki dug 5.-6. februara pa tju imati 50+ jura a ti nadji neshto za te pare :p

ma frostmane je bolji, dolazite 'vamo! :p

warrior radi whirlwind na thrashu u stratu

shto je ovo glupost? :o

pa dobro opremljeni warr sa dobrim popom i magom pravi hasan shash u stratu. ako je josh tu i shaman ima kripove glava da zaboli od WW-a

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Najveca glupost je bila kada je lik pitao da li ce moci da nauci Backstab ako nadje bajonet u instanci ><

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

A mozda se malo salio, a?

Najveca glupost do sada u wowu je moje 45-minutno pokusavanje da stignem do lesa. Hvala koletu "gps" shamanti.

No bar sam naucio da kad procitam "i soloed singlE wit my lvl 39 rogeU easy XP lvl, lol" da raspoznam laz i da ne pokusavam sam cak ni na 43 cem :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nekoliko mojih omiljenih debilizama iz prvih nedelja igranja (sve sam ja radio):

1. mislio sam da se u duelu gine, pa sam stalno stiskao 'decline'

2. kada bih prihvatio duel, koristio sam potione

3. pravio sam ekipu za rfd, i to par dana unapred, ubedjen da mag moze da leci

4. mislio sam da mount kosta 18g (koje razocarenje kad sam skontao da je to samo skill [:)] )

5. kupovao sam tone belih recepata na AH, kao i vodu i hranu od vendora (dobro ovo za recepte sam kasnije visetruko naplatio na drugom charu)

6. moj omiljeni - lik pita na trade kanalu ko moze da mu napravi gnomish death ray, ja ga cimnem, on pristane na cenu od jedno 20g (matsi kostali tada oko 7-8g), ja vec trljam ruke kako sam uzeo lepe pare, kupim sve matse, napravim, hocu da trejdujem i skontam da je trinket BoP [:D] , lik mi je posle iz sazaljenja dao 5g

najbolji non-me debilizam: jedan mag iz gilde, kad god ga cimnem za vodu, odgovori u stilu 'ok, mogu da ti napravim, ali idem off vrlo skoro'. ja sam prvo mislio da me lik nesto ne gotivi, i pitam ga jednom sta mu to znaci da ide uskoro off, a on mi kaze 'pa nestace ti voda pola sata nakon sto se odlogujem' [8D]

Bolje 10 godina student, nego 10 godina penzioner!

Link to comment
Share on other sites

igore ok je prochitati ali uvek pitaj drugare/normalne ljude koje poznajesh ingame...lakshe je mnogo =o)

around december 2006

"e Kole jel mozes da mi pomognes oko ovogonog"

"igore ok je pitati, ali uvek prvo pogledaj na allakhazam/thottbott...lakseje mnogo =o)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

da je pala str8. [;)][xx(]

moj sig :)

ali kada je tank izvalio da nece da baca sunder armor zato sto rage moze da koristi u bolje svrhe a i stit mu je kao los jer ne pravi dmg kada ima 1 1hand wpn ... i tkao odemo mi na kraj SM ARM i onaj boss mu jebe sve po spisku i ja moram debeli heal sta cu, i povucem aggro 3-4 puta i umrem... wipe :S

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Posto neki nisu nasli "najvece gluposti" koje sam rekao i cuo izmedju ovih tekstova ja sam editovao post povecavsi Size, a one nebi imale smisla bez ostalog texta :)

Patch 1.11.0

Radim WC, idemo mi tako i naidjemo na chest, ispod se pojavljuju neki roll i brojevi ali to su sigurno neki bagovi, niko nece da ga otvor, pitam se jel su ovi likovi coravi? Odem ja i otvorim chest i sve pokupim, likovi mi kasu da sam ninja, a ja sam bio u tripovima da su to neki mixovi u talentima za rogua i kazem im da nisam ninja, idemo dalje i naidjemo na drugi chest, opet ti brojevi zuti, stvarno moram da popravim ovaj chat log, misli sta taj roll znaci i zasto se pojavljuje, i naravno otvorim i taj chest i po kupim sve iz njega jel drugi nisu hteli , onda sam na lfg chatu procitao da sam ninja, i tako sam nucio sta ninja znaci i koje su posledice kad se nesto ninjuje. [:)] Mada koga bas boli uvo za lvl 20 ninju.

Patch 1.12.x

Radimo mi ZF ili tako nesto sa trolovima za low lvl, glupi tank povukao 7 elite, jedan troll ga pretvori u zabu i padne vajp. Tank pristu: zasto me nisi pretvorio iz zabe u prvobitno stanje. Prist tanku: sry, nisam naucio tu magiju.

Ima nas troje u partyu za DM notrh Tribute run, treba nam Tank i random, javlja mi se DPS warirror iz <Quite Different> guilda, za koje prepostavljam da su lvl 60 altovi <Completly Diferent> guilda (CD najaci guild u hordi na Sylvanas serveru sa full T3 setovima i full AQ40 setovima) i pita dali moze on i jos jedan hunter iz<CD>a da doje, ja reko k ali mi bilo sumljivo zasto oni idu sa nama, btw obojca su imali full aq40 setove. Ispred DM N stoji <QD> <AFK> lock, lol, pitam "Tank"-a zasto oni uopste rade tribute run, a on kao sta te boli, i posle je rekao da mu kao treba glod. K, uradimo celu instancu, i warr trazi da ga promotuje na sec, ja kao ok, izbacio je samana, ubacio locka i pretvorio party u raid, poceo da ubacuje <QD> i neke <CD> clanove. Lik se izvinio sto nam je unistio party i rekao da mu treba DM N buffovi za ceo raid. U istancu su ulazili 2 po 2 lika, lock i ova dvojca su ih sumonovali, krunisali su se i uzimali ona 3 buffa. Svo to smaranje da bi jedan raid dobio samo 3 gluap buffa ?

Idemo mi kroz UBRS, iz svog malog iskustva ja sam trazio da RL nebude ML. Ali jok tako je bezbednije. U raidu je bilo 3 skinera, druid, saman i ja. Stigli smo do Beast-a, dropovao je skining knife, nas 3 smo rollovali i jos jedan rogue, taj drugi rogue ja na rolovanj bio treci po broju i rl mu je dao taj dagger. Druid koj je na rolu dobio dagger, 1 retardirani warrior, i ja smo kenjali ml-u. Ja sam koristio CAPS FTW. Warrior je stavio (kao) ml, tog rogua i stavio mene na IL. Rl je izbacio rogua i rekao f@#$ing ninja item stealer, wariora i mene zbog "not being polite" i svi su ostali izasli posto je RL bio tard. Najace od svega je bilo kad sam kucao /who <guild od raid leadera>. Na spisku su bili on, rude warrior i ninja rogue. Ta 3 tarda su uzeli 2 sata zivota 10-orice ljudi da bi im ortak imao imbha skinning knife.

Trazim jedan lock randoma ( healer prefer ) na lfg za BRD full quick run = nemoguca misija. Ja se javim jer sam se smorio a i onako znam lika, skoro full T2. U grupi nas je bilo 4, Druid "Tank/Healer/lol", full T2 mage lockov ortak, lock i ja. Da tako je, nije bilo party healera [:)] . Druid je bio u aq20 plavim leather itemima sa str/agi/stamina statovima. Lock car nije imao MC preQ uradjen a falile su mu samo t2 pantalone. Druid je bio jedini i najbolji druid tank koga sam video. Kontrolisao je agro celo vreme i sam se hilovao u bear formi. Za 30 minuta smo ubili 3 bossa, fire elementala, jednog dwarfa i jos jednog dwarfa safe keepera. Lock se smorio i izjavio: "ovo ide presporo, mislim da mi netreba MC preQ, moracu da ga radim 100 puta da bi dobio jedan item ako budem imao srece" dao druidu 50g za tenkovanje svima se zahvalio i lupio HS.

Ima jos hiljadu stvari ali me mrzi sad da ih pisem, mada kad zelim da cujem gluposti iz wow-a ja uglavnom zovem sasuke-kun-a napolje da mi ih isprica [:D] .

Edited by Xzor

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

/w full t2 locka da mi da summon i on kao vazi i blejimo tako nas 2jica par minuta u partiju i on me pita 'did u get summon' :)! Olaksavajuca okolnost je da je jurio rank 14 tih dana pa ko zna ko sve nije igrao na tom acc!

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Ovo svakako spada u extra glupa pitanja i autoreklamu za gildkick. Situacija je da smo relativno nov guild i primamo stalno nove popove na probu (slicno i sa drugim klasama, pre otprilike godinu dana) i ovakvu nebulozu pita mene (tada cl-a) pop na probi...hahahaha. Toliko je bilo glupo da nisam verovao sta me pita!!! Kada sam ispricao fazon na /o kanalu skoro svi ostali cl-i su rekli da je i njih pitao prvo, a oni su ga uputili da pita i mene:)) Haha..znali su da cu dobro da odreagujem [:D]

http://img504.imageshack.us/my.php?image=b...udrosti0kd9.jpg

http://img522.imageshack.us/my.php?image=b...rostirzkhs5.jpg

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

nije najveca glupost ali desila mi se pre 20 min :P

radim onaj q u Netherstorm-u gde ubijam Dr. Boom-a

Dr. Boom je mali goblin koga treba bombardovati ili tako nesto da bi ga ubio a ako ga ubijas spellovima ima oko 400k hp

Uglavnom ja pobacam sve bombe ...Dr. Boom na 30% HP (l2 throw bombs) mrzi me da odbaciom q i da ga uzimam ponovo i ja njega pocnem nukovati. Rokam ga jedno 10 min a on na 15% ...kad mi je nestalo mane ja ga wandom dok mi se ne napuni mana.....15 min later ....lag .....disconnect ....relog Dr. Boom 100% HP :PP

e da ...kad mi je prisao neki shman ....kuca /lol a ja stacu /w ga " i want to improve my wand skill " ...huh ....kad uradite taj q svaticete koliko je to bilo glupo :P

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...