Jump to content

Koja je najveca glupost koju ste culi u WoWu?


ragnarokk

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Igram warriora u 5 man instanci i priest nece da me bafuje jer kad me bafuje imam vise helta pa mora vise da me leci ?!!

2. Najgluplja stvar koja se moze dogoditi u WoWu je odlazak u 5/10 man instancu i onda ukapiranja da je 50% grupe hard core debili koji nemaju pojma ni instancu, ni da igraju a nece da odustanu. Posto si grupu trazio sat vremena neces ni ti da odustanes tako lako i onda se desava da wajpujete na poslednjem bosu (do koga ste stigli posle wajpova, gde ste izlazili iz instance da se popravite) a kripovi se responovali i moraju opet da se ciste sto je jos sat vremena. Tad si bacio 5 sati zivota i shvatis besmisao ove igre.

Link to comment
Share on other sites

a u takve situacije se dovodis ako si nesposoban da nadjes sebi guild u kome ima 2 lika koja su sposonba da urade 5 men instancu

nije igra kriva zbog toga

a i 5 men instance u obicnom wowu ne znace nista i nisu ni za kurac

@topic

lik je napisao ticket na drugom serveru i dosao na sersver kod mene da chatujemo i ceka ticket koji je tamo napisao ovde i zali mi se sto mu nikad ne odgovaraju ...

http://img15.imgspot.com/?u=/u/07/26/21/1169952993..jpg

Link to comment
Share on other sites

Jak sam i mocan - zakljucak posle nocasnjeg iskustva

Sve vise sam ubedjen da alijansu igraju ljudi koji nemaju trunku casti i postenja u zivotu-posebno ljudi koji igraju night elf druide.

Ali neka, ako su spremni da zbog podlosti sat vremena grizu sekiru, neka ih :)

Znaci mahnes coveku, das mu do znanja da neces da ga diras. pomognes mu. I on te napadne sa ledja kad imas 700 HP. Ah kako je bilo lepo unakazavati retosa sledecih sat vremena :)

Ovo je bre kul igra :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jel mozhe igorov post da se kvailifikuje kao najveca glupost koju sam chuo u wowu? (iako relano nije =o))

znachi lik je budala, a ti si i dalje nub ;o*

druid koji polovichno zna da igra i nije pod dejstvom tezhih psiho-alterirajucih supstanci ne-mo-zhe da izgubi 1 na 1 od warra...

na stranu od toga sto su druidi verovatno najmanji sociopate u igri...sem naravno ako u pitanju nije neki bivshi rogue/pvp hunt/lock koji je nachuo koliko druidi sad pwnuju pa reshio i on da umochi =o)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam dal je retos, ali mene u ovoj igri niko nikad nije gankovao sem NE druida mog lvla

I nijedan me nije ubio nikad

Sad ako i dalje oces da tvrdis da su retosi a ja nub, slobodno :)

Opisace ti jelena bale koje mi prskaju sa usta i bujeice besa i srece koje kuljaju iz mene :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

radim ja lepo ZF i u ekipi ja (druid) , warrior , pala , hunter i rogue ja sam healer logicno...

i desi se neko sranje i ja zginem....

ja:"paladin ress me"

pala:"i can't ress you"

ja: "why?"

pala:"i dont have the magic for it?"

ja: "u must have it check it"

pala:"i didnt do the quest"

....

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Najveca glupost koju sam video je kada je neki kreten rog u Enigmi lootovao leaf za huntera iz Domovog chesta. To nam je bio drugi kill Domoa ikada:) Tip je ladno rekao da je bio radoznao sta je u chestu:) Onda je 'slucajno' kliknuo na leaf, pa jos 'slucajnije' na ono upozorenje za lootovanje epica. Ne samo da je on ispao kreten, vec i svi mi ostali u guildu. Prava grupa gradjana.

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam dal je retos, ali mene u ovoj igri niko nikad nije gankovao sem NE druida mog lvla

I nijedan me nije ubio nikad

Sad ako i dalje oces da tvrdis da su retosi a ja nub, slobodno :)

Opisace ti jelena bale koje mi prskaju sa usta i bujeice besa i srece koje kuljaju iz mene :)

haha, postajesh ogi.

"nikad mene nijedan rog ili warr nisu ubili!"

retosi su :]

izleveluj do kraja godine, pa se prebaci da vidish duele :p

p.s. sorry za off, dodatju neku vetju glupost kad se setim

Link to comment
Share on other sites

izleveluj do kraja godine, pa se prebaci da vidish duele :p

HA Kolko suptilnog hejta i ponizavanja u jednoj recenici :) - a taman sam teo da ti pozajmim hdd da mozes da igras ko covek dok ne kupis novi. Sad cvrc milojka :)

Ovaj ramirez mora da je imao 5 iz srpskog :)

Necu se prebaciti to je sigurno, sad vidim zasto magteridon rula.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1. Igram warriora u 5 man instanci i priest nece da me bafuje jer kad me bafuje imam vise helta pa mora vise da me leci ?!!

2. Najgluplja stvar koja se moze dogoditi u WoWu je odlazak u 5/10 man instancu i onda ukapiranja da je 50% grupe hard core debili koji nemaju pojma ni instancu, ni da igraju a nece da odustanu. Posto si grupu trazio sat vremena neces ni ti da odustanes tako lako i onda se desava da wajpujete na poslednjem bosu (do koga ste stigli posle wajpova, gde ste izlazili iz instance da se popravite) a kripovi se responovali i moraju opet da se ciste sto je jos sat vremena. Tad si bacio 5 sati zivota i shvatis besmisao ove igre.

Stavka broj 2 mi se desila juce, i naterala me da se zapitam, sto kog vraga ne radim questove do lvl 70 umesto instanci.

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

odlazimo u masivan oftopic..

lichno mi se chini da treba kvesting do 67-og 8og pa onda pocheti rep farm pa posle opet kvesting za pare, na 70om se dobija izmedju 11 i 25 golda po kvestu (bonus akonto fakta da ne dobijash exp) + kvesti itemi za 3-8g vendor (za non enchantere) tako da sve u svemu jako lepo...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam cuo da kili kao jedini mag u zg nije hteo da pravi vodu :)!

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Btw evo najveca glupost koju sam ja uradio da se pohvalim je: Kad sam na najboljem pokusaju za to vece, nefu bacio CoT i on poceo da prica demonski tako da se nije znalo koji je call u pitanju i eto nama vajpa :p!

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...