Jump to content

Sleeping habits


Recommended Posts

spavam lagano... u poslednje vreme tv je redovno upaljen do stinih sati

obicno po koja lampa bude upaljena

spavam bez charapa , uvek

u boksericama i nekoj maji, ali mi se desavalo da prespavam i u onoj kucnoj varijanti tipa trenerka i tako to

kad sam mega pijan spavam obucen

hrcem kad imam upaljene krajnike, sto mi se desava cesce nego inace

buncam, kazu ljudi, ustanem sednem na krevet, ispricam se, i nastavim da spavam

volim nocu da se prosetam do kuhinje, neku vocku ili chokolit da maznem

uvek mi je jedna noga izbacena van pokrivaca :)

e da ne biram, ledja, stomak, bok, devojka... samo kad hocu ...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

btw jel imate onaj trip da neko moze da vas pita u snu/polusnu bilo sta, cak i najintimniju tajnu i vi necete moci da lazete?

Da. U stvari ne uvek samo kad krenem da buncam i da se raspravljam sam sa sobom ili sa nekom drugom osobom ako je tu, onda ako mi neko nesto sapne ili me tiho pita, ladno kazem istinu (valjda). Jednom me je devojka na moru tako pitala, da li sam pre nje bio nevin, i ja reko da jesam ... iako sam njoj tvrdio da nisam bio, jer me bio blam u to vreme :)))

Ehhh to su bila vremena teen problema, mada od tada pazim sa kim spavam :p Samo se nadam da u buducnosti moja zena nece to da koristi, ako da, ondaK sam najebao :)

EDIT: Razmisljam sad, jer postoji neka prevencija protiv pricanja u snu i mesecarenja? Mislim, nesto kao terapija kod psihologa or something? :)

Edited by Nikola_

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

spavam u pidzami ili majici, mrzim carape i preko dana, nocu jos vise..spavam bez jastuka na stomaku, a pokrivam se tankim jorganom..i nema sanse da zaspim ako se cuje i najmanji sum..

a kad mi keva udje u sobu ujutru i krene nesto da prica, prvih nekoliko minuta cujem samo blablabla, tako da pretpostavljam da kad bi me neko nesto pitao u polusnu ne bih ga razumela pa ne bih ni odgovorila : ))

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da verujem da toliko vas spava u charapama. to bi trebali pod hitno da izbacite, shtatjete da radite kad budete imali 40 godina da spavate u chizmama.

Jednu nogu skroz savijem a druga skroz ispruzhena (ne znam koji mi je ovo trip al tako mi je najzgodnije?)

debela :)

klasika (skoro) niko ne spava sa ispruzhenim nogama jel bi onda pritiskao stomak i plutja, ovako sa jednom nogom savijenom nemash pritisak na stomak i lagano mozhesh da dishesh.

Ako mi se spava, mogu da zaspim i na ekserima...

meni to nikako ne polazi za rukom [:D]

btw jel imate onaj trip da neko moze da vas pita u snu/polusnu bilo sta, cak i najintimniju tajnu i vi necete moci da lazete?

tako sam izmaltretirao ortakinju na exrziji u srednjoj =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Skoro uvek uz malo otvoren prozor na gore samo, zavisi koja je temperatura napolju. Ruka u 98% između glave i jastuka, ako sam na desnoj ruci onda levo koleno savijeno ili obrnuto i spavam negde između, ni na boku ni na stomaku. Na leđima nikad nisam uspeo da zaspim, iako sam pokušavao. Spavam u boxericama i majici. Da li je tišina ili ne, upaljeno svetlo ili ne, to ne gledam nešto mnogo. Mogu u raznim uslovima da zaspim, ali uglavnom u jednoj pozi koju sam gore spomenuo. Tako od malena...

Da li hrčem, neam pojma, mislim da ponekad ako sam baš umoran ili sjeban.

Takođe mi se stalno dešava da se probudim sat pre alarma i onda se cimam dok on ne zazvoni... al imam problem što često kada sam umoran samo ugasim alarm i nastavim da spavam a posle se toga ni ne sećam i tako se često uspavam.

Sperminator - zaštitnik materice

Link to comment
Share on other sites

Mracno,mracno.Prozor otvoren leti obavezno.Volim tezak pokrivac uvek.Mjuza me opusti al onda me smori,popizdim,hocu da je ugasim al me mrzi da ustajem.Na kraju zaspem,probudi me muzika i onda mi dodje da sve razbijem al iskuliram ,ugasim,vratim se..:))))

Obicno u majici i boxericama.

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

spavam u boxajama only

onda kad se probudim uvek mislim da sam bolestan

volim i go da spavam ali jbg,mama tata baba deda tetka sa kosova :)))))

obicno zaspim na boku,ali mogu i ako lezim na stomaku

na meksem jastuku zabacim vugla,jedna ruka ispod tog jastuka,a cvrscim jastukom se prekrijem i zagrlim ga drugom rukom...cesto zabalavim jastuk

i naravno uvek se probudim otkriven

leti mi je uvek otvoren prozor,a zimi kako kad i uvek se ujutru probudim bolestan...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja uvek spavam na cosku od jastuka, tako da mi nije bitna velicina (jastuka)

inace jednom sam se gadno povredio tako sto sam, pri prevrtanju stavio dlan na zid i u snu utripovao da drzim nekog za vrat i da taj neko hoce da me povredi. uspravio sam se i opizdio sakom u zid. bolela me je pet dana

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ja spavam samo u boxericama, uvek, ma koliko bilo toplo/hladno. Otvoren prozor takodje uvek, tj leti skroz otvoren, zimi tek toliko da ulazi vazduh. Na stomaku zaspim najlakshe, koma polozaj ftw! Ponekad i na ledjima, ali retko. Leti se pokrivam frotirom, zimi jorgan debeli + frotir ako treba, 5-6 jastuka, neki veliki, neki mali, ali obavezno spavam na nekom malom (u visinu malom, ostale dimenzije su nebitne [:)]). I imam veliiiiki krevet, neshto kao brachni, i mnogo je udoban. Muzika nikad (komp mi je u drugoj sobi, a i ne bi to valjalo u najavi), svetlo nikad, mada mi je svejedno.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

charape pfuj ;) uvek majca/boxerice, dok sam bio mladji samo u boxericama i zimi i leti ;) uglavnom na boku zaspim, al' mi nije problem ni da spavam na ledjima/stomaku... vrpoljim se chesto u snu tako da jebiga;) ne hrchem, a imao sam obichaj da buncam na ruskom pre tako da sam imao srece... izgleda da sam u poslednje vreme poceo da buncam na srpskom shto ne valja [:D] a inache spavam ko top i jedva ustajem chak i posle 12h sna, ne znam kako to da sredim ;(

Link to comment
Share on other sites

taj trip sa zidom imam i ja,ali kad mi je toplo

pa se okrenem na ledja

i prislonim na zid

i onda bude ladno do jaja;)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...