Jump to content

Sleeping habits


Recommended Posts

Dakle koje su vase navike pri spavanju? Imate li posebnu uniformu za krevet, ritual, spavate li pod upaljenim/ugasenim svetlom, ide li vam muzika, da li hrcete/mesecarite, otvoren/zatvoren prozor, roletne, u carapama bez i tako to?

sto se mene tice, volim pred spavanje da citam knjigu nekih pola sata, spavam uvek u tshirt+bokserice (jedini problem sto mi se uvek uvuku u dupe), sem leti kad sam samo u donjem vesu, sto se tice ambijenta, uzivam da spavam za vreme oluje (ali bez groma), znaci kisa/pljusak + jak vetar i drzim prozor otvoren u svakoj prilici (kad je minus onda zatvaram). pre sam spavao sa upaljenim svetlom, sad vise ne, a sto se tice roletni svejedno mi je

i da dodam da mi je jedan od pokrivaca cebe u kojem sam donet iz porodilista :)

aj sad vi :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mene smara što mogu da zaspim jedino na boku. znači, pokušavao sam mrtav umoran da zaspim na leđima i nije bilo šanse, ali čim se okrenem na bok zaspim k'o beba.

ne hrčem, ne mesečarim, ne prevrćem se, ne uvlače mi se gaće u dupe i na prdim u snu :)

a prozor je zatvoren jer volim tišinu, to je isto bedak, jer za 6-7h sna postane u sobi jako zagušljivo. preko dana otvaram prozor svaki čas dok sam unutra, a kad nisam uglavnom ostane otvoren, ali noću je zajebano. ne znam da li oni jonizatori pomažu išta kod toga, ali ne bih rekao.

Link to comment
Share on other sites

Dakle koje su vase navike pri spavanju? Imate li posebnu uniformu za krevet, ritual, spavate li pod upaljenim/ugasenim svetlom, ide li vam muzika, da li hrcete/mesecarite, otvoren/zatvoren prozor, roletne, u carapama bez i tako to?

ugaseno svetlo, boxerice/majica (zavisi dal je ladno), bez muzike, iako pre nisam mogao da zaspim ako je tisina... sad mogu :)

hrcem [:D]

carape ne nosim.. to mi je uvek bilo.. ne znam.. trulo... usmrd ffs...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

uvek u maca bokserice kombinaciji bilo plus ili minus 30. najlakse zaspim na boku na stomaku i ledjima tezko ali moze kada sam bas bas umoran. Mrak/tisina su obavezni. Jako lose spavam bilo gde gde nije moj krevet ono zaspim ali se probudim ne odmoran nikada nisam skapirao cemu je stvar :)

Link to comment
Share on other sites

Da ja sam primetio da kad sam bolestan spavam na ledjima, kad sam zdrav, samo ako se zajebem pa slucajno zaspim. Znaci samo u tim sitacijama zaspim na ledjima.

Inace ja volim kad mi je soba lepo pospremljena, uredna, odskrinut prozor, tad najlepse spavam. Pre nekih 10+ godina kad sam dosao uduvan kuci umivao sam se, trljao zubice, zategao krevet ko u vojsci, uredno namestio jorgan u milimetar, sredio sobu, okacio sve na vesalice i obukao caletovu pidzamu onu starinsku na pruge, ma bre doterao sobu pod konac i onda umirao od srece kad sem legao. To i dan danas pamtim kao najlepse lalanje u zivotu.

@Ivan : kako znas da ne prdis u snu? Ako ti je riba rekla, mislim da ipak posto nisi ozenjen, to nije merodavno :) Svi prducnu u snu :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

spavam samo u majici ^_^

samo sa strane mogu da zaspim ili stomaku

na ledjima mogu da zaspim samo kada sam bolestan ili slicno sjebano stanje

takodje bez gledanja tv-a tesko mogu da se uspavam

prozor drzim otvoren sve vreme dok nisu keva i cale kuci posto onda oni otvaraju kod sebe prozor i pravi se promaja (nemam ja tripove od promaje ;o), tako da uvek imam vazduha svezeg ^_^

Link to comment
Share on other sites

carape ne nosim.. to mi je uvek bilo.. ne znam.. trulo... usmrd ffs...

ne mogu da zaspim a da ne nosim charape (ako je hladno nekad i 2 para [:D]) i potrebna mi je tisina, osim ukoliko mi se bas bas bas spava.

inace nije lose to sto muskarci obicno spavaju u boxericama. ;)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

sa otvorenim prozorom (na gore), ruka ispod jastuka, u boxericama i majci (sem kad je pakleno vrutje onda neki put bez majce). prevrtjem se dok ne nadjem 'savrshenu' poziciju. kad zakuntam u tom polozhaju se i budim. ne hrchem. uglavnom na boku, redje na stomaku, nikad na ledjima (jedino ako sam mnoogoo pjan). uglavnom se ne budim (tj nisam se budio do pre jedno dinu dana, sad mi se svremena na vreme desi). treba mi (uglavnom) 15 minuta apsolutne tishine i mraka da bih zakuntao. relativno tvrdo spavam jel me ne budi buka posle, al npr. mogu da tempiran san. znachi ono tipa spavam sa navijenim satom u xx:yy i budim se xx:yy-10 i gledam u sat (nikad me nije izneverilo).

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jedan od onih kojima trebaju uslovi za spavanje.

Prvo potpuna tisina i mrak. Ponekad odem do matoraca koji su dve prostorije od moje sobe i gasim im tv... strasno! A posto imam disajnih problema, uvek mi treba jedno 30-45min da mi hemikalije koje stavim u nos odrade posao, pa tek onda kunt.

Bokseritze i maja ftw i to sve one reklamne maje, imam ih za izvoz.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Kad sam bila mala nisam mogla da zaspim ako ne drzim ruku izmedju maminih sisa :) Kasnije nisam mogla da zaspim ako me ne drzi neko za stopalo ili za ruku ili da prebacim nogu preko tate :)

Kad spavam bitno mi je da je tisina i sto veci mrak u sobi. i tesko zaspim ako nosim gace. Cesto pricam u snu

Link to comment
Share on other sites

sto se tice ambijenta, uzivam da spavam za vreme oluje (ali bez groma), znaci kisa/pljusak + jak vetar i drzim prozor otvoren u svakoj prilici (kad je minus onda zatvaram).

Totalno isto, uz kišu zaspim na keca, dok ovako mi treba pola sata do sat da istrošim sve misli koje me muče :))

Kombinacija za spavanje je isto bokserije i maja, volim da se pokrivam sa više pokrivača.

i na prdim u snu :)

A kako to znaš :) možda bi trebalo da staviš record na micu pre nego što legneš

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

moram da drzim otvorena vrata od terase voleo to ili ne, zbog macora da mi se ne bi popisao na sto iz pakosti, kao sto je to par puta chinio....

ne volim zimi da spavam u gacama i obichno nosim donji deo pamuchne pidzame, a gore majice Srpski heroji ;). Ne smeta mi buka i mogu da zaspem bilo kako i bilo kada, ako sam umoran. Ali posto obichno zaspem u 4, i nemam problema sa bukom kao i sa nesanicom.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...