Jump to content

LVL upovanje?


StrayderGame

Recommended Posts

oke ... nisi rekao jednu bitnu stvar . HORDA ILI ALIJANSA

sirneo od sada cu sa tobom da pricam na kineskom . za lv60 ti REALNO treba ako nisi vesht 5-10 dana ingame... oni koji rade za 4dana znaju sta da preskoce , znaju sve napamet... ne zalaze u grad...

svejedno.

alijansa leveling bi trebao da bude ovako:

goldshire - westfall , duskwood , redridge mountains , wetlands , southshore/hillsbrad/arathi/alterac , stranglethorn vale , tanaris , feralas , hinterlands , azshara, western plaguelands , eastern plaguelands , hellfire peninsula... dalje ne znam ^_^

za hordu se bas nesto ni ne secam ja sam isao crossroads, stonetalon, , pa tarrenmill (hillsbrad) i onda ti ide isto oO

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

ne znam koliko puta treba chvek da se ponovi da bi ga shvatili ovde

nije poenta u ne ulazhenju u gradove, poenta je u ne ulazhenju u instance

u tbc, ko ne zna, a brzo bi da leveluje, lepo ode na alla i pogleda malo kvestove, to je 15 min van igre koji ustedi 4 sata u igri samo tako...

sa 60og na 66ti za oko 35 ingame sati sati over here, samo kvesting + 2 puta u instancu, jaaaako sporo ishlo btw + skining 375 vetj na 62om =o)) uglavnom chak i sa instancama i tradeskilovanjem radish nivo za oko 6-7h, sve preko je afkovanje ili ja ne znam sta

Link to comment
Share on other sites

ne znam koliko puta treba chvek da se ponovi da bi ga shvatili ovde

nije poenta u ne ulazhenju u gradove, poenta je u ne ulazhenju u instance

u tbc, ko ne zna, a brzo bi da leveluje, lepo ode na alla i pogleda malo kvestove, to je 15 min van igre koji ustedi 4 sata u igri samo tako...

sa 60og na 66ti za oko 35 ingame sati sati over here, samo kvesting + 2 puta u instancu, jaaaako sporo ishlo btw + skining 375 vetj na 62om =o)) uglavnom chak i sa instancama i tradeskilovanjem radish nivo za oko 6-7h, sve preko je afkovanje ili ja ne znam sta

Kole the Wise has spoken! [:D]

Link to comment
Share on other sites

ne znam koliko puta treba chvek da se ponovi da bi ga shvatili ovde

nije poenta u ne ulazhenju u gradove, poenta je u ne ulazhenju u instance

Pa zavisi to sve. Zbog toga sto je server overpopulated mi smo isli blood furnace do lvl 64 i to je nekih 100k expa po runu, a jedan run 40 min max bio. I tu smo odma sa thrallmarom reputaciju nabili dok nije stalo sa mobovima. Onda se odma zaletis u nagrand i questas sam ko covjek.Samo je bitno da si sam u zoni da ti niko ne smeta i ide extra brzo. Ja sam 68mi 69ti i 70ti za oko 6 sati igranja po levelu dobio. Onda se vratio na Hellfire penisulu i uradio sve questove i evo skoro sam revered a jos ono, svaki q daje 7 golda ili tako nesto. Samo jedan shattered halls run treba za revered jos. Isto tako ce da ide sa ostalim zonama :)

Link to comment
Share on other sites

izvinjavam se svima koji su bili pogodjeni mojim prvim postom

znachi ono je agonija

sinoc su me ubili u mozak retardi...nemam komentar kako neki ljudi igraju ko stoka...

znachi da proshirim/popravim svoje "ne ulazi u instance" sa "nikako ne ulaziti u instance niti raditi elite kvestove sem ako ne mozhete da ih solirate i ako znate svakog od ljudi sa kojima idete u tu akciju" znahci kako ja nemam srece sa party memberima...to je tuga...

Link to comment
Share on other sites

izvinjavam se svima koji su bili pogodjeni mojim prvim postom

znachi ono je agonija

sinoc su me ubili u mozak retardi...nemam komentar kako neki ljudi igraju ko stoka...

znachi da proshirim/popravim svoje "ne ulazi u instance" sa "nikako ne ulaziti u instance niti raditi elite kvestove sem ako ne mozhete da ih solirate i ako znate svakog od ljudi sa kojima idete u tu akciju" znahci kako ja nemam srece sa party memberima...to je tuga...

Eto vidis, moja iskustva su skroz suprotna, sem jednom kad je covek izasao iz SM, jebiga kaze da je morao.

@topic...zaista ne vidim poentu tih "vodica" za brz level. Ako si vec igrao, imas 10 karaktera 60 lvl pa znas, sta ce ti koji uputstvo? Ako igras prvi put, pa jel oces wow ili pekmena da igras

Evo ja imam 8 dana ingame i lvl sam 40. Znaci ja sam gluplji od svih vas sa wow podforuma, posebno od sasukea i ostalih serbian 1337 arena igraca sa poklicom "jebi jebi CP6UJA!!"

Lol.

za lv60 ti REALNO treba ako nisi vesht 5-10 dana ingame... oni koji rade za 4dana znaju sta da preskoce , znaju sve napamet... ne zalaze u grad...

A gde je tebi karakter 60 lvla? Nisam ga nesto video :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

aj lepo priznaj koliko su puta wipe-ovali zbog tebe [:p]

takvi noobovi zive u iluziji da vajpuju zbog vishih sila :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

18 minuta BF gg :D

Me perfer questing ;) Ubija ponavljanje instanci ma kolko imao imba grp. Uzivajte u igri, de zurite ;)

Tako je. Questovanje non repeatable questova je pravo uzivanje... To je,bar za mene, bio najlepsi deo igre.

Edited by Manwe

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

Sve sve ali da ce na ovom forumu da se pojave likovi koji se uvlace Kiliju, tome se nisam nadao...Svaka cast Killy nema sta... [:)]

Frustracije poticu iz pug magova koji imaju ship dps, nisu culi za sheep spell ili imaju fire spec za koji misle da je dobar za lvlovanje i dps i dalje itd

i onda kad ja uspesno izvedem sheep pull i kiteujem 2 kripa sa frostom naravno da dobijam pohvale [:)]

Link to comment
Share on other sites

izvinjavam se svima koji su bili pogodjeni mojim prvim postom

znachi ono je agonija

sinoc su me ubili u mozak retardi...nemam komentar kako neki ljudi igraju ko stoka...

znachi da proshirim/popravim svoje "ne ulazi u instance" sa "nikako ne ulaziti u instance niti raditi elite kvestove sem ako ne mozhete da ih solirate i ako znate svakog od ljudi sa kojima idete u tu akciju" znahci kako ja nemam srece sa party memberima...to je tuga...

mislim da je sve to pochelo josh od uldaman (il kako se vec zove instanca [:D] )...

bila je imba grupa :)))

go(bez oklopa) warrior, priest sa 1rank light healom i 4-5 elita :D

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

evo danas u istom vremenskom slotu za 90 minuta uradio ne samo sve kvestove koje sam sinotj pokushaoi i fejlovao za 2sata i kusur nego josh 4 kvesta sa strane...ono nashao 2 lika i vozi....btw smeh kako se tenkuje jak bos kad nemash hilera u partiju 1. warr > pet dok se warr bandazhira > warr opet =o))

ono..ima dana kad te nece ima dana kad je veselo...

sad nesto laguje server od maintenenca pa mi se ne igra...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...