Jump to content

Warhammer 40k: Dawn of War


Shale

Recommended Posts

ocu da krenem ovo da pikam na netu, al tu je standardno, G-D-E nabaviti original kod nas u BGu, nisam proverio plato, sutra nameravam, al za ono malo sto sam vecheras kopao po guglu itd nista nisam nasao sto se naseg gradica tiche, pa ako neko igra neka mi baci info neki, takodje, da li mi je potreban i original DoW, il samo DoW:DC [:)]

ajde ajde znam da neko sigurno zna :)

Link to comment
Share on other sites

Svako ko je igrao DoW,zna koliko je igra kozna.Shto se tiche kupovine proveri sa tjirom(sajro) on ima original DoW.

E sad shto se tiche on-line igranja mislim da ti je potreban original DoW ako hocesh da igrash sa nekom rasom koja nije Necro ili Tau,a samo sa DC mozesh da igrash sa pomenute 2 rase.Tako sam bar ja shvatio.

Mora dosta da se balansira sada kada ima 7 rasa,ali dobro,sredice se valjda to...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja sam igrao dow i igra sabija ...

dark crusade sramota me je da priznam nisam igrao a zeleo bi da probam ...

Dakle samo se iscimam i uzmeme dark crusade i picim ( ocu da probam samo kampanju i nove rase ) ... sigurno ne treba prvi .. vec je expanzija stand alone ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...