Jump to content

Kjoot na RTS-u!


Recommended Posts

@Cali:

Ne branim ga ja, nego ste ga i vi doziveli kao shto ga je doziveo neki ljakse iz donje murtenice koji ima samo RTS1.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neke od izvala:

Lik iz rehab. centra: "Racunar je zastareo izraz, sada se koristi izraz - kompjuter..." ;)

Kojot: "Kad sam bio za lekarsku dozvolu... kod psihijatra..." (valjda je hteo da kaze kad je bio za vozacku dozvolu kod lekara?) xexexexe

Kojot: "Ako te hiler ne izleci, ti umires. Ako umres cela xyxyxy (nesto nerazumno mrmlja sebi u bradu) propada, a ti vajpujes..." (i onda snimaju bledu facu nekog lika koji se trudi da shvati sta je upravo receno)...

Inace, snimio sam celu emisiju, maksimalan kvalitet slike i zvuka, taman staje na 1 DVD, ako je neko zainteresovan - neka me kontaktira na p.m. Snimicu mu dvd sa emisijom u zamenu za neki drugi cd/dvd. Preuzimanje kod Vukovog spomenika... [8D]

Link to comment
Share on other sites

haha big up za broj ljudi na topicu

realno emisija je bila dobra, ali jako mnogo je toga ostavljeno individualnoj interpretaciji, jer kjoot je malo previshe ishao iz "agrsivno-defanzivnog" stava

lemme elaborate:

lik iz centra za soc rad, specijalni shtavetj je bolid koji je mislio da ce sa par random podataka koji nemaju neki realan znachaj da objasni... doshao je na sukob umova (lol sa kjootom) nenaoruzhan, sam si je kriv za utisak koji je ostavio =o)

lik sa naocharima, za kog nisam video sta je (tj sta radi), je ok, i on nije doshao ni da pljune igre ni da ih brani nego da iznese par validnih chinjenica...ali njemu je dosla neprijatna uloga da (u odsustvu inteligencije kod kolege sa njegove strane) jedini trpi kjootov barazh =o)) mada mi nije delovao da se mnogo tangira zbog toga, ono chini se da ni on bash nije u tom "e zavisnost frka" fazonu =o)

kichich je priucheni fensi lik kao sto sam govorio i pre, jes bio na pravoj strani, ali gameri ga realno ni sada ne gledaju ko svoga niti ce mu biti nesto zahvalni na ovom performansu

Filip je bio totalno cool/opusten =o) ostavio je utisak "aj vi prichajte sta ocete ja se igram, zabavljam i uzimam kesh i zabole me za vashe prepucavanje" =o))

za kraj tu je teh kjoot

rekoh da je ishao malo previshe agresivno u branjenju...mozda je to dobro s obzirom na nash auditorijum...ne znam koliko su isekli emisiju, treba kjoot da pogleda pa da kazhe kako je bilo =o)

steta sto je samo priuchen na polju wowa inache bi pwnovo josh vishe, al sve u svemu job well done (odnosno razocharace mnoge svoje fanove jer nije nasrnuo ni na koga nit pominjao crnce i bulju ;o)))

Link to comment
Share on other sites

Inace, snimio sam celu emisiju, maksimalan kvalitet slike i zvuka, taman staje na 1 DVD, ako je neko zainteresovan - neka me kontaktira na p.m. Snimicu mu dvd sa emisijom u zamenu za neki drugi cd/dvd. Preuzimanje kod Vukovog spomenika...

ma brate, lud si, TV PAL kvalitet u trajanju od ispod 1h na DVD... overkill. Neka neko to lepo spakuje na DivX od 300-400MB pa na rapidshare

Edited by Trooper
Link to comment
Share on other sites

eto, to je ono shto pricham, Kole je sve lepo skapirao :) Vidi se da mi veliki umovi mislimo isto [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa mozda zato shto nisam ceo objasnio.

Filip je dechko obishao pola sveta, i to pre nego shto se igrao, zna mnogo vishe od one dvojice koji su procitali par studija, i sad donose neke zakljuchke. Mislim sama voditeljka mu je nabila odmah na nos "samo 2-3 sata" dok on nije ni spomenuo koliko se igra. Emisija je napravljena sa ciljem, a komentar prosechne keve bi bio "Da, pogledaj ovog shto daje primer deci, ima 30 i kusur godina i igra se 10h dnevno". Sve ti je jasno.

Hmmm, istina, nije rekao, ona mora da je njega bila shvatila kao 450 sati dnevno frika, pa je ochekivala da se on koprca kao blesav i da se oseti prozvanim kad krene pricha o kriterijumima zavisnosti, on je iskulirao, al Kicic se zato razvezao kao mlad majmun [:D]

Kjootu aplauz za struchne izraze, "i onda ako vas healer ne ishealuje, a vi ste roug, vi cete umreti, a onda ce vash raid vajpovati i instanca ce propasti" ekekekek lepo sam se nasmejao [:D]

Link to comment
Share on other sites

pa ono ..sta znam , lako je nama da skapiramo ali neko ko nema pojma o gameingu ce shvatiti da komp zaista jede ljude i da smo svi zavisnici...

aj okachite neki tv rip. valja ovo imati :) mani me dvd kvaliteta , sabi to brate na 200mb ;)

" nema razloga za bolji svet , sve sto smislim stvorim ga za sebe .... "

Link to comment
Share on other sites

@Cali:

Ne branim ga ja, nego ste ga i vi doziveli kao shto ga je doziveo neki ljakse iz donje murtenice koji ima samo RTS1.

[:D]

greshish ovaj greshish silno sinak. nije poenta u tome da li je filip divna osoba, da li voli bebe i koliko bleji na kompu.

prichamo o emisiji, i kako je prestavio igrachku scenu u toj emisiji.

i prichamo o tome kako izgleda kroz ochi 40-godishnje domacice koju su toliko pominjali celu emisiju.

neko poput zekija bi bio mnogo prikladniji, da prodaje priche i generalno ne izgleda nezainteresovano za sve oko sebe [:D]

Link to comment
Share on other sites

a kao nisi, i nismo svi ? [:D]

Da budemo iskreni, ogroman broj nas ujutru kad ustane upali komp, pa tek onda krene u wc, da nam se loaduje win (ili statoru linux [:D]) dok pishamo i operemo zube.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Celokupan lekarski pregled za pravljenje/produzivanje vozacke dozvole obuhvata i razgovor sa psihijatrom.

Nemoj da pricas? [8D] Daj da te proglasimo za najpametnijeg coveka foruma. Ljudi, dajte bambi ovom geniju!

Vozacka dozvola obuhvata i validno lekarsko uverenje. Lekarska dozvola je dozvola koja ti omogucava da se bavis zdravstvenim poslovima, i najcesce je izdaje komora.

Link to comment
Share on other sites

a kao nisi, i nismo svi ? [:D]

Da budemo iskreni, ogroman broj nas ujutru kad ustane upali komp, pa tek onda krene u wc, da nam se loaduje win (ili statoru linux [:D]) dok pishamo i operemo zube.

ja ustanem iz kreveta, upalim komp, i vratim se da odspavam josh malo dok mi se ne digne sistem [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...