Jump to content

Draenei


Gamessviv

Recommended Posts

E znate sta me nervira ovi iz blizzarda znaju da ce svi ljudi koji igraju sa aliansom poceti Draenee da bi igrali sa shamanima, a nisu ih dobro napravili, npr kad koristite weapon enchant rock bite weapon ili nilo koji drugi umesto da pomeraju ruke kao kad chaneluju bilo koji spel njiowe ruke stoje mirno kao da se nista ne desava, ovo i jos neke greskice ko zna kad ce popraviti, pa covece sto je bilo toliko testiranje ako ce opet sve da bude puno gresaka, a da ne pomin jem kojiko mi je puta pucao server kad je izasao onaj pripremni pach, covece i kad sam tukao bosa u ZG a ono ne vidim mu ikonicu i kolko mu ostade helta nista Oo pa ako moja grupa nije crkla 10 puta samo zbog toga pwh... da ne pominjem nista vise bice mnogo [b)]

Link to comment
Share on other sites

E znate sta me nervira ovi iz blizzarda znaju da ce svi ljudi koji igraju sa aliansom poceti Draenee da bi igrali sa shamanima, a nisu ih dobro napravili, npr kad koristite weapon enchant rock bite weapon ili nilo koji drugi umesto da pomeraju ruke kao kad chaneluju bilo koji spel njiowe ruke stoje mirno kao da se nista ne desava, ovo i jos neke greskice ko zna kad ce popraviti, pa covece sto je bilo toliko testiranje ako ce opet sve da bude puno gresaka, a da ne pomin jem kojiko mi je puta pucao server kad je izasao onaj pripremni pach, covece i kad sam tukao bosa u ZG a ono ne vidim mu ikonicu i kolko mu ostade helta nista Oo pa ako moja grupa nije crkla 10 puta samo zbog toga pwh... da ne pominjem nista vise bice mnogo [b)]

lal nab

to je od skorijeg patcha na svim shamanima. ni moj tauren shaman kad baca rockbiter, flametongue, frostbrand ili windfury ne pomera ruke. ja sam se u prvom trenutku istripovao, ali mi uopste ne smeta.

Link to comment
Share on other sites

Nesto me zanima

Ja sam undead

Sad dodje neko ko je blood elf paladin

Oboje smo horda.

Ako on baci svoj holly light na mene oce da me leci?

uvek mozhesh da rol plejujesh da se deresh kad te pogodi neka holy magija kako te boli ;oP

kao i alli paladini dileje kad ih neko shadow buffuje da se deru da ih peche ;oD

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro malo je glupo po meni, kao ljubitelju blizzardovih igara, da gledam kako se srozavaju. Da undeada paladin leci holly lightom, to je isto kao da pop blagosilja anatemu. Mislim za pare oce, popovi ce i anatemu blagosiljati, ali ovo je ipak fantazijski svet gde se neki moral podrazumeva.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

moral medju undeadovima koji koriste lakoverne i realno oslabljene zhive rase horde za shirenje new plaguea? moral medju blood elfszovima koji bi rodjenu majku prodali za mana potion? chitaj quest descriptione igore, mozda saznash koju igru igrash =o))

btw, bloood elf female /silly: "I hate Thunder Bluff, you can't get a decent burger anywhere!" =oP

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro malo je glupo po meni, kao ljubitelju blizzardovih igara, da gledam kako se srozavaju. Da undeada paladin leci holly lightom, to je isto kao da pop blagosilja anatemu. Mislim za pare oce, popovi ce i anatemu blagosiljati, ali ovo je ipak fantazijski svet gde se neki moral podrazumeva.

blood elfovi su odmetnici od pocetnih vilevnjaka ,oni su mutirali i preobrazili se u zle pod dejstvom dark portala,koji je pocetno delio sergerasa od azerota, i vremenom su usavrsili svoje magije,kao i holy light, da mogu da lece svu hordu,sve to pod dejstvom demona i zlih sila iza dark portala

nesto slicno kao kad su elfi (druidni) ucili ljude i pokazivali im vestinu magija ,koje su ljudi posle usavrsavali

btw;ilidijan je odmetnik vilevnjaka i vodja blood elfova,koji je svojevremeno krao spise i magije od svoje prvobitne brace koji su ga proterali

Edited by el.Sendador

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ne sendador, silno greshish

druidic nelfs nisu imali kontakte sa ljudima do WC3, sve kontakte sa ljudima imali su tadashnji high elves, tj sunwell narkomani koji nisu hteli da dignu ruke od arcane magija i zato su izbegli iz kalimdora u istochni azeroth...

Link to comment
Share on other sites

blood elfovi su odmetnici od pocetnih vilevnjaka ,oni su mutirali i preobrazili se u zle pod dejstvom dark portala,koji je pocetno delio sergerasa od azerota, i vremenom su usavrsili svoje magije,kao i holy light, da mogu da lece svu hordu,sve to pod dejstvom demona i zlih sila iza dark portala

nesto slicno kao kad su elfi (druidni) ucili ljude i pokazivali im vestinu magija ,koje su ljudi posle usavrsavali

btw;ilidijan je odmetnik vilevnjaka i vodja blood elfova,koji je svojevremeno krao spise i magije od svoje prvobitne brace koji su ga proterali

A taureni su icili elfove...

Link to comment
Share on other sites

ja menjam samo slichice fraggle rocka, ako to nemate nista od posla

inache cenarius je uchio i nelfove i taurene druidizmu...mada ima kao 2 verzije, kao prva je da ih je uchio cenarius a druga malfurion...mada ne zna se kad bi ih furion uchio kad je kuntao 10k godina, odna otishO u rati i posle opet nestO =o)

Link to comment
Share on other sites

inache cenarius je uchio i nelfove i taurene druidizmu...mada ima kao 2 verzije, kao prva je da ih je uchio cenarius a druga malfurion...mada ne zna se kad bi ih furion uchio kad je kuntao 10k godina, odna otishO u rati i posle opet nestO =o)

i tu se postavlja najteze pitanje od svih: da li je tyrande varala malfuriona za tih 10k godina?

Bolje 10 godina student, nego 10 godina penzioner!

Link to comment
Share on other sites

ja menjam samo slichice fraggle rocka, ako to nemate nista od posla

inache cenarius je uchio i nelfove i taurene druidizmu...mada ima kao 2 verzije, kao prva je da ih je uchio cenarius a druga malfurion...mada ne zna se kad bi ih furion uchio kad je kuntao 10k godina, odna otishO u rati i posle opet nestO =o)

Za vreme trećeg rata, valjda. Wiki ka

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

tyrande ga je prevarila sigurno :) ja ne mogu da izdrzim nedelju dana ako se ne ispraznim :D

tyranda je pomogla u repopulaciji night elfova ...

njena loza su svi legolas elfovi

lol !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...