Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

skupljamo se rurovci ovde u nyu vidim ja.... rur worldwide.

moram da raskinem sa ribom, a koliko je samo lakse kada te ona otkaci. ovako moram smisljam spiku...

ajde Ivane pomagaj i ostali rur magovi... :)

Idi na temu u zooloskom vrtu "kako smuvati ribu", primeni bilo sta od toga i neces vise imati ribu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zaspao u sedam ujutro, probudio se u 4...propao dan

ja tako svaki dan ...

ne mogu da se u normalim da legnem u "normalno" vreme

nisam isao ni u skolu mesec dana + ne znam kako da pomognem sebi

pre 12 nema teorije da ustanem ali nikakave

mozda mogu da se probudim na sec ali se odma komiram

probao sam da ostanem budan 2 dana ali nema teorije ni pored kafe i guarane

[:(]

Link to comment
Share on other sites

Taman se ubedachio misleci da sutra moram da krenem na predavanja kad ono tek sledece nedelje \o/

Lencharenje FTW!!!!!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Killigore, jel imas ti roditelje?

imam

svaki dan se raspravljam sa kevom o tome kako zivim ...

caleta boli kurac, zato sto je on isto tako ziveo ranije [:D]

wow mi je toliko sjebao sve da zbog njega imam ovaj poremecaj spavanja i da uopste nemam vise zelju ni za chim u zivotu (da ne pricam o gubljenju rl prijatelja ^^)

a u poslednje vreme pokusavam da se lecim od wow-a tako sto igram samo par sati dnevno i to nesto sto mi se igra da bi mi se smucila igra ...

sto se tiche posla

hteo sam da se zaposlim ali pomisao na to da bi onda morao da idem u vojsku me vraca da je skola bolja [:D]

ali slackujem za skolu previse ...

tako da bukvlano ne radim nista korisno u zivotu trenutno >_<

jednostavno ne zelim da idem u obavezni zatvor na godinu dana ^^

i tako

eto my life story, u jednom postu

Link to comment
Share on other sites

imam

svaki dan se raspravljam sa kevom o tome kako zivim ...

caleta boli kurac, zato sto je on isto tako ziveo ranije [:D]

wow mi je toliko sjebao sve da zbog njega imam ovaj poremecaj spavanja i da uopste nemam vise zelju ni za chim u zivotu (da ne pricam o gubljenju rl prijatelja ^^)

a u poslednje vreme pokusavam da se lecim od wow-a tako sto igram samo par sati dnevno i to nesto sto mi se igra da bi mi se smucila igra ...

sto se tiche posla

hteo sam da se zaposlim ali pomisao na to da bi onda morao da idem u vojsku me vraca da je skola bolja [:D]

ali slackujem za skolu previse ...

tako da bukvlano ne radim nista korisno u zivotu trenutno >_<

jednostavno ne zelim da idem u obavezni zatvor na godinu dana ^^

i tako

eto my life story, u jednom postu

Lol, jado crna.

1. Kreni na sport. nema drugog leka. Za pocetak.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sad se vratio iz hale

gledao boks duel izmedju Vojvodine i Dinama

puna hala cigana

zakon jbt

UDRI GA U GLAVU

na kraju zasluzena pobeda Vojvodine,mislim 8:4 ako se ne varam...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Killy pocni malo da akumulirash stvari koje ne volish u WOWu i polako pokusavaj da se odviknes. . .

Barem pokusaj tako nesto , meni je uspelo.

Jedva sam prosao prvu godinu faxa zbog WOWa i rekao sebi fuck that!

Sada mi je delimicno ok ... raspadam se od PS2 ali opet , sve igre imaju kraja osim WOW-a ;)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

izblejao u kraju sa jednom jako popularnom osobom, pa posle malko gledao fast n furious ekipu kod hale. smešni su mnogo :(

Krenuo kod devojchice da izblejim malo i da uzmem neku knjigu iz osnova ekonomije iz koje planiram da pishem seminarski, kad ono trt, nece da upali auto. I nece, i nece, i popizdeo sam. Izgleda da je akumulator... Ali nije mi jasno kako. Sranje.

i onda nisi otišao jer si pre osamnaeste svuda išao trotinetom a sad ti je bedak? ;)

Link to comment
Share on other sites

lol vidi ga koliki je, za ovo su potrebne obe ruke [:D]

zato ja sviram elektricnu, upalis distroziju, jednom rukom sviras, drugom ceses jaja :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

i onda nisi otišao jer si pre osamnaeste svuda išao trotinetom a sad ti je bedak? ;)

Normalno [:)]

Ma kasno je bilo da idem busom, jer ono, trebalo je i nesto da prenosim sa njenim caletom, neke ormare chudamuda, a i sa njom sam imao neka posla (ne, ne ta posla [:)]), pa posle dok se vratim... A vidish, i to shto kazesh, da se desilo pre nego shto sam dobio dozvolu, otishao bih bez problema i vratio se isto tako, nekako [:)]. Sranje, ja sam razmazen [:(][:)]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...