Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbt nikako da se oporavim skroz. sad me je proshao vrat i ostalo, al me glava seva mega. toliko da sam chak u fazonu da pomislim da bi trebao da odem kod lekara barem na konsultacije, al kad pomislim da bi to znachilo 2 dana po 5h cimanja da bi mi na kraju neka baba rekla pi kafetine/brufene/andole i odmaraj odmah me za malo prodje glava. prosto me uzhasava pomisao u kakvom je stanju nashe zdravstvo ovde kad nema ni toliko privatnih lekara, a da nisu neke cifre od 3000 dinara za pregled. o drzhavnim da ni ne pochinjem .. kad sam video da je valjda proshle godine od mozhdanog meningitisa umrlo 200 ljudi kod nas zbog toga shto su imali odnos prema pacijentima gore pomenut proshla me je zheravica kroz kichmu i duplo sam se isparanoisao :(

ionako vozim samo kad je ćile razbijen :))

(ćilime, ako opališ ovaj penal, odgovoriću ti :p)

a neki put ni tada [:D]

:**

shta imam da pucam taj penal kad se znamo lal

sreca pa se ni mom decku to ne gadi kad mu pricam (valjda), sta vise bas mi prija kad mi stavi ruku na tibu - odma me prodje :))

jel on neki chudotvorac. mozhda ako stavi prst vishe ne teche.

[roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Danas igrao basket prvi put posle jedno 6 meseci, crko sam. Sad sam se istushirao pa cu josh malo da spavam...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

daki ja sam mislio da sve znam, shtavishe da sam uradio poslednji kontrolni dobro, ali paf!

As :(

Jao shta sam jeo sad posle teretane, pazite

pola litre kravice

150gr mlevene plazme

dve shake mlevenih orasa

tri kashike meda

sve to dobro izmeshano, i mmmmmmmmmmmm!

Lezhem odma, umoran sam mnogo...

Link to comment
Share on other sites

Lepo se naspavao, sad mi javise za basket \o/

e to je zivot :(

vratio se sa posla. zderem pizzu, cirkam mountain dew....

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Formice, sledeci put kad dodjes idemo na basket, gre'ota mi da ti pravim zazubice non-stop ^^

dogovoreno. :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...