Jump to content

Australian Open


Formica

Recommended Posts

Nedelja ujutru :)

igra mec na izbore. nesrbin.

realno, moze da ponese peskir i kupatje gatje na utakmicu, cisto da kada ga ovaj pocisti ode do plaze da se ohladi malo. :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nalbandijan je stvarno igracina. Gubi od Grosjean-a 2:0 u setovima i 5:6 (15:40) u 3. setu , Grosjean ne uspeva da iskoristi mech lopte. Nalbandijan se vraca u igru i gg.

D. Nalbandian 5 4 7 6 6

S. Grosjean 7 6 6 4 1

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Ana izgubila i to u totalnom pwnu, bas sam se razocarao. Nisam gledao mech, bio je mnogo kasno (odnosno rano, kako vam je lakse), ali ta Zvonareva nije toliko dobra da bi tako lako pobedila.

Jelena vs Serena ce biti dobar mech, cini mi se, a Federer vs Novak gledam samo posto igra Nole, u svakom drugom slucaju bi kapiram bio dosadan :)

Link to comment
Share on other sites

Jelena izgubila, da to prokomentarisemo za pocetak:

S.Williams 6 6

J. Jankovic 3 2

Moram priznati da se nisam nadao :( I to ajde sto je izgubila, nego ispade bas pwn. Prava steta :( Medjutim, i citav deo tog bracketa mi je sulud. Da se kladim i da sam se kladio, sve bih trs'o ... Chekvetadze dobila Kostanic, Sarafova pobedila Morezmo, Li dobila Safinu, Peer Kuznetsovu, i Vaidisova Dementievu sto mi ajde nije toliko iznenadjenje ali mislim da bih ipak igrao na ovu drugu. Tako da bih tu sve ispromasivao.

A sto se tice Novak vs Rozhe, pa nema tu puno price, svi znamo ko pobedjuje, ali mi je kul sto Novak igra protiv njega a ne protiv nekog drugog tipa Rodika, jer ovde barem nesto moze da nauci (barem se nadam da ce iskoristiti priliku).

Link to comment
Share on other sites

Znachi ustajem malopre kuvam kafu,slusham neku najopushteniju ziku a napolju sunce greje i extra mi je dan.I onda ondem na sportsku stranu b92 chisto da vidim sa koliko je Jelena pobedila i vidim shta imam da vidim i smorim se nachisto.

A Serena je i sama izjavila da joj je ovo mozda najbolje odigrana partija u karijeri,sad je nashla da igra dobar tenis...

EDIT:Djokovic u ovom trenutku igra verovatno zadnji gem na turniru.Gubi 2:0 i 5:2 je za Federera u 3. setu :)

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ma da, Djokovic je izgubio, ali se ok snasao u tom drugom setu, vidi se da se izmucio kako on tako i federer. Medjutim, niko nije ni mislio da ce Novak da uradi nesto vise. Da nije gresio onoliko par puta mozda bi i mogao da ostvari malo bolji rezultat.

Link to comment
Share on other sites

Osim Fderera.

Nego, ono sto mene fascinira kod Federera i sto je za mene najvaznija osobina pravog sportiste (bilo profesionalnog bilo amaterskog), sto uvek igra maksimalno dobro, nebitno da li je protivnik los ili dobar. E to je pravo postovanje protivnika.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam ok stav prema Rozheu, ono, nisam bas u fazonu da uvek navijam za slabije jer je on kao favorit, osim sto nekad preterano sere, a opet od njega to ne bih ocekivao, mislio sam da je bas ono skroz profi i sto se toga tice. Ali sa druge strane, malo mi postaje dosadno da gledam bilo sta kada znam da ce on na kraju da pobedi, pa su mi interesantniji mecevi cetvrtfinala nego na kraju finala, sta ga znam. Ko sumaher u formuli, postane zanimljivo tek kad on ne igra :)

Link to comment
Share on other sites

Ja imam ok stav prema Rozheu, ono, nisam bas u fazonu da uvek navijam za slabije jer je on kao favorit, osim sto nekad preterano sere, a opet od njega to ne bih ocekivao, mislio sam da je bas ono skroz profi i sto se toga tice. Ali sa druge strane, malo mi postaje dosadno da gledam bilo sta kada znam da ce on na kraju da pobedi, pa su mi interesantniji mecevi cetvrtfinala nego na kraju finala, sta ga znam. Ko sumaher u formuli, postane zanimljivo tek kad on ne igra :)

sad se spremi za otvorenu vatru strucnjaka formule 1. :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

a tvoja ideja zabave je da gledash 2 tipa kako stenju 2 ipo sata? as in ocesh da "izvuchesh nesto za svoje pare"? brate ako ti se gleda uzmi i gledaj ceo snimak, pa ond ajosh jedno

ionako nisi gledao samo taj mech aktivno 90 minuta nego si ga gledao "dok radish nesto"...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...