Jump to content

\m/ IRON MAIDEN BEOGRAD \m/


ch1zra

Recommended Posts

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajoj...

Nisam htela da idem jel mi je frka od tolike guzve al naterala me ortakinja. Koncert kao koncert je bio do jaja al ja sam jedva izvukla zivu glavu. Prvo smo se probili do bine i tamo samo shto mi kosti nisu polomili, polilil su pivo po meni, izbacila sam jedno 5 litara znoja. I obecala sam sebi nikad vishe u toliku guzvu.

Kad smo pobegli sa strane nishta nisam videla skoro :(

oO

 

Link to comment
Share on other sites

ovo se odnosi na onaj gore qouteovan post,nesto sam se preracunao [:D]

Ja necu da flejmujem,samo da ti ukazem na par gluposti koje si napisao.Prva i najsmesnija stvar je sto si ti kao i bar 10 000 ljudi ocekivao neki spektakl i razmisljao po principu:''Nisu bili 20 godina,sad dolaze i nece da promovisu novi album(?!) po kome i cela turneja nosi ime nego ce samo za nas da sviraju sve stare stvari i to 2 ipo sata''.To je opet ono..mi smo mnogo poseban narod,tamo u Dubaiju gde su prvi put sad bili su svirali istu listu ali ovde ce da naprave izuzetak...mi smo mnogo posebni:).Zvuk je bio los,ne muzika...ali dobro to je tvoje misljenje.Da je moglo bolje to se slazemo,stime da ja pod tim ''bolje'' mislim na sve osim samog nastupa :)

Brate nisam ja ochekivao nikakav spektakl niti bilo kakav uber-mega-giga show niti mislim da smo mi neshto posebno ali sam ochekivao da oni njihov posao odrade malo profesionalnije i da ne odradjuju tezgu posle 28 godina na sceni. Tezgu radi Seka a ne i VELIKI MAIDENI(shto kaze AdriaN)...sad se o5 vracam na Metallicu, i njihova turneja je bila promocija St. Angera pa su sa tog albuma svirali samo dve pesme, a prvi put su dolazili u Srbiji...razocharalo me je ono shto sam video i ochekivao sam prilichno bolji koncert!!!

.

Link to comment
Share on other sites

I ti si ovde čuo hitove tako da...

A oni su imali toliko turneja gde su svirali dosta starih stvari,a to što naši nisu tada njih dovodili nije Maidenova krivica pa da sada samo zbog nas, ko da smo neki bogovi, menjaju sve.

Nažalost je tako...

Sperminator - zaštitnik materice

Link to comment
Share on other sites

Dokaz da je koncert bio do jaja je da su svi ljudi izuzev jednog bili prezadovoljni.Nekoliko ljudi rece da nove pesme nisu za koncerte=bullshit..naravno da pesma ne moze da ti bude dobra na koncertu kad je nisi ni jednom odslusao ,ni ne znas text ,ili si je slusao 2-3 puta.npr "For the greater good of God", je fenomenalno zvucao,reincarnation of benjamin breeg isto.sto se tice zvuka bio je extra pravi mejdenovski , samo je hala losa pa se ne rasprostire svuda jednako.dok sam bio blizu bine tacno ispod lustera sa prednje strane ocajno se culo , a kad sam se vratio 10 m nazad udesno mnogo se bolje culo.

Nije mi jasna definicija "Tezga", jer je njima svaki koncert isti ,npr onaj skok dickinsona na pocetku ,pevanje je extra bilo,oblaci za troopera uniformu ,pentra se na binu , gers baca gitaru oko sebe .... itd , itd,da ne nabrajam dalje.sve to rade i na drugim koncertima ,pa ja nisam izvalio da smo bili uskraceni za bilo sta.

Link to comment
Share on other sites

@ Hell

word.

mislim.. ja mogu da se drkam sto nisam cuo Sign of the cross, i sto nisu odsvirali nijednu pesmu iz Blaze ere.. ali cemu ???

sta cu dobiti tim nerviranjem ?

@ Ivan_

cekaj malo, hvatamo zalet [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Realno nove pesme nisu za live ... meni se sviđa album i gitara mi je fantastična kao i ritam , ali prosto nije za live.

Ne mogu da se slozim u potpunosti sa tobom,a evo i obrazlozenja! :)

Turneja se zove A MATTER OF LIFE AND DEATH jel tako....iii sad da ne odsviraju ni jesnu pesmu sa novog albuma bas u srbiji mnogo bi ste hteli!!!

Budite srecni sto su maideni bili ovde ,i odradili vrhunski posao kao sto im i dolikuje!!!!

@jasamnepismen

"ali sam ochekivao da oni njihov posao odrade malo profesionalnije i da ne odradjuju tezgu posle 28 godina na sceni. "

Odradili su i u Dubiu "tezgu"(ista playlista ko kod nas) a prvi put su bili tamo..... evo ti odgovora jos jednog pored slashovog!!!!

Ako ti Maiden koncert koji je vrhunski mozes da na zoves tezgom mozes slobotno da napustis ovu temu....Maideni napravili jedan od najspektakularnijih(i najboljih) koncerata zadnjih godina u ovoj zemlji,mozda cak i najbolji,no tvoje misljenje necu da se mesam ljudi koji su bili mogli su da vide(atmosferu-publiku koja je bila neverovatna)mogu da ti kazu utiske ako nisi bio,a cini mi se to tvojoj prici da si bio =]

Evo za Maiden fanove ...turneja 2008 ne zna se jos 'de ce biti(u kojim gradovima i zemljama)-najavljeno je da ce svirati stare stvari tipa wasted years i tako te pesme koje ne sviraju uvek(sa starih albuma)!!!! tipa albumi number of the beast,powerslave,piece of mind ,somewhere in time,7son of 7son

Edited by AdriaN
Link to comment
Share on other sites

Ako ti Maiden koncert koji je vrhunski mozes da na zoves tezgom mozes slobotno da napustis ovu temu....Maideni napravili jedan od najspektakularnijih(i najboljih) koncerata zadnjih godina u ovoj zemlji,mozda cak i najbolji,no tvoje misljenje necu da se mesam ljudi koji su bili mogli su da vide(atmosferu-publiku koja je bila neverovatna)mogu da ti kazu utiske ako nisi bio,a cini mi se to tvojoj prici da si bio =]

Link to comment
Share on other sites

jebiga sad vudu, ti pretpostavljam nisi bio? sta mu to dodje, kiselo grozdje? :) ti mi vudu ponekad delujes kao klasicni kontras, ne bitno sta se prica, vazno je da ti teras neku svoju anti pricu :)

pazi, sem ovim fanatika, niko nije ni rekao da je bio najbolji koncert/spektakl ikada, ali daleko od toga da je bio los

hala je losa, kakvo god ozvucenje doneo, i dalje ce biti lose, a ozvucenje na koncertu nije bilo lose, svoje su doneli, nisu se u atini, dubaiju... zalili :)

to da je bila guzva, sutke i to, kakve to veze ima sa maidenima? to je samo do publike, koja je vecinom bila stoka, ali boze moj :)

recimo, nikada mi neci biti jasno, koji god koncert bio u pitanju, likovi koji se pre koncerta ubiju od alkohola i posle prespavaju koncert u nekom kanala u blatu, sta im to treba? :)

Link to comment
Share on other sites

Adriane nisi me skapirao, znam vrlo dobro kako se zove nova turneja, da promovišu album, da su u prvom delu turneje svirali ceo novi album itd. no ja sam samo rekao svoje mišljenje da je taj album za slušanje gajbi.

Da, ako dođu na toj Golden Years turneji, to bi bilo nešto najbolje što se može destiti.

Što se publike tiče, vidim svi kukaju... a je li, da vas pitam, jel vas neko puškom terao da idete u prve redove? To se znalo da će biti totalna ludnica tamo, mene ni malo ne čudi, a svi se prave ludi i žale nešto. Mogli ste lepo da stanete pozadi i da bez ikakvog lakta u bebreg odgledate i odslušate koncert. Ja da sam mogao otišao bih u prvi red i ne bih se žalio, no zdravlje me sprečilo, nisam uopšte smeo na koncert al sam otišao.

Voodoo, sve što si nabrojao, ozvučenje, gužva itd. to je sve do organizatora a ne do Maidena. Maiden nema šanse da ima loše ozvučenje, al sajam je to uništio.

Sperminator - zaštitnik materice

Link to comment
Share on other sites

zajebao sam se sto sam dosao u 16:00h tamo.nemoguce je u onakvom "stiskavcu" izdrzati od 17:00 do kraja koncerta na 5-6 metara ispred bine.ljudi su se samo povlacili iz prvih redova jer nisu mogli da izdrze.sledeci put na ovakve koncerte opusteno dolazim pola sata pre predgrupe, pun snage i lagano se probijam do prvih redova :).

sajam je ocajan za koncerte ne znam kakva bi arena bila, a mogli su i da naprave na nekom manjem stadionu tipa ofk beograd.

da nije bilo vode i sokova da se kupe, mislim da bi bilo mrtvih...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio tacno ispod lustera pa jos malo napred =)

Svaka cast za koncert, potpuno sam ispunjen otisao sa certa, kad je poceo Fear of the Dark, uff

i sad se najezim!

Jedini peh ... uspeo sam da sretnem bivsu medj' 18 hiljada ljdui =(

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...