Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

ma neka se ljudi raduju, bar znamo da uveselimo svake druge godine narod sirom sveta. e sada sto svoj dovodimo do ivice ludila to je druga stvar. ipak njih ima 2 miliona vise od nas...

nismo ni mogli drugo da ocekujemo posto igra bez sredine terena ne donosi zeljeni rezultat. ne znam cemu igra sa dva zadnja vezna, tj kvarioca igre protivnika i to protivnika koji je svetska velesila. sada se videlo da je igra sa i bez dejana stankovica ko nebo i zemlja, ne ide nista bez njega...

na zalost jos jednom se pokazalo da nemamo kreativca (tj imamo ali ga shorty ne zove) od odlaska djordjevica (cak ni on to nije bio, ali sluzio je).

sada nam ostaje da se nadamo da nas ronaldo&co. nece urnisati..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ko je taj plejmejker koga ne zove, sale ilic ? Jeste sale bolji od cele sadashnje sredine terena, al nije on plejmejker, niti je ikad bio, ni u Partizanu a ni u Galati.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma to sad ogorceni grobari,kukaju za igracima Partizana kao sto su Ivica Iliev i slicni :)

Sale zadihanko bi definitivno koristio repki,ali jbg...koristio bi nam celu deceniju Rambo Petkovic pa ga niko nije zvao zadnjih 10godina

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma to sad ogorceni grobari,kukaju za igracima Partizana kao sto su Ivica Iliev i slicni :)

Sale zadihanko bi definitivno koristio repki,ali jbg...koristio bi nam celu deceniju Rambo Petkovic pa ga niko nije zvao zadnjih 10godina

Nemoj grujo da me vuces za jezik :)))

inace od uvek ide ta prica da neko ko je od neprocenjive vaznosti nije pozvan ili ako je pozvan onda je presudno to sto bas njega nije ubacio :PpP tako je bilo sa recimo "Soletom" Panticem, pa onda sa Pericom "Retard" Ognjenovicem i sa Dekijem na SP u Francuskoj, da ne pominjem ko je sedeo sve na klupi kod Svabe u Italiji ;) Uopste nije bitno ko igra, vec kako i kakav mu je odnos prema igri. Krasic i Vidic su najbolji primer za to.

fml

Link to comment
Share on other sites

hm,pazi ovako,ja ne zastupam tu teoriju da su pogresni igraci pozvani,vec da od tih igraca sto mnogi nabrajaju ima i boljih koji zasluzuju da igraju...a realno Koroman je imao najveci voljni momenat na SP 2006,zato smo tako i prosli...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lopta je kurva

nije toliko Stojkovicev gol koliko komentator kenja,jbg kad se odbila prosto nemoguce

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

to je taj neugodni zadnji vezni Tiago [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dobro je...Bole fenser je jos jednom dokazao da ima sve u nogama,samo ga jebe mozak...cekam armiju grobara da sad traze Kezu ili nekog "njihovog igraca"...svi odlicni za sad,valjda cemo da im umuljamo drugi

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Aj malo da presecamo price o nasoj repki :)

Evo na sport klubu Arsenal - Mancester osamnaestogodisnjaci i mladji...kako igraju ko zmajevi.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

jedino sto bih zamerio Klementeu danas je sto Lazovic(ili slican igrac) nije igrao od pocetka umesto Tosica...Toske je odigrao ok,ali pozicija mu totalno ne stoji,vidi se da nema u nogama ono sto je potrebno,ovako mi je bilo smesno kako se muci da primi loptu ili da krene u neki dribling,ovako da nisu Bole i Krasic bili jako raspolozeni,ne verujem da bi i ovako Pantela video loptu,iako je par puta lepo Pantela pokrenuo neku polukontru...u principu dobro je,ali i u principu i dalje se svodi da li cemo da izgubimo u Lisabonu...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i da

[19:10] Milan: ajmo portugal 1-2 ili 2-1 :)

[19:16] gruja_machko: 1:1

vidovit sam

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma neka se ljudi raduju, bar znamo da uveselimo svake druge godine narod sirom sveta. e sada sto svoj dovodimo do ivice ludila to je druga stvar. ipak njih ima 2 miliona vise od nas...

nismo ni mogli drugo da ocekujemo posto igra bez sredine terena ne donosi zeljeni rezultat. ne znam cemu igra sa dva zadnja vezna, tj kvarioca igre protivnika i to protivnika koji je svetska velesila. sada se videlo da je igra sa i bez dejana stankovica ko nebo i zemlja, ne ide nista bez njega...

na zalost jos jednom se pokazalo da nemamo kreativca (tj imamo ali ga shorty ne zove) od odlaska djordjevica (cak ni on to nije bio, ali sluzio je).

sada nam ostaje da se nadamo da nas ronaldo&co. nece urnisati..

kasnim ali nema veze :D

ako nam je deki potreban za kazahstan raspali onda mozemo odma u azija zonu da predjemo da igramo :D

bolje biti prvi u selu nego drugi u gradu :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

navijanje je bilo solidno. kako ume da bude kad repka igra, solidno.

i kad smo primili gol, ostala je podrska, sto me je jako iznenadilo.

svi smo izgubili glas, a i vredelo je. drugo poluvreme su ocajno odigrali, al to ti je taj nas mrtvi mentalitet. jebiga.

portugalci smetjari. ronalo peshovan. krasic sjajan.

ali kad smo izlazili sa stadiona...ajoj majko! u zivotu takav stampedo nisam video, puno matoraca, dosta guranja, sramota!

eto. edit sledi kasnije.

sinister

Link to comment
Share on other sites

Pevanje himne mi je bilo najsmesnije,joj koliko antisluhista na jednom mestu , nije mi jasno kako je onaj orkestar bez greske odsvirao :)).

ali barem sam prvi put u zivotu cuo da se peva nasa himnana stadionu.

Edited by slash.
Link to comment
Share on other sites

Navijanje je bilo jadno ko i svaki put kad igra repka, svakih 15 minuta se neko seti da treba da se navija krene pesma i traje minut. Krasic definitivno izrasta u vrhunskog igraca, Duki je odigrao utakmicu zivota iako je bio desni bek :)

Eeeee da mi je neko u zivotu rekao da cu da aplaudiram Boletu odsekao bi odma obe ruke do lakata :))) doziveo i on da mu ceo stadion skandira "jedan je Jankovic Bosko". Divim se Klementeovom strpljenju za Tosica, covek se totalno nije snasao, ovako na nevidjeno pre bi probao Ergica recimo :P ili sto je gruja rekao Lazovica. Jebi ga imali smo lepu priliku pogotovu sto su azarbedzanci dobili fince, bice cupavo do kraja :P

fml

Link to comment
Share on other sites

Navijanje je bilo jadno ko i svaki put kad igra repka, svakih 15 minuta se neko seti da treba da se navija krene pesma i traje minut. Krasic definitivno izrasta u vrhunskog igraca, Duki je odigrao utakmicu zivota iako je bio desni bek :)

Eeeee da mi je neko u zivotu rekao da cu da aplaudiram Boletu odsekao bi odma obe ruke do lakata :))) doziveo i on da mu ceo stadion skandira "jedan je Jankovic Bosko". Divim se Klementeovom strpljenju za Tosica, covek se totalno nije snasao, ovako na nevidjeno pre bi probao Ergica recimo :P ili sto je gruja rekao Lazovica. Jebi ga imali smo lepu priliku pogotovu sto su azarbedzanci dobili fince, bice cupavo do kraja :P

ma finska je skroz nebitna,odnosno bitna je samo da se pobedi , a na EP idu poljska ,portugal ili mi.

Link to comment
Share on other sites

' date='Mar 30 2007, 17:53' post='964263']

poljaci nema sanse da odu na evropsko prvenstvo, oni dolaze nama i portuglacima u goste.

A imaju i utakmicu vise ako se ne varam...

I imaju 5 bodova vise ako nisi primetio...a i mi cemo ih dobiti opusteno kuci,jel tako...

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...