Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije losh Babovic, nemoj tako. Slazem se za ljajdua, on stvarno svaki put ostavi srce na terenu, a umesto njega igrao onaj degen Kovacevic..

aj' mojne i ti sa tim "srce na terenu" i'm-stupid-football-player frazama [:D] kako se sloshim svaki put kad to prochitam u novinama :))

Link to comment
Share on other sites

ma ajde da imaju samo Modrica,vec i Rakitica

a shpiceve isto imaju da ne brinu Eduardo,Olic,Petric...

pa jebem mu zivot

vise bih voleo da igram i da gubim 3:2 stalno,nego da idemo na SP i kurchimo se kako smo primili samo jedan gol

a odna ih primimo 10 komada na 3 tekme :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa to ti pricam

jebes odbranu,ona im je slabiji deo tima

fudbal se i izmislio da se daju golovi

ako kanis pobijediti ne smes izgubiti :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

aj' mojne i ti sa tim "srce na terenu" i'm-stupid-football-player frazama [:D] kako se sloshim svaki put kad to prochitam u novinama :))

izvini Draganche, nisam znao da te to toliko nervira [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

bila danas zanimljiva emisija na avali, onaj goloseum... samo ne znam sta ce im milan kalinic :) ali druga 2 gosta su zanimljiva bila..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Mnogo smo opasna navijachka grupa :)))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Onaj stadion Hajduka iz Liona ima samo jednu tribinu.

Sever i Jug su stambene zgrade(bukvalno odmah iz golova),a pored jedne korner zastavice je istovaren ugalj :)))))

Edit:@Leshko:Taj matori je bre verni fan,stalno ide sa nama po gostovanjima :))))

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ne uzima Antic repku, ne lozite se leba vam [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

boli ga kurac da se cima sa debilima..

pa tako su molili i dujketa prosle godine pa je reko `jao ne mogu..ovaj..imam neke obaveze tu u kraju...kshhhhh..jao ne cuje se dobro..aj zdravo`

ozbiljni ljudi nece da se cimaju da im terza sastavlja tim i stavlja im diletante poput z tosica,rukavine i trisovica..

nama dolazi neki djora,kosan,djuka kurac palac..u najboljem slucaju miha.on bi im svima jebo majku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dva derbija danas,dve zasluzene pobede,vidi se ko je u vrhu tabele zasluzeno :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...