Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taj rad. imao je rupe gde nije pipnuo loptu po 20 minuta lik :[

i onaj z toshitj je mungos mali realno :]

dragutinovitja nisam rad da vidim u repki, kao shto pricham vetj duzhe vreme. eno, i viditj dobi karton zbog njega.

kovachevitja se bojim... svaki start mi mirishe na karton :[

ne znam shta da mislim o onom jovanovitju. ne deluje kao totalna rupa, ali nije me odushevio kad je onako odreagovao na prazan go...

rukavina je ok, mada bi mogao da sredi centarshut.

lagano menjam mishljenje o zhigitju, i vishe ga poshtujem.

pantelitja bih ubacivao tako 20-30 mintua pred kraj... nikako da igra od starta.

duljaj bi mi igrao makar svaku drugu tekmu, ili ulazio na poluvremenu.

itd :D

rami prve dve stavke su ti dobre,trecu si lupio samo tako...

ili ne? :D

postoji razlog zashto se to svira.

isto kao kod obichnog ofsajda, koji se svira zato shto igrach koji se nalazi iza poslednjeg igracha odbrane, u trenutku kada je lopta njemu uputjena, ima veliku prednost nad golmanom. imba shto bi mi gejmeri rekli, tako da ovo pravilo sluzhi da izbalansira igru.

e tako je i ovde, jer je ivanovitj imao prednost nad golmanom u trenutku kada je uputjen shut ka golu. onog trenutka kada se ta lopta odbila do njega (od igracha, mada je mogla i od golmana da je odbranio), on se aktivirao u tom istom ofsajdu i to se svira :]

Link to comment
Share on other sites

Sushtina je da je mogao,a nije morao da svira ofsajd.Onj e izabrao ovo drugo,i to je to.Svi srecni.\

Sem par miliona Portugalaca :)

I mozda josh koji milion kladionichara :))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa ne, on bi mogao da bira dal tje da svira kod situacije broj 2, pasivnog ofsajda. u ovoj situaciji po pravilu je imao samo jedan izbor, da svira.

no, nije svirao, sretjom po nas. kao shto rekoh, da i nas usere jednom :D

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

dok bude igrao za repku ^.^

pa dobro,objasni mi koga bi ti stavio na njegovu poziciju i sta ti smeta kod njega(3 asistencije i to sto nije kriv ni za jedan gol do sad) ?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

to shto nije kriv za gol je sticaj okolnosti. mislim, ja ne znam dal sam ga video da ima 3 uspeshna starta po tekmi.

a shto se tiche asistencija.. jbga, i miha je davao golove iz slobodnjaka koji su nas vadili vechito, pa opet mislim da bi bilo bolje da ga nismo imali. nego da smo se trudili vishe da damo gol iz igre. tako i sa ovim, da nema njega, neko drugi bi asistirao, ja cenim i bolje :]

e sad, ko na njegovo mesto, ne znam. ne pratim fudbal aktivno vetj par godina. ne znam koga imamo po inostranstvu ko igra na tm mestu a da je dobar, a kamoli u domatjem prvenstvu. ali cenim da mozhe neko iz mlade da uleti i da se kali, i opet se netje primetiti da smo slabiji na tom mestu.

Link to comment
Share on other sites

jbga, i miha je davao golove iz slobodnjaka koji su nas vadili vechito, pa opet mislim da bi bilo bolje da ga nismo imali. nego da smo se trudili vishe da damo gol iz igre. tako i sa ovim, da nema njega, neko drugi bi asistirao, ja cenim i bolje

Mihu da mi ne dirash! ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

miha zvani "datju gol iz slobodnjaka, pa tju posle biti kriv za 3 koja tje dati nama, pa tju popizdeti i dobiti crveni karton namerno"? :]

E tog ;-P

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Mandarićev Lester namerno primio gol protiv Notingem foresta.

Engleski fudbaleri još jednom su pokazali da su pravi sportsmeni! Igrači Lestera su u prvim sekundama meča drugog kola Liga kupa dopustili Notingem Forestu da neometano postigne pogodak i tim gestom najavili kandidaturu za fer-plej potez godine.

Naime, okršaj između ova dva tima bio je prekinut pre mesec dana, jer je fudbaler Lestera Kluv Klark u svlačionici doživeo srčani udar, zbog čega je meč bio prekinut. "Šumari" su u toj utakmici vodili sa 1:0, a prema pravilima Fudbalskog saveza Engleske, meč je morao ponovo da se odigra, a dotadašnji rezultat ne bi bio priznat. Da sve bude zanimljivije, pogodak je postigao golman gostiju Pol Smit.

http://www.youtube.com/watch?v=9EWotGyiwl8

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

brate englezi su kraljevi i izmislili su fudbal..to je sasvim normalno..

sad kad sam gledo pregled usro sam se kakav je diaby dao go..a i agbonlahor je objasnio primanje lopte ono treba pustati nasoj reprezentaciji svaki dan..primanje lopte sa 80metara..svaki put me neko nov odushevi u premijer ligi.divota jedna

Link to comment
Share on other sites

ne seri :)

Dokazao je Sinisa mnogo puta kakav je igrac.

ne kenjkaj rami :)

ne diraj mihu, jeste da je zadnju godinu u repki igrao kao da je dobio menopauzu ali do tada je bio car po celom terenu, u duelu, u pasovima, u shutu... tako da ne kaki molim te :) hvala

vidi ovu dvjicu, tek sad sam overio topik :D

koja crna zadnja godina. on igra tako od kada ja pratim repku, shto tje retji od kada su nam ukinuli sankcije na sport.

da je bio brzhi igrach, pa da je nastavio da igra krilo kao na pochetku karijere, pa da kazhesh. jer zaista ima i centarshut pored tog famoznog izvodjenja slobodnjaka. mada mu je tu hendikep nedostatak tehnike.

ono shto on nema, a shto je bitno za poziciju koju je igrao, su brzina i mozhda visina/skochnost. pola golova koje smo primili, primili smo zato shto on nije stigao igracha ili ga je lopta preletela. ma uopshte je tu odbranu igrao polutuzhno.

i naravno ima tu poganu narav zbog koje trpi ceo tim, a koju srbende kod njega gotive :]

Link to comment
Share on other sites

brate englezi su kraljevi i izmislili su fudbal..to je sasvim normalno..

sad kad sam gledo pregled usro sam se kakav je diaby dao go..a i agbonlahor je objasnio primanje lopte ono treba pustati nasoj reprezentaciji svaki dan..primanje lopte sa 80metara..svaki put me neko nov odushevi u premijer ligi.divota jedna

a si mozda slucajno gledao chamionship pregled isto?

Placem sto nemam kablovsku pa to propustam cesto

ali danas

koje izdrkavanje

mati moja

kako je fudbal najlepsa stvar

jebes mi zivot

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...