Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uuu secam se dobro kada je Jagodina bila u drugoj ligi(prosle god) jos na samom pocetku rekao sam "Lesa,tebra,jagodina dolazi u prvu ligu" i eto,sada sam navijac Jagodine!!!! Sawovsky uz tebe sam! Daj mi jos neku pesmu na private msg

8-0,ijaoj 3 gola za 2 minuta

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

krenuo je kalco od prvog kola tamo,al manje zvucne tekme...

elem

da li je neko mozda gledao dorthmund-shalke sada,jbte od liver -milan nisam gledao bolju tekmu ,od 0-3>3-3 za 20 mina,jos 2 crvena,sudija prekinuo tekmu u 90 minu da ne bi posibali svi na terenu...

mislim da ima repriza ,ko nije gledao nek gleda :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ne da nije bio penal nego sam umro od smeha kad sam video da je svirao.Ali kako se potrefilo da ovaj mentol prenosi tu tekmu,moglo je da se potrefi da prenosi Bajern i sta bismo onda radili :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e da hajlajt sa tekme salke-dortmund

"DA LI JE MOGUCE?MOGUCE JE!DA LI SANJAMO?NE SANJAMO"

i jos jedan

"JESTE OVO BUNDESLIGA,ALI CVAJTA MI JE U SRCU"

:))))

Zbog njega bih gledao i nasu ligu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ali kad kaze "cvajta" ja se prevrnem [roflmao]

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...