Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ne zna se koja podloga?

ko god da bude drugi u singlu,kapiram da ce se znojiti protiv tipse zestoko.eh sad videh da kombinuju svo troje,i juznog i tursunova i andrejeva.jebeno:)picke ce sigurno izostaviti safina;)

a jes nas sjebo zreb,i ja kapiram da smo medju 5 najboljih.realno,jedino su spanci i mozda rusi bolji.samo jos dubl da se uigra,i s njima ima da se kidamo do godine.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Ani! Gledao sam mech na pola jer sam morao da krenem s puta kuci, ali me je posle obradovalo sto je dobila. Obradovalo bi me da su pobedile i odbojkasice isto popodne, no sta sad :))

Sve u svemu GG, cekamo naredne turnire :)

Tipsarevic je inace izgubio, Pashanski prosao u osminu finala, na razlicitim turnirima, razume se :)

Link to comment
Share on other sites

Opet je proradio "JJ sindrom", vodila devojka sa 4:1,imala 40:0 i 3 brejk lopte i na kraju izgubila taj gem,set i mech...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Radio sam juce privatno neki komp i mrezu po kuci kod majke vrhunskog teniskog talenta iz Srbije :) (skype...)... klinka se zove Saska Gavrilovski, odavde je iz Vrsca. Bila je prvak drzave sa 10 godina, u uzrastu do 12 godina i prvak Evrope dva puta sa 9 i 10 godina...posle toga je dobila sponzorstvo od the Nika Bolitijerija pa je sa caletom sada u Americi(sada ima 13 godina) Sada je na nekoj drugoj akademiji btw (zaboravio sam kako se zove) ali kaze njena majka da joj je bolje tu.

Zanimljivo mi je to sto je ovi nasi seljoberi iz teniskog saveza nisu na vreme prijavili na dva turnira koji su najveci u tom uzrastu, a koji su u Novembru i Decembru.... Orange bowl i jos neki koji sam zaboravio, opet, kako se zove. (iako su roditeli prijavili teniskom zavesu, a ovi su duzni da to procesuiraju dalje...tako funkcionise... + jos i neku klinku iz Novog Sada nisu prijavili)Bilo je komplikacija ali je sada sve ok.

Ova zena je skroz ok, a to je jako bitno za napredak u tenisu. (normalna porodica, stub svega)

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se niko ne javlja, pa cu ja - Nole dobio Wawrinku u finalu Becha sa 6/4 6/0 i time osvojio svoju sedmu (rekao bih) titulu. Na dodeli je pricao na nemackom, lepo od njega, a ovo je prvo finale beca koje se igralo na dva seta, cisto ako vas to zbuni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...