Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

hahaha mozda se naprimala na stepaneka ;oD

6:4 za venus opusteno, ana ako ne promeni nista ode napolje

a laki zhreb je smeshan ove godine, u rognjoj polovini je 7 od top 10 + obe sestre vilijams, u donjem "lakshem" je delubila samo sharapova koja je ispala, sada je tamo kuznjecova favorit za semifinals

ne znam dal zhelim da ana prodje venus, ionako sledeci mech ide na jelenu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dobar je ovaj kratki izvestaj oko pobeda na US Openu :))

Za one koji bi ipak da znaju i rezultat:

Najbolji teniser Srbije Novak Đoković plasirao se u osminu finala US Opena. Đoković je u trećoj rundi pobedio Argentinca Huana Martina del Potra u tri seta – 6:1, 6:3, 6:4. U sledećem kolu trećeg nosioca očekuje još jedan Argentinac – Huan Monako. Ana Ivanović nije uspela da se plasira u četvrtfinale, pošto je bolja od nje bila Venus Vilijams rezultatom 6:4, 6:2. Jelena Janković je pobedila Austrijanku Sibil Bamer 6:4, 4:6, 6:1, i sastaće se u četvrtfinalu upravo sa Venus Vilijams.
Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja rekao da je bio los tenis izmedju Ane i Venus. Ali dobro, recicu samo da ce Venus da uzme i US Open.

Die in dishonor!

Nole igra VS Huana Monakoa koji je 23. nosioc (posle toga na pobednika mecha moja vs gulbis i da, posle toga verovatno na nadala), a ko sto rekoshe, JJ igra vs Uvenus

mada mech vecheri je bio Moja protiv Kolshrajbera...vr mech saista, mada nemac je na kraju tj pred kraj previshe propustio inache je mogao da pobedi samo tako...

i random us realted thought - treba uvesti zakon da kad neko ima kozhne promene koje dinara safina gaji na svojim obrazima da je ta osoba zakonom obavezana da ide kod dermatologa asap...mislim...stvaaarno...

Link to comment
Share on other sites

mislim da je to produkt slabe psihichke konstitucije kao shto je neko primetio ranije.

btw po mojim nekim snimanjima nole mora najvishe sada da poradi u igri na mrezhi. pogotovo u svetlu poslednja 2-3 mecha.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...