Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

Ja sam javio josh juche na RHHu posto mi je nidza poslao poruku, ali ste vi u backroomu bili zauzeti gubljenjem mecha ;))

A sto se polufinala tice, meni reche neko da je djole ipak u 01h a ne u 19h? Mada moguce da se zeznuo. Ne pishe nista na sportklubu za sada, samo stoji da je polufinale u 19h, ali ne i ko igra.

Medjutim, ono sto je "zabrinjavajuce" jeste sto sam gledao delove mecha Matijea i sinoc ovog Danchevica protiv Nadala. I iako je djole stvarno bolji od obojice, oni su igrali "nadljudski" protiv Nadala (sto potvrdjuje i po taj jedan uzeti set), medjutim, ovaj ih je na kraju dobio. Nadam se da je djole bolji za "ono malo" sto je falilo ovima da pobede.

A da devojke ne ostavimo "u zapecku", danas u sred Los Andjelesa, srpsko polufinale - Ana vs Jelena. Ne znam kad pocinje mech ali ga iovako niko ne prenosi :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Odlicna su bila oba mecha, odlicna!

Ana i Jelena su odigrale sjajno, i bas bas dobar tenis. Jedino mi je malo zhao sto je Jankovicka ispustila onu mech loptu i neverovatnu priliku da pobedi. Nije joj to prvi put ali sam mislio da je to uspela da prevazidje. A Ivanovicka samo ceka takve prlike da gubi sa 5/2 pa krene da dobija, mada joj ove iskusnije igracice to obicno ne dozvole. Sve u svemu, nadam se da ce barem na krilima te pobede da danas odigra finale.

btw, kvota na anu 1.5 na Petrovu 2.3

Sa druge strane, i Nole je odigrao sjajan tenis, ono je bas bilo lepo za gledati. Doduse, pobedio je zbog RADA NOGU © komentator ;)) ali je i pored toga bio odlican. To ocigledno potvrdjuje i neobicno visoka kvota na Federera, chak 1.35 na nekim kladzama.

Djokovic igra finale od 20h sto je kul, Ivanovic nesto oko 4 ujutru, sto je jelda, bezveze ;)

Link to comment
Share on other sites

uff kakvi mechevi, Ana i Jelena su odigrale jedan od najboljih mecheva zenskog tenisa koji sam gledao...

Svaka cast i Ani i Jeleni za pruzene partije, bio sam neutralan, samo sam zeleo da dodju do treceg seta, cisto da bude manje-vise neodlucno

sto se na kraju i dogodilo.

A Nole je prica za sebe ;) svaka cast, igrao je svoju igru, mada.. rad nogu^^ salim se, odlicna partija, vecerasnji mech mora da se gleda na nekom

video beamu u gradu ;)

Roses are #FF0000 violets are #0000FF all my base are belong to you.

Link to comment
Share on other sites

Imace psiholosku prednost, sasvim sigurno. Nekako mi se chini da Federer ima vishe razloga da strahuje od Novaka nego od Rafe, kada je u pitanju bliza buducnost. Nole iz dana u dan napreduje velikom brzinom(gotovo se vidi golim okom) i to moze da unese nemir u kralja. Jednostavno, Novak sa AO i Novak danas se veoma razlikuju iako je proslo samo pola godine od tada.

Link to comment
Share on other sites

jebo te Nadal pesmo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pocelo je pocelo!

Trenutno 3:0 za Djoleta omg! Mis'im, ne lozhim se, znam da je to Fedi koji mozhe samo da okrene prekidach i pwnuje, ali Nole igra sjajno! Sad u ovom trecem gemu na Noletov servis oni poeni za 30:0 i 40:0 su bili OMG!

Trenutno je 5/4 za Djoleta u ovom mechu o kojem sam pisao gore, ali zapravo kacim posto zbog jednog drugog mecha - Petrova je otisla u finale turnira u Los Andjelesu jer joj je Sharapova predala mech. To pruzha dobru priliku Ani da dobije ovaj turnir, ali videcemo.

edit: Ukoliko neko nema SportKlub na kojem se prenosi ovaj mech (Djokovic - Federer), prenos je i na RTS-u, i to onaj, kako bi se to nazvao - re-prenos ;) jer uzimaju signal RTS-a sve zajedno sa SportKlub potpisom i onim reklamama sponzora.

I uzima nole brejk omg omg, cime se izvukao i izborio tie break. Nekoliko poena u tom gemu su bili fantasticni.

A onda u tiebreaku dobija Nole sa 7/6 (7/2). IDEMO!

Link to comment
Share on other sites

Drugi set je dobio Federer sa impresivnih 6/2, a onda se Nole probudio i uspeo da uzme brejk. Medjutim, gubi servis i Federer izjednacava na 4/4, a zatim i uspesno realizuje svoj servis i ima 5/4. Nole mora da servira da ostane u mechu.

I u trecem setu 6/6, igra se tiebreak koji ce odluciti pobednika.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...