Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bravo za Novaka i Anu...

Kapiram da Novak moze da prodje Bagdatisa i posle bi igrao verovatno s Nadalom koga moze realno da zgazi na travi ako odigra svoju igru.

Meni je interesantan mec bio Federer vs Ferrero koji je prekinut zbog kishe... Federer vodio 5:2 i onda je Ferrero popio red bull i izjednacio na 5:5. Mislim da je mec prekinut na 40:40 na Ferrerovom servisu.

Da veoma zanimljiv mec i kisa je spasila Federa od naleta Ferera koji je imao 40-40 na Federevom servisu a pre toga dobio 3 uzastopna gema....

Link to comment
Share on other sites

bravo princezice nasa, blago srpsko, ljubimo te svi redom u ono slatko lice :)))

samo da si ti nama nasmejana!!!

verujem da protiv one kobile u pokusaju moze da napravi cudo!

danas se videlo protiv kuznjecove da nije to ona venus od pre par godina..

novache, dvorska ludo princezinog zamka, bravo! svaka cast na onom medicinskom tajmautu, to je ubilo lejtona, cenim! a nije mu nista bilo, lol?

dajte raspored, kada se igra cetvrt/polu-finale?

edt: izgleda novak igra od 13h, prvi mec dana, a ana od 16h...

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

bravo princezice nasa, blago srpsko, ljubimo te svi redom u ono slatko lice :)))

samo da si ti nama nasmejana!!!

Eto, znao sam da ce manager uspeti uspesno da dopuni.

verujem da protiv one kobile u pokusaju moze da napravi cudo!

danas se videlo protiv kuznjecove da nije to ona venus od pre par godina..

Ja sam gledao snimak i delove tog mecha, i po meni je Kuznetsova igrala bolji tenis, uopste ne znam kako je uspela da izgubi. Na stranu sto je napravila neke kikice omg pa ne lici ninasta (bolje kad ima onu pustenu kosu pa da full lici na 35ogodisnjakinju), pa je moguce da je izgubila na svoje greske, sto bi trebalo da Ana malo izanalizira. Mis'im, daleko od toga da Venus nema poteze, ali stvarno nije delovala nista specijalno. A i realno, pored te pobede nad Sharapovom (mech nisam gledao), ostatak zreba joj je bio manje vise lagan.

novache, dvorska ludo princezinog zamka, bravo!

Au, covece, ovo nisam ocekivao.

Link to comment
Share on other sites

:)))

auuu, izgleda da ana igra na centralnom terenu, posle duela nadal-berdih i federer-ferero!

a s'obzirom da je danas prognozirana slaba kisa, mestimicno, moze to da pocne i posle 18-19h ...

ali zato novak igra prvi mec na terenu broj 1... naravno, protiv BAGdatisa ;)

Link to comment
Share on other sites

novak u 12

ana igra poslednji mech ne nekom tamo terenu i to posle 2 mecha u mushkoj komkurenciji, tj verovatno nece igrati danas

prognoza

Rather cloudy with only a few sunny intervals and scattered light showers, but becoming mostly dry with sunny spells later in the afternoon. The moderate to fresh westerly wind will slowly ease later. Maximum temperature 21 deg C (70 deg F).

aka mnogo kishe. primetio sam da su ovi meterolozi sa wimbledona krajnje optimistichni.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ajd' da zapocnem, kad vec nema nikog drugog.

Nole je vodio sa 5/2 u prvom setu ali je dozvolio Bagdatisu da udje u tiebreak, u kojem je Nole ipak uspeo da bude bolji rezultatom 7/1. Trenutno je 1/0 za Noleta u drugom setu.

Nadal je sa druge strane u tie breaku dobio Berdycha.

Ono sto nam jos moze biti interesantno je da i Zimonja dobio prvi set dubla u tiebreaku 8/6 i sada je 1/1 u drugom, a imamo i neku Jpvanovsku u turniru za "petlitje" koja je dobila drugog nosioca tog turnira za petlice sa 6/4 u prvom setu a u drugom je 1/0.

Link to comment
Share on other sites

skidam kapu, neverovatnu stvar je postigao.

sad jedno 2h masaže, pola kile pirinča sa mesom i 12h spavanja, i možda bude dovoljno odmoran za nadala sutra. ali sumnjam. :(

Link to comment
Share on other sites

Covece, kakav mech ... impresivno mi je to sto sam ja dok su se oni "zezali na terenu" napisao neki izvestaj, bio na rucku, otisao preko pola grada na sastanak, zavrsio sastanak, dosao preko druge polovine grada kuci, telefonirao, otisao da se okupam, okupao se, podgrejao hranu i jeo taman negde do pred kraj mecha :)

Svaka cast za noleta, kapiram ja da ce moci da se odmori do sutra, jeste, hevi mech ali sta sad.

In the other news, ova nasa omladinka o kojoj sam pricao je uspela da pobedi cime je ostvarila najveci juniorski uspeh ikada, a sa druge strane i Zimonja je pobedio u dublu sa Santoroom.

Ana je izgubila masno prvi set sa 6/2, ali je uspela malo da se probudi i krene da igra u drugom. Medjutim, sad je Venus uzela brejk za 3/4, pa ce biti gusto.

Izgubila je Ana :( OK se drzhala, ali je na kraju bas glupo odigrala poen na mech loptu Uvenus, i time je zavrsila svoje takmicenje na Vimbldonu. Ja jos uvek ne znam kako je ona sa ovakvom igrom uspela da prodje Kuznetsovu i Sarapovu, ali ako je Zastin ne dobije strejt sets, ne znam sta je to onda, vudu magija :)

Link to comment
Share on other sites

gz za noleta, stvarno kako chovek da se odmori do sutra? =o(

gz i za anu za to dokle je stigla, onda kao da posustane kad previshe respektuje protivnika...nemavez' bitje bolje =o)

i naravno gz za nashe drugare u dublovima za koje ne znam kako im ide =o))

Link to comment
Share on other sites

Venus kako je prosla? Venus uzima Wimbledon eto kako je prosla.

Svaka cast za Noleta, a i Anu. Anu malo drma trema, sto je ok, ali se nadam da sledece sezone nece. A Bagdatis je faca mnogo velika i voleo bi on i Nole da igraju dubl da se dobro zajebavaju.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Kako ne znas kad rekoh da je Zimonja dobio par postova iznad. Igraju protiv Brajana i Brajana nazalost u polufinalu (a ne finalu) tako da ce to biti napet mech. Nadajmo se da mogu da ih dobiju posto vec jesu nekoliko puta.

A Jelena je takodje dobija svoj mix dubl mech treceg kola, i sutra igra cetvrfinale.

A Ana ono, zaista se suvise ukenja nekako, i onda izgubi set, onda kao vidi da mozhe, krene nesto da pika, medjutim posle toga je obicno kasno. Ali valjda ce biti bolje sledeci put, nista od tanjira za nju ovoga puta :)

I konacno ova Bogdanovski je izgubila u cetvrfinalu tako da od nje nista na ovom turniru :)

Venus uzima Wimbledon eto kako je prosla.

Da, znam, i ja da je osvojila vimbldon :}

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...